Marie-Antoinette2• 13 ноября 2023
Працівники ТЦК посеред ночі забрали водія автобуса, який віз дітей
Такого беззаконня в країні ще не було ніколи.
«В Ужгороді співробітники ТЦК насильно забрали водія автобуса, який привіз дитячу збірну з Вінниці на спортивні змагання з тхеквондо.
Водій заночував у хостелі, куди приблизно о 1:30 ночі увірвалися співробітники ТЦК із поліцейськими та насильно забрали його до військкомату.
Чоловік спробував пояснити, що є єдиним водієм для дитячої групи спортсменів, однак співробітники ТЦК не взяли його слова до відома.
У військкоматі в чоловіка відібрали телефон і не дали зв’язатися з рідними та тренерами.
Після військово-лікарської комісії його одразу направили до навчального центру в Чернігові.
Голова Вінницької ОДА узяв ситуацію під контроль. Чиновник обіцяв вирішити питання безпеки та транспортування дітей.»
tanysha777• 13 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Нет никаких пруфов. Есть искаженные слова и рашапропаганда тягающая это сутками
То спитайте, навіщо ваш лідер ніс на прес-конференції рашпропаганду
Ответ дляЛерусикП
Ви напевно забули: хто почав війну. Так я нагадаю, пУйло! І із-за нього хлопці йдуть на війну! Не там гівно на вентилятор кидаєте!
А може вже настав час відповідати тим , хто не зупинив це з самого початку? Хто розмінував мости, доспустив швидке просування, розкрадає і продає військову допомогу, наживається на поставках на армію? Це теж робить пуйло?
Ответ дляёжовые рукавицы
Майте повагу до загиблих і їх рідних, зараз ви знецінюєте, все те ,що вони зробили, ще й такою страшною ціною. Я не знаю, чим і як це все скінчиться, але ми в неоплатному боргу перед тими людьми.
ми в боргу звичайно, але є дуже великі помилки, і коли вибирають людину не за фахом, у політиці, ця помилка коштує тисячі життів
Ирина-bbd0• 13 ноября 2023
Ответ дляtanysha777
Я у Вас спрашиваю
Ирина-bbd0• 13 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Как непонимаете?
Это ж незаконно - расстрел. Тут или по Закону, или шашечки. У нас нет смертной казни.
Та тю то было образно.не евроинтеграционно
Конечно уголовки.конфискации и сроки
sukeviciene• 13 ноября 2023
Ответ дляtanysha777
Так докажите, что он это ’нёс’
Ответ дляsukeviciene
А какие действия должны быть у нашей власти? Вот в данном моменте? В состоянии войны?
Расстрелять первого, кого поймали на воровстве и коррупции поставок для армии. Поверьте, второго бы уже не было. Сейчас коррупция в разы выше, чем до войны. Отправить на фронт 70-80% тунеядцев из верховной влады, милиции и т.д.
Ирина-bbd0• 13 ноября 2023
Какое прелестное выкручивание.а заход был с подруги и обесценивая подвига воюющих и погибших .про донаты и прочее. Переживающие они такие искренние)))))
....
’ми в боргу звичайно, але є дуже великі помилки, і коли вибирають людину не за фахом, у політиці, ця помилка коштує тисячі життів
....
Ответ для04214
На Вас напав маньяк ріже ножем.... підходить до Вас якась тітонька та й каже: ’а ось вірно, а чого ти ходиш по цій вулиці, а чого ти зброю з собою не тягаєш, ти ж знала де ти ходиш, ще й невірно захищаєшься, ось і отримаєш за це! відповідай за це!’...
Ответ дляtanysha777
Казав на якійсь прес-конференції ще десь за рік до війни
Відповідав на запитання, що ми будемо робити, якщо путін піде повномасштабною - будуть воювати всі, і чоловіки, і жінки, всі і воювати до останнього
І не питайте про пруфи, вже давно все зачистили
Это он про Крым говорил, если точно.
1 лютого 2021 року - 10:30
Чи ви хочете сказати, що ми повинні поставити хрест на Криму й не згадувати, що це наша територія? Я як новий Президент цього не можу собі дозволити. Не хочу. І я це ніколи не прийму». І, вибачте, якби я тоді був Президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але ми б туди «зелених чоловічків» не пустили. А якби не пустили туди «зелених чоловічків», то Росія не допомагала б сепаратистам і не була б на сході України.
1 лютого 2021 року - 10:30
sukeviciene• 13 ноября 2023
Ответ для04214
А как-то без расстрелять, можно? Что-то более приближённое к реальности
tanysha777• 13 ноября 2023
Ответ дляsukeviciene
Так докажите, что он это ’нёс’
Докази, що то були не пусті слова всі бачать кожного дня
ёжовые рукавицы• 13 ноября 2023
Ответ дляdeep soul
1000% людей гонять на загибель. Але батько вашої знайомої теж жертва.
sukeviciene• 13 ноября 2023
Ответ дляЗаёбушек
Або окупація, або життя.
Тільки одне питання, скільки життів на вашу думку, коштує 1 кв. м. землі?
В оккупации жизни тоже нет
Ответ дляЛерусикП
Я вам так скажу, у цій системі винний уряд, який не захищає народ, де по вулицях ходять злочинці, якщо люди знають, що їх ніхто не захищає, то так, їх безпека - носити зброю і оборонятися
Але якщо злочинців дуже багато, то це питання вирішується не силою звичайних громадян. Для цього існує цивілізований світ і закони, а не цінні життя, які можуть всі полягти за рахунок нестачі ресурсу. Це просто абсурд і не піддається розумінню, те що відбувається
tanysha777• 13 ноября 2023
Ответ длячир
Это он про Крым говорил, если точно.
1 лютого 2021 року - 10:30
Ні, то було трохи інше
Запитання звучало, що Україна буде робити, якщо путін наважиться на наступ
Так, там не було сказано ДО ОСТАННЬОГО УКРАЇНЦЯ
Він сказав, ми будемо воювати всі, і чоловіки і жінки і будемо воювати до останнього
sukeviciene• 13 ноября 2023
Ответ дляЗаёбушек
Я про інше питала!
Але я розумію чому ви тікаєте від відповіді.
Ну конечно
sukeviciene• 13 ноября 2023
Ответ для04214
фото
Вы решили поделиться с нами своими сохраненками?
sukeviciene• 13 ноября 2023
Ответ для04214
А в них что то не так написано?
Что дальше? Цитаты великих людей?
Ой, это уже тоже было...