Женщинас• 13 ноября 2023
Троєщина, школа 263, підскажіть, будь ласка
Доброго дня ,дівчата ,хто може тут і дітки там вчаться ,як вам школа ?
Хочу доньку перевести ,бо хоч перша зміна
Однозначная• 13 ноября 2023
Це моя школа, яку я закінчила далекого 2001 року. При тодішній директорці школа була дуже сильна. На скільки я чула від сторонніх, то зараз це звичайна школа, не краща і не гірша за інші середньостатистичні школи.
Додам. Вчителі своїх внуків частенько ведуть у сусідню 250. Це я точно бачила. Мій син також навчався у 250
Женщинас
• 13 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
250 це математична ?
Донька терпіти не може математику ,любить англ мову ,історію ,літературу
Однозначная• 13 ноября 2023
Ответ дляЖенщинас
250 це математична ?
Так, там програма росток. Навіть якби донька любила математику, просто так посеред навчального року туди не потрапити.
Переводьте у 263, не бачу проблем. Школа як школа
Бутерброд и я• 13 ноября 2023
це і моя школа, закінчила в 2000 :) тоді була сильна. як зараз не підскажу.