Люблю кетчуп• 13 ноября 2023

Важко жити на два міста

Живу на два міста, щоб дитина могла відвідувати школу в більш спокійному регіоні.Чоловік залишився дома, а мені чим далі тим важче їздити на такі далекі відстані ( 700 км) , вирішуватии всі побутові проблеми самій.Особливо важко коли дитина хворіє, роботу на відстані теж ніхто не відміняв.Скільки так протримаюсь ще не знаю, часто ридаю і відчуваю себе як мами одиначки.
Советничаю тут• 13 ноября 2023
Ким працюєте?

Ондатрова шуба• 13 ноября 2023
Як часто їздите туди-сюди? Чоловік не може сам вирішувати побутові питання?
автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Ким працюєте?
Маркетинг
Знаю бакси• 13 ноября 2023
Я не зовсім розумію.
Чоловік умовно в Харкові, ви з дитиною в Ужгороді. Ви лишаєте дитину саму і їздите до чоловіка?. Як часто?
Як надовго? Робота де?
автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Нас відстані не може, їзжу раз в два місяці.
angel4ever13• 13 ноября 2023
Так переходьте ближче. В центральну Україну. Їздити ближче буде. Або в Полтаву ще ближче....
Ондатрова шуба• 13 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не зрозуміла, що на відстані не може? Раз в два місяці це часто?
автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Я не зовсім розумію.
Як надовго? Робота де?
Робота на віддалена, разом з дитиною раз в два- три місяці на пару тижнів.Робота чоловіка в нашому рідному місті.
Указка• 13 ноября 2023
а я на дві країни
думала - ой та шо там - 15 годин їхати всього...
складно
і сам переїзд страшне напрягає раз на 2 місяці

Грамотний хвіст• 13 ноября 2023
А якщо так 10 років буде то що будете 10 років окремо жити? Вже їдьте або Ви до чоловіка або Він хай їде до вас. Ще довго це буде .. нажаль....Сімей багато розпадеться. Та і вже розпалась....
автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
На відстані не може допомогти наприклад побути з дитиною коли вона хворіє, або терміново допомогти щось.
автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляУказка
а я на дві країни
складно
Це жах ще й кордони проходити кожного разу, тому ми не поїхали далі.
Указка• 13 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
на потязі це не страшно...але все одно напряг самі переїзди
Знаю бакси• 13 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Дитина школу пропускає 2-3 тижні?
автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Так от я теж про це вже думаю скільки ж ще можна жити окремо
Riesling• 13 ноября 2023
а питання в чому?
автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Дитина школу пропускає 2-3 тижні?
Так , вона часто хворіє і ми пропускаємо все одно заняття кожний місяць по 1-2 тижні.
автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляRiesling
а питання в чому?
Просто поділитись, може хтось в такий самій ситуації
Знаю бакси• 13 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Тоді незрозуміла ваша основна причина життя на 2 міста.
Ви пишете що це ’щоб дитина могла відвідувати школу в більш спокійному регіоні.’
А по факту дитина половину часу хворіє і ви нервуєте, а ще частину часу їздите додому і дитина знову не вчиться.

автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Основна причина це школа і безпека, зазвичай тільки починаються симптоми хвороби ми їдемо додому, бо я не тягну вже роботу і через це дуже нервую.Іноді буває треба зуби полікувати.
Большой секретик• 13 ноября 2023
Ответ дляRiesling
а питання в чому?
Чи може хтось їздити замість автора до її чоловіка
Смурфетта• 13 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так а чого чоловік до Вас не їздить? Йому ж легше має бути
автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Його так часто з роботи не відпустять.
Большой секретик• 13 ноября 2023
Жити разом сім´єю, вирішувати в якому місті але разом
Смурфетта• 13 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Шо саме не тягнете? Таблетку дати? Це ж школяр, а не немовля.
Якщо хвору дитину додому тягнете, то чого вже не жити там (вдома)?
Знаю бакси• 13 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Тобто ви хвору дитину 700 км катаєте?
А потім дивуєтесь, що часто хворіє?
Ви самі хоч про це думали?
Перші дні самий поганий стан, навіть якщо температури немає
автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Згодна, але ж не має гарантії що не почнуться обстріли.
Смурфетта• 13 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Та в Україні ніде немає такої гарантії.
автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Тобто ви хвору дитину 700 км катаєте?
А потім дивуєтесь, що часто хворіє?
Ви самі хоч про це думали?
Так , але це було один раз і співпало з запланованою поїздкою.
автор Люблю кетчуп • 13 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Та в Україні ніде немає такої гарантії.
Гарантії звісно не має, але вірогідність вища в Харкові, Дніпрі, Києві ніж в Ужгороді.