Вчителька з мікрорайону• 13 ноября 2023
Как работодатели реагируют на соискателя без некоторых зубов?
Отпал 3 и 4 зуб. Не на что лечить и даже удалить корень. Хочу откликнуться на вакансию менеджера, маркетолога или секретаря. Как думаете, если я улыбнусь и увидят эти отсутствия двух зубов, может ли это послужить отказом?
Дівчина Бобула• 13 ноября 2023
Так без цих зубів ви як розмовляти на співбесіді будете? Це ж шиплявість одна вийде. Навіть ,якщо зробити загадковий вигляд та не посміхатися. На таке можуть не звертати увагу, якщо людина давно працює і тимчасово треба без зубів побути. Але який менеджер, секретар? Щоб клієнти перепитували 125 раз і дивилися з подивом, де такого секретаря могла фірма знайти, без половини передніх зубів?
Свекруховна• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Державна теж дуже дорого. Звичайна пломба у госполіклініці 700-1000, з видаленням нерву 1500-2500. Не мало якщо зарплатня 5400-7000. Якщо зуби від природи не дуже, чистка мало допоможе. В мене подружка в юності була, в якої в 15 вже було з десяток пломб, а в 25 половина не своїх зубів, хоча за собою дуже слідкувала й харчувалась добре, родина не бідна. Генетика.
Може в мене не великий досвід по містам, я лікувала зуби в Херсоні, і в містечку Івано-Франківської області. Ціни і ситуація плюс мінус однакова
Приватні клініки ціни як ви озвучили, а в державних стоматологіхях фотополімер 300-400 грн
Вчителька з мікрорайону
• 13 ноября 2023
Ответ дляСвекруховна
Я последний раз у старушки ставила, когда пломба просто отпала и такая цена. Потом она ушла на пенсию, пришел молодик после института и такие цены стал озвучивать, что у меня волосы дыбом. Удаление 1100, пломба 2000. И это тоже госклиника.
Свекруховна• 13 ноября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Спробуйте пошукати ще. Порозпитуйте знайомих, запитайте на місцевому форумі.
Вишня на торті• 13 ноября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Думаете только у тролей зубы отпадают?)
У мене перед важливою співбесідою зламався передній зуб під корінь. Виручила ковідна маска)))) Потім вже лікар наліпив дентину для подальших співбесід, а потім вже поставила фальш-коронку, поки робили справжню. Ходила з нею місяці два.
Вишня на торті• 13 ноября 2023
Ответ дляСвекруховна
Я ще раз кажу, відсутність зубів це не тільки про зовнішність, а ще й про внутрішні проблеми.
Порушений кальцієвий обмін через щитовидку, активне вимивання кальцію. Лікуй-не лікуй, сам зуб крихкий, коронки не рятують, оскільки відламуються під корінь. Все життя мучуся, вже готуюся до мостів.
Бавовнятко• 13 ноября 2023
Ответ дляВишня на торті
О, то це через щитовидну? Лікарі не казали. В мене аіт . Зуби , які довелось видалити, лопались разом з коренем по вертикалі, так що неможливо нічого зробити, тільки видалити.
Вишня на торті• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Ех, я вас розумію((
Бамбарбия! Кергуду.• 14 ноября 2023
Автор, посмотрите в интернете гранулы для ремонта зубов. Стоит копейки, до для Вашего случаю очень подойдет. Сами себе смоделируете зуб. Я делала, месяц простоял, потом полечила. Вполне прилично получается, и жевать можно. Почитайте.