Астоновитесь!• 13 ноября 2023
Как подать на развод?
Как развестись с наименьшими эмоциональными и временными потерями, находясь в Германии, не въезжая в Украину?
Нет возможности ехать в Украину. Дочери 16. Совместного имущества нет.
Куда подавать заявление? Можно ли это сделать онлайн?
Брак первый, развод тоже первый. Всё усложняется тем, что я не в Украине.
Муж содействовать врядли будет...
Астоновитесь!
• 13 ноября 2023
Ответ дляVedmaS
Позов подаєте через електронний суд самостійно або залучаєте адвоката, який це зробить за Вас. Спрощене провадження без виклику сторін просите провести і чекаєте рішення.
Простите мою безграмотность, что такое ’электронный суд’ и где его искать?
Астоновитесь!
• 13 ноября 2023
Ответ дляМасіус
Удалено администрацией...
Вас сюда даже не звали. Нуль такта, одно хамство.
Заліковий троль• 13 ноября 2023
Ответ дляVedmaS
Будь ласка. За необхідності, звертайтесь в особисті. Я - адвокат
Да? А написано шо ведьма.
Кругом один обман)
Астоновитесь!
• 13 ноября 2023
Ответ дляVedmaS
Можете подсказать, как долго длится вся процедура?
Ответ дляАстоновитесь!
В спрощеному провадженні - орієнтовно 2 місяці з відкриття провадження, але тривалість залежить від різних факторів). Потім чекаєте, щоб рішення набрало чинності (місяць), якщо відповідач буде оскаржувати - то після розгляду апеляційним судом рішення набере законної сили. Зазвичай, позов про розлучення не більше 2-3 місяців розглядається судами. Головне - все від початку правильно зробити, щоб позов не залишили без руху для усунення недоліків, оскільки це трішки затягне процес
Творог для розжига• 13 ноября 2023
Ответ дляVedmaS
Я читала в профильных группах, что заявления через электронный суд не регестрируют или ну очень долго не регестрируют. Лучше по почте.
Бибер-анонимер• 13 ноября 2023
Знайдіть юриста, нехай Вам напише ці дві заяви, одна про розлучення, друга про аліменти, і нехай їх відправить до суду. Раніше заказним листом відправляли, зараз мабуть електронно можна подати.
Ці дві заяви не так і дорого коштували, в той час як я подавала.
Мішечок щастя• 14 ноября 2023
Ответ дляVedmaS
Підкажіть, будь ласка, а якщо є дитина неповнолітня? 13 років
Теж 2-3 місяці і розлучать?