Марина -dd09• Изменено 12 ноября 2023

Материнський інстинкт

Як швидко у вас з´явилася любов до дитини? Народила майже півтора місяці назад. Люблю свою дитину. Але прям як такого материнського інстинкту немає. Піклуюсь про неї, хвилююсь. Обожнюю. А прям таких відчуттів немає. Чи за втомою може не помічаю, бо я сама, без допомоги.. чоловік на війні.
Mush_Mash• 12 ноября 2023
З часом прийде, не хвилюйтесь
Арина85• 12 ноября 2023
Це у кожного по-різному
У колонок з народження, у когось близько до 6 місяців, у когось ближче до року
Annushka• 12 ноября 2023
Может вы ожидаете чего-то эдакого?
Валентина Як• 12 ноября 2023
Все то, что вы описали - и есть материнский инстинкт.
Это ответственность, забота. Потом присоединился интуитивное чутье своего ребенка, когда уже по его плачу вы будете знать , что он хочет ( есть, мокрый или просто внимания).
автор Марина -dd09 • 12 ноября 2023
Ответ дляВалентина Як
Я це вже розумію
Amira-a• 12 ноября 2023
С первым ребенком ждала любви невероятной, но не было и близко такого, поняла что люблю его к трем годам. Вторую полюбила сразу, но тоже без слюней и соплей, просто уже этого и не ждала
Возрастная• 12 ноября 2023
Незрозуміло, що ви маєте на увазі. Якщо ви хвилюєтесь за дитину та піклуєтесь про неї - це вже і є воно. Чи як ви собі це уявляли?
SecondLeg-f4c4• 12 ноября 2023
Так, Ви просто за втомою не помічаєте. Якщо б з´явилась можливість залишити дитинку з кимось на кілька годин - одразу б відчули цей самий інстинкт.
torbochki.in.ua• 12 ноября 2023
Так він є у Вас. Ви описали його)