Нічого вдягти• 13 ноября 2023

Що робити з старшим сином.

Зараз йому 25.
В 19 покинув навчання, бо не хотів вчитися і пішов на вільні хліба. Максималізм зашкалював і поїха в їншу область, щоб довести, що він і без освіти прожити. Максимум, на шо вистачило його працювати в Доставка.ЮА. Якісь вмовляння продовжити навчання не діяли. Пропозиція закінчити хоча б водійськ курси - не зайшла.

Але війна. ДоставкаЮА закрилася він повернувся до нас. Роботи не має. Знань у нього, як таких не має. Пробував робочим на укладання плитки - важко. Пішов у Глово. Попрацював рік. Зараз працює для задоволення власних потреб. Тобто пішов 500 грн заробив і досить. Умовно кажучі.

Тобто цілими днями сидить дома. Або десь тусить з друзями. Пропозиції зароби собі на взуття/куртку/труси, говорить, а мені не потрібно. Якщо я щось пропоную купити із масмаркету, то це одяг для бомжів і він таке носити не буде. Тобто в дранті ходить він може, а в новому з масмаркету не може.

Іжа, це друга головна біль. Він з нами не сідає вечеряти, навідь якшо вдома. зате вночі під´їдає, якщо йому щось сподобається. Тобто завжди проблема - до ранку щось залишиться чи не залииться. Або готуєш, щоб і на нього вистачило, а він десь на пару днів пропадає.

Я не знаю, як правильно вчинити? Може вести до психолога, так він проти і говорить, щоб я не чіплялася з бабськими штучками. В армію, завсно, не спішить. Виганянти на арендовану квартиру? Так він говориить, що він стільки не заробляє, щоб знімати. Правильного рішення не можу знайти.
Я только за!• 13 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Розмовляю. Мовчить і каже, що ідеально для нього коли його не чіпають дурними балачками.
Дурні балачки? За рахунок батьків?
То хай переїжджає - приєднуюсь до тих, хто писав вище - до таких співчутливих бабусь або на зйом, живе повністю за свій рахунок і дурних балачок не слухає.

ЧукИГеки• 13 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Мені теж так здається.
Але, блін, бабусі з двох боків ниють.
ваша проблема в них у тому числі, закрити ротяки старим дурам - ваша сім’я їх не стосується у питанні виховання здорового чоловіка
Свезло так свезло• 13 ноября 2023
Офигеть. В 25 лет сидеть у мамы на шее? И вы ему ещё психолога советуете? Пинок под ж.. и на съём. Там Пусть сам решает или психолог ему нужен или лопата.
из желе я• 13 ноября 2023
Автор, есть пример 40-летних спиногрузов. Мало того сами на шее у родителей сидят, так уже и внуки. Сейчас не сбросите, позже уже не сможете.
Свезло так свезло• 13 ноября 2023
У меня сын работает с 19 лет. Учился в универе и работал. С тех пор абсолютно самостоятельный. Я понятия не имею о его финансовом положении. Ему 28
АдеКВАтная• 13 ноября 2023
Могу только посоветовать выводить его из зоны комфорта, одежду не покупать, он уже достаточно взрослый, что бы себя содержать. Поговорить о том, что в холодильнике продукты сами не появляються, и если он хочет питаться, то должен их покупать - дать список того что он должен принести. Ну и комуналку поделить на него тоже, пусть думает.
Meercury• 13 ноября 2023
Ни фига себе. Я с 17 работал, в 25 уже имел должность и постоянную работу и жил сам и женился.

Роза в вазі• 13 ноября 2023
Ответ дляAlpaca
Від Вас потрібні різкі але зрозумілі кроки ( умови виставляєте Ви ) ...на зразок я тобі допоможу якщо ти поновиш навчання...або підеш вчитися ..а так реально зсаджуйте з шиї...бо Ви старієте а він деградує і кріпко вчепився вам на спині...далі буде гірше...за таких заміж не виходять....відокремлюйте його скажіть ти дорослий ми тобі все дали ....
Якщо поновиш навчання….це найсмішніший пункт
Alpaca• 13 ноября 2023
Ответ дляРоза в вазі
Думаю мамі не смішно.... Просто ці кроки треба робити раніше і вони були б ефективніші
BrizLu• 13 ноября 2023
Що ви відчуваєте до сина зараз?
Сунуся в чужі справи• 13 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Да ...все вірно ...
І готувати на один раз вимити миски і лягти спати щоб холодильник був порожній
Роза в вазі• 13 ноября 2023
Ответ дляAlpaca
Поновити навчання, яке кинув, можна тільки на контрактній основі. Тобто платити батькам. Це одне. А друге, то навчання не поновлюють завдяки ультиматуму ні в якому віці, його можна поновити тільки за власним бажанням, або в іншому випадку все як в трубу.
Пффф 100%• 13 ноября 2023
Половина тут пише автору так, наче її син максимум старшокласник. Альо, дівчата, хлопчику 25 рочків. Як описала ситуацію автор, то з ним вже нема чого розмовляти чи жаліти його. Ключі від квартири відібрати та на самозабезпечення.
автор Нічого вдягти • 13 ноября 2023
Ответ дляРая Ивановна
Узнайте, что ему интересно и к чему есть способности, и отдайте на курсы, но только если он сам хочет на самом деле и есть способности, а не ’хочу быть ойти и мноха зарабатывать’
Я тільки й роблю, що дізнаюсь. Пропоную різні курси і варіанти. Мені відповідає, що вчитися йому не цікаво.(((
автор Нічого вдягти • 13 ноября 2023
Ответ дляЖонДуан
Отец есть? Он с ним говорил?
Звісно говорить. Пропонує варіанти
Роза в вазі• 13 ноября 2023
Ответ дляПффф 100%
Це з точки зору закону нереально. Швидше за все він прописаний у батьків. То ж не пустити жити за місцем реєстрації - пряме порушення закону. Я не захищаю сина автора в жодному разі, це взагалі треш ситуація, але дії потрібно робити інші, як мінімум почати готувати на раз та не залишати продукти. Складно, але треба з чогось починати
ЖонДуан• 13 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Звісно говорить. Пропонує варіанти
а какие у него отношения с братом?
GaleTTa• 13 ноября 2023
Если он живёт в вашем доме, то живёт по вашим правилам. Если не устраивает, пусть съезжает.
Его проблемы должны быть только его проблемами, чтобы он начал их решать. Пока вы будете опекать его, нянчить, закрывать его материальные пробелы, ничего хорошего не будет.
автор Нічого вдягти • 13 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
Значіть місяць у однієї живе, місяць у іншої.
Я теж бабусям таке відповідаю. Але вони починають розпоівдати, що в їхньому віці вжен хочеться спокою,

