Примарочка• 13 ноября 2023
Чи існують Calzedonia теплі лосини на зиму?
Нічого там не купляла. Теоритично ніби щось є, а чи вони справді теплі чи дуже символічні? Дівчата, хто знається на їх асортименті, порадьте з вашого досвіду, будь ласка, чи варто замовляти?
Мрію про пончик• 13 ноября 2023
у мене їх штани під кожу, не лосини, а саме штани, на флісі.. мені дуже подобаються! Але якщо будете брати, то беріть на розмір менше.
Мрію про пончик• 13 ноября 2023
Ще чекаю джинси на флісі тоненькому, вони може не теплющі прям, але тепліше звичайних точно і приємно сидять
Примарочка
• 13 ноября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Якщо в мене стегна 101, талія 86 а зріст 170, то який це розмір?
Да_Я_ТакаЯ_• 13 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Завтра буду в их аутлете. Могу посмотреть и сказать
О, напишіть тут в темі будь-ласка! Теж цікаво
Примарочка
• 13 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Аутлет в Києві?
Гадаю_По_шнуркам• 13 ноября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Да, хорошо
Мрію про пончик• 13 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
ой, я так не скажу, у мене зараз 108 десь і я беру М. Відштовхуйтесь від свого звичаного розміру і беріть менше на розмір
Примарочка
• 13 ноября 2023
Ответ дляМрію про пончик
А можете показати яка це модель?
Аноним с кешбеком• 13 ноября 2023
я там все покупаю и колготы и лосины, качество не всегда супер, но модели красивые, даже не знаю,что им на замену можно предложить,чтобы и красиво и супер качество, поэтму я и дальше там буду покупать..например с добавлением хлопк.,кашемира могут покрыться катышками, но впринципе машинка есть чтобы их убрать,под кожу да качество хорошее -не облазят,но мне коротковаты...колготы тоже разного качества бывает порвутся в течении месяца, но там мало ден..а бывает год и норм, но могут протереться
Примарочка
• 13 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Покажіть будь ласка, якщо неважко, які моделі найбезпроблемніші
Мрію про пончик• 13 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
А можете показати яка це модель?
це мій мастхев, ношу ще старі 5й рік здаєтся, заказала нові бо ті потягнулись трошки. І ще такі взяла
Мрію про пончик• 13 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
лосины их под кожу у подруги дважды рэпнули, неудачная модель считаю
Мрію про пончик• 13 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
а какой рос у Вас? Именно штаны на меня вообще не коротки, у меня 176
Аноним с кешбеком• 13 ноября 2023
Ответ дляМрію про пончик
да возможно такое, я худая вроде норм, может она еще с размером не угадала
Примарочка
• 13 ноября 2023
Ответ дляМрію про пончик
В мене ходовий розмір, наприклад, в Зарі - 38, але є 40 розмір одна шт і навіть 36 одна шт гарно в них влажу. А літом взяла собі білі джинси мом фіт 38 і вони якісь вузенькі надто( хоча я їх ношу. Але напевно 40 краще.
Мрію про пончик• 13 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
та угадала, взяла потом больше и та же фигня
Аноним с кешбеком• 13 ноября 2023
Ответ дляМрію про пончик
штаны и лосины там, разные даже здесь фото которые отправили они выше щиколотки, если вам подходят я за вас рада
Мрію про пончик• 13 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
ну не знаю) мені так важко сказати. Я ношу 40, іноді 42 (наприклад мом манго деякі), в Кацедонії М
Мрію про пончик• 13 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
я их меряла в магазине и они были длиннее, чем на модели.. когда заказывала меня длина смутила
Примарочка
• 13 ноября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Мабуть мені м потрібна. А там в описі у моделі ддинси М на її зріст 176 і всі інші параметри менші за мої на добрих 10 см
Мрію про пончик• 13 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
є можливість сходити в магазин?
Примарочка
• 13 ноября 2023
Ответ дляМрію про пончик
є можливість сходити в магазин?
Є. Певно треба це зробити. Буду вдячна, якщо підкажуть де в Києві кращій асортимент.
Lady in black• 13 ноября 2023
Я брала у них леггинсы из экокожи на флисе. Мне было в них тепло и при -10.
Мрію про пончик• 13 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
тут не скажу, але треба говорити що треба, бо в них не все висить, быльшість на складі та у ящиках
буреЛОМКА• 13 ноября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Вы заказываете заграницей или у нас покупаете?
первой модели не вижу на укр.сайте
Мрію про пончик• 13 ноября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
первой модели не вижу на укр.сайте
когда как, но сейчас заказала в США, была хорошая акция. Но первая модель то есть в Украине, это точно, цена 1800 вроде