Як забути мені подругу - шалаву, нам було по 15 років. мене з нею познайомили випадково, я не знала що вона така. Вона мене тягала по місту на гульки, було таке що хотіли гвалтувать, постійно погані гульки з нею були, мене били хлопці, роздягали, коли я зрозуміла чому, то вже було піздно, а я не розуміла чому до мене таке відношення було як до шалави. Я замкнулась в собі тоді, ось вже 35 років. Це мені в 15 років так дуже добряче ця подруга самооцінку угробила?? це воно і є, те, що я не хочу ні з ким і досі знайомитись?? Що я мучаюся сама все життя??
Без_паніки• 12 ноября 2023
Ответ дляRen2
я все розумію, але міліонів немає в мене на психолога. я розумію все і без психолога. тільки як мені далі жити? як найти чоловіка і як захотіти стосунки?? бо я синій чулок все життя
шукати можливості отримати безкоштовну допомогу.
Або шукати можливість оплачувати роботу з психотерапевтом. Це ж ваша інвестиція в своє психічне здоров´я.
Але одразу розраховувати, що з такою життєвою історією психотерапія буде тривалою.