ЖующаЯКонфету• 13 ноября 2023

Абюз. Як ви вляпалися і як вибралися?

Дуже така делікатна тема. Я намагаюся своє аналізувати. І зараз чітко бачу редфлаги . Але тоді не помічала їх. Не вважала, що то важливо. Я хороша правильна дівчинка. З зовні порядної сім´ї. В середині з насильством до дітей. Точніше тільки до мене. Вляпалася в стосунки на роботі. Він був моїм начальником. З офігенною харизмою. Хоча зовні так собі. Я тоді не була така сильна. А він так хитро, непомітно доламав мене. Я прокинулася від цього вже маючи двох дітей і реальну небезпеку для життя. Втікла так, що довго взагалі жодна людина з оточення не знали нашої адреси.
Я довго приходила в себе. Після цього дуже важко вірити чоловікам. Реально можна пропустити нормального, бо боїшся.
А на днях піймала себе на тому, що знову мало не вляпалася в схоже.
Розкажіть про свої історії. Будь ласка
Маю рацію• 13 ноября 2023
Він вас бив?
Зараз живуть з чоловіком, є дитина. Сваримось коли малої немає вдома, почав часто вживати алкоголь. Забрала пиво, штовхнула його, він мене заламав та кинув на постіль. Хто тут більший абьюз я навіть не знаю. Якщо він мене сильно бісить, можу накинулися на нього та влаштувати бійку

Кинг-Конгша• 13 ноября 2023
Свое не пропустите. Не бойтесь.
Пекельнi Борошна• 13 ноября 2023
Меня больше удивляет,когда несколько детей,мне после одного ребенка дошло,была финансово зависима,ушла на сьемную квартиру,как только появилась возможность
Ща как дам• 13 ноября 2023
меня бышая вечно критиковала, орала, оскорбляла и не давала денег
Кумедна• 13 ноября 2023
Человек не покупает того что не ест. Если для вас это было не нормой вы бы в такое не вляпалитсь . Надо выходить с позиции жертвы.
Ща как дам• 13 ноября 2023
Всегда удивляло, почему женщины выбирают один и тот же тип мужчин (сознательно или несознательно), а потом говорят - я им больше не верю, они все одинаковые
Скромняшка• 13 ноября 2023
Ми жили разом, збирались тільки одружуватися. Вхопив за горло , кинув на ліжко, і коліном чи чим на обличчя давив. Це було зранку. Ввечері всі речі були в коридорі.

Вийшла заміж за прекрасного чоловіка. Якщо ви знов таке притягуєте, то краще пропрацюйте з психологом. Я проходила коротенький курс

Лупаю цю скелю• 13 ноября 2023
Ответ дляМаю рацію
Він вас бив?
Це привід тікати, хоча, ви теж відмочуєте
Пацаааааааан• 13 ноября 2023
я виїхала за кордон, стосунків досі не маю, бо не довіряю своєму вмінню розбиратися в людях
Svetysik18• 13 ноября 2023
Останні стосунки були саме такими… мені пощастило і змогла припинити, хоча було дуже боляче( хватило одного разу, коли він просто озвірів від якихось моїх слів, схопив за руку і чуть не зломав… тут я зрозуміла що це капець( тому якщо є такі перші сигнали, краще не ігнорити бо потім буде тільки гірше. Було ще багато морального насилля, спроб поламати мене. Зараз поки що після усього не готова до нових стосунків(
автор ЖующаЯКонфету • 13 ноября 2023
Ответ дляSvetysik18
Цікаво, що прозріваєш в більшості якраз коли до фізичного насилля доходить. Мій хитрий був. На початку це просто сонечко зайчик. Ось тобі квіти. Ось тобі подарунок. Ось тобі кава. Не переживай, я все зроблю. Так, звісно , йди на англійську свою . Поки я була не залежна( я гарно заробляла) нічого такого критичного не було. А дещо сприймалося як норма. Ну , блін, я не бачила прикладу нормальних відносин.
Саме цікаве почалося після народження дітей. Особливо після другого. З грошима, до речі, також. Я мала доступ до його грошей і спокійно брати на все, що хочу.