Marie-Antoinette2• 13 ноября 2023
Працівники ТЦК посеред ночі забрали водія автобуса, який віз дітей
Такого беззаконня в країні ще не було ніколи.
«В Ужгороді співробітники ТЦК насильно забрали водія автобуса, який привіз дитячу збірну з Вінниці на спортивні змагання з тхеквондо.
Водій заночував у хостелі, куди приблизно о 1:30 ночі увірвалися співробітники ТЦК із поліцейськими та насильно забрали його до військкомату.
Чоловік спробував пояснити, що є єдиним водієм для дитячої групи спортсменів, однак співробітники ТЦК не взяли його слова до відома.
У військкоматі в чоловіка відібрали телефон і не дали зв’язатися з рідними та тренерами.
Після військово-лікарської комісії його одразу направили до навчального центру в Чернігові.
Голова Вінницької ОДА узяв ситуацію під контроль. Чиновник обіцяв вирішити питання безпеки та транспортування дітей.»
Ответ дляdeep soul
У меня подруга потеряла отца, думала горевать будет, хотела поддержать, а она упала в агрессию. Постоянно пишет, что каждый украинец должен знать цену своей мирной жизни, что все должны донатить с утра до ночи и идти защищать, очень агрессивно относится к мужчинам которые не воюют.
Вот и сюр, потерял на войне кого-то и получается желаешь и другим, чтобы они потеряли своих близких?
У кожного своє відчуття справедливості.
А Ви думали, що вона буде квітки роздавати чоловікам на вулицях? чи як.
Ответ дляИрина-bbd0
При том.что в каждой теме обсуждается сколько крысья и гнидья совкового и русскомирного там.нет.всё равно работает для праведного гнева)))
По уголовным делам-найти и распять и заказчиков и исполнителей спектаклей
Та я взагалі в ужасі, скільки тих гнид повилазило... одні ракети наводять, другі позиції здають, треті армію дискредитують... пиздець((( довічне з конфіскацією, сукам всім! І не тільки їхнього майна, а й їх батьків, дітей, братів/сестер!
Ирина-bbd0• 13 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Не буду отвечать лично Вам, чтобы не обидеть, но считаю, что в нашей стране нужно прекратить подобные ’отловы’ и уничтожение мужчин... Да и до женщин тоже скоро очередь дойдёт - населения в оркостане в 5 раз больше чем у нас, про территории я вообще молчу...(((
Вы при любимом своём ссср писали статьи в газетках с призывом перестать украинских срочников в афган на смерть посылать? Или этодругое?
sukeviciene• 13 ноября 2023
Ответ дляSlavnaja
От не потрібно переводити стрілки.
Мова йде про НАШУ владу і її відношення до НАШИХ людей!
А какие действия должны быть у нашей власти? Вот в данном моменте