Молчалка• 13 ноября 2023
Як вам така куртка?
Знаю, що ці всі фігурні стьожки спрощують загальний вигляд і взагалі хочу пуховик Jack Wolfskin або Nord Face. Але 8-15 тис. вільних зараз не маю. Ця наче й прикольна, а наче й ні
ПампушОК• 13 ноября 2023
Мне нравится. Меньше обращайте внимания на советчиков, не им в этой куртке ходить. Нравится - берите, нет - ищите дальше.
Молчалка
• 13 ноября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Смесь мешка с мусорным пакетом
Та всі оверсайз мішки. Ви приталєне мабуть любите?
Поросенка• 13 ноября 2023
Ответ дляМолчалка
Не звертайте уваги. Це сорт людей які 10 років носять бабушкіні пальтішка і пуховічки під поясок і гордо називають це ’классікай’
Молчалка
• 13 ноября 2023
Ответ дляОпля Картопля
мені ті строчки, схожі на унилі сісі
Аж в такому конексті не розглядала, звичайний зігзаг😁
Люблю ХОЛОСТЯКА• 13 ноября 2023
Цвет хороший, длина, наличие капюшона, немного не нравится вариант прострочки елочкой, но если вам нравится берите.
Не худа ні разу• 13 ноября 2023
Ответ дляОпля Картопля
мені ті строчки, схожі на унилі сісі
А если строчка будет посредине, то будет похоже на унилю писю
Семенівни сусідка• 13 ноября 2023
Ответ дляОпля Картопля
мені ті строчки, схожі на унилі сісі
У кого что болит....
Стопясят раз обсуждала• 13 ноября 2023
Обычный мешок. Нравится - берите, тем более за такую цену....
сЛАдКОежКА• 13 ноября 2023
Люблю оверсайз..но с этим как то не очень..реально огромное и гиганско смотрится.
Лялькодзьоб• 13 ноября 2023
Нормальний пуховик, як понаписують …
Тільки , коли виходжу на вулицю-то всі в подібних « мішках»
Купуйте, авторе. Тим паче цей бренд за такі кошти - досить непоганий варіант. Маю джинси- якість чудова