Marie-Antoinette2• 13 ноября 2023

Працівники ТЦК посеред ночі забрали водія автобуса, який віз дітей

Такого беззаконня в країні ще не було ніколи.
«В Ужгороді співробітники ТЦК насильно забрали водія автобуса, який привіз дитячу збірну з Вінниці на спортивні змагання з тхеквондо.
Водій заночував у хостелі, куди приблизно о 1:30 ночі увірвалися співробітники ТЦК із поліцейськими та насильно забрали його до військкомату.
Чоловік спробував пояснити, що є єдиним водієм для дитячої групи спортсменів, однак співробітники ТЦК не взяли його слова до відома.
У військкоматі в чоловіка відібрали телефон і не дали зв’язатися з рідними та тренерами.
Після військово-лікарської комісії його одразу направили до навчального центру в Чернігові.
Голова Вінницької ОДА узяв ситуацію під контроль. Чиновник обіцяв вирішити питання безпеки та транспортування дітей.»
LudaSHS• 14 ноября 2023
Полистала пару страниц последних.
Как нам пройти тяжелый этот путь и выдержать, если мы кидаемся друг на друга с такой злобой. Еще и деток в срачах трогают и провоцируют.
Понятно, решать проблемы, как терапия на форуме - это хорошо( некоторым)
. Человек сливает негатив. Может.
Тогда дома ’ фиалкой цветет’..
Но есть другой момент- люди тут натаскиваютсЯ негативом. В толпе хорошо и батька бити.
Сумно. Потом в жизни, натасканные вот этими всеми эмоциями.
Мы не в ресурсе, злоба на ситуацию, нв рф, власти. На потерянные жизни, как раньше.

Какая то клоака, что тянет внутрь и очерняет.👹

А желателям, чтоб Украины не было.
Мы такой путь прошли.
Не вийде😉

LudaSHS• 14 ноября 2023
Утром уже пишут про Наева и др генералів- дійсності не відповідає. 🤷‍♀️
vikohka• 14 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Прямо целая спецоперация)
Но для шкандаля годится.народ негодуе.разве не эта цель преследовалась?))))
’За його словами, водій заночував у хостелі «Монада», куди приблизно о 1:30 ночі увірвалися співробітники ТЦК із поліцейськими та насильно забрали його разом з іншими чоловіками до військкомату.’
та поnято, что вброс.
Ruovet• 14 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
За то, що б ви мали можливість весь свій бред транслювати на форумі і фсб не прийшло до вас у гості.
Удалено администрацией...
Irina-5d24• 14 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Ну вот то, что мне рассказывают я озвучила. Вторая из КР приехала в гости, тоже ошалела.
Irina-5d24• 14 ноября 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Вам из Европы виднее.
Мобилизации нет?
Не стыдно эту ересь писать.
Методичку смените.
Про ПВО еще забыли написать.
Сменим, ща кокошник почищу и к гаспадину за методичкой потопаю. Ибо тут так стараются убедить всех, что в Киеве жизнь не менялась, все ок. На видео которые мне отправляют, полно народа гуляет везде, все как всегда. Подруга прехала домой со словами: ’в Киеве все ок’, а вы бросаетесь на людей рассказывая, что это не так. А что не так то?
Руда Сова• 14 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ээээ.Сова видимо за себя распереживаЛСЯ)))) среди тёток на форуме женском спасается
Это ж как надо сто бы плющило, сто бы все ответы на форуме перечитать😂 в поисках опечатки)))
lekon-lekon• 14 ноября 2023
Ответ дляеліт
А чому самі не йдуть війна ж а вони військові, а на їх місці може попрацювати і жінки чи поранені військові, це ж війсьвий стан завжди так було
Тому що їх кількість мізерна у порівнянні з тим, скільки треба мобілізувати і в тцк вже працюють поранені з фронту.
duvo• 14 ноября 2023
Не от ще раз доказує, що бігають таки за м’ясом, за бідними верствами населення, які не будуть прям сильно возмущатись і щось робити. Хто живе в хотстелі, той хто моде дозволити собі мінімум. Щось я ні разу не чула, щоб призвали когось з офісної професії прям на вулиці чи взагалі…

Lianaa_06• 14 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Никто так не вредит мобилизации и мнению общества, и мнению о армии, как эти командоры Тцк.
Это ж не методы. Что это за воин будет?
Ндасссс
100%
BusinkaKiev• 14 ноября 2023
Ответ дляtanysha777
Казав на якійсь прес-конференції ще десь за рік до війни
Відповідав на запитання, що ми будемо робити, якщо путін піде повномасштабною - будуть воювати всі, і чоловіки, і жінки, всі і воювати до останнього
І не питайте про пруфи, вже давно все зачистили
Ой, минула влада не дасть нічого зачистити , навпаки накопає все з часів динозаврів .
еліт• 14 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Полистала пару страниц последних.
. Человек сливает негатив. Может.
Тогда дома ’ фиалкой цветет’..

А желателям, чтоб Украины не было.
Мы такой путь прошли.
Не вийде😉
Я думаю мы этот путь только начали проходить чтобы была Украина, и общество себя и попало истинное лицо и далеко не патриотическое, какая власть такое о общество. Как то так
еліт• 14 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Щось не бачили там таких
Teonaa• 14 ноября 2023
Ответ дляКіттікет
Ви сядете за кермо того автобуса? Чи підете сміття вивозити? Чи в металургійний цех? Або на цвинтар могили копати?
Прям із свого декрету на роботу підете?
Чьто??😳
Teonaa• 14 ноября 2023
Ответ дляеліт
Вы хотите что бы ещё по домам ночью ходили, как при сталине, скоро так и будет, режим зе будет
Ви зрозуміли взагалі що написано?🤪😡
Кіттікет• 14 ноября 2023
Ответ дляIrina-5d24
Та всё ok
И в Днепре всё ok
Только ракеты иногда прилетают. Ничего такого
Jhenya_Sh• 14 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні. Всіх дітей. Такі як ви щоб утримати свою бубочку на диваніладні вже з народження на фронт відправити дітей.
Удалено администрацией...
LudaSHS• 14 ноября 2023
Ответ дляеліт
Да. Начали
Нарывы вскрываются и много еще полезет.
Jhenya_Sh• 14 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мене бісить, бо такі як ви чи руда сова чіпають мою дитину. Давайте я ваших дітей буду постійно на фронт відправляти. Ви ж не про чоловіка мого мені писати почали, а про дитину.
Удалено администрацией...

demra• 14 ноября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
https://lviv1256.com/news/v-uzhhorodi-pratsivnyky-...
Забрали ну и ?
Klokkertoppen• 14 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Нічого, з кожного містечка поназбирати і буде цілий батальон ТЦКшників. А то такі *ерої простих людей заламувати. Нехай у місцеві адміністрації ідуть, бронь має лише Верховна рада