автор Нічого вдягти • 13 ноября 2023
Ответ дляГейСюда
А дівчина в нього є?
На дівчину потрібні гроші)))
Так, одномоментні відносини.
автор Нічого вдягти • 13 ноября 2023
Ответ дляAlpaca
Так я ж йому це пояснюю. Що зробили з батьком все можливе. Віе відмовився від навчання і хотів довести, що він може сам і без навчання. Ок.
Війна сплутала карти і порушила стабільне, що в нього було. Але у всіх так.
І йому пояснюю, що ми не розуміємо його спосіб життя. Його влаштовує, то добре. Але нехай йде жити окремо і приходить тільки на сімейні посиденьки, як прийнято у дорослих людей. Відмовляється з´їжджати, бо за оренду дорого платити.
автор Нічого вдягти • 13 ноября 2023
Ответ дляКривая спроса
Автор, а за кордон відправити його можна якось? Можливо, там потреба забезпечити себе без батьків і трохи вища зарплата стимулювали б. Хоча, зараз, мабуть, це нереально.
Звісно за кордон не виїде.
автор Нічого вдягти • 13 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
А че нет то? Он на период войны есть завязал? Все выживают, как могут.
Дякую. Слушний аргумент.
автор Нічого вдягти • 13 ноября 2023
Ответ дляБокс-орун
Проблема в тому, що він не хоче навіть себе забезпечувати. Закордон тут не допоможе. Автор тільки витратить купу бабла, щоб «вивезти» сина
Та я й не збираюся вкладувати гроші в безперспективне. Якби хотів піти вчитися на водія - віддала б своє авто, щоб можна було таксувати.
Якби хотів відновити навчання, то подумала, наскільки перспективно зараз вкладати.
Якби захотів якісь курси і пояснив для чого вони потрібні, які є перспективи - оплатила б.
А йти на незаконні шляхи заради віцдсутності перспектив - ні.
автор Нічого вдягти • 13 ноября 2023
Ответ дляБокс-орун
Так, доречно
Дякую.
автор Нічого вдягти • 13 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Устроится официально работать, то придётся становиться. Так что выбирайте или работа, или пусть дома на вашей шее сидит и не попрекайте куском хлеба.
Ну в Глово працює. Тільки питання як працює. Одні нормально заробляють, а мій під потреби. Потрібно піти на тусовку - піде заробить 500 грн. а далі дома сидить.
А якщо війна ще років 2-10 буде? АТО у нас 8 років длилося. Так що всі 10 років нехай сидить?
Бабайко• 13 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Він у Вашому домі користується комунальними послугами і харчами.
Так от- кожного місяця нехай вносить якусь суму.
Як ні - то на зйом. Не хоче нового одягу - нехай ходить хоч без штанів.
Не кую, не мелю• 13 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Ну покі не начав, а ділі буде видно.
А як дивитися?
Автор, это его НЕДОвоспитанность.. не вложена ответственность, навык быть мужчиной, брать на себя ответственность, лидерство (это умение брать на себя ответственность и обеспечивать безопасность окружению), Ваш авторитет слабый или его нет вообще... словом выросла деточка, а не мужчина.... Хостел - это аренда койка места! В село - там работать руками.. если не хочет учиться = это путь работать физически, тяжело и это ЕГО ВЫБОР! ОН сам так выбрал... в хостел и на работу! Вкладывайте в голову то, что не было вложено вовремя...
автор Нічого вдягти • 13 ноября 2023
Ответ дляЯ только за!
Дурні балачки? За рахунок батьків?
Так я теж з такої позиції. Я ніколи не знаю, що залишить на обід меншій дитині. Він з´їсть до її приходу за школи, чи ні. У мене бескінечне прання із-за 4-х людей в сімї. А це теж витрати. Ну і додаткові витрати по лічильнику води.
Ні. я не проти цих витрат. Але коли людина до чогось прагне і ставить собі якісь цілі. А коли в сім´ї живе сам по собі і навідь свій одяг не ввімкне пралку, то нехай живе окремо. Але для цього більше потрібно працювати, а не одноразово пішов, на посиденьки друзями заробив і потім відпочиває, бо тусили всю ніч.
Рая Ивановна• 13 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Да он совсем офигевший. Мне бы такие условия в свое время и таких родителей. Человек который не хочет учиться это самое страшное, что может только быть с человеком. У него нет депрессии? Где-то вы, что-то упустили или он, извините, может психопат... Попробуйте сама сходить к психотерапевту, вдруг вам помогут найти решение или смириться с ситуацией, возможно, пережить если придется его выгнать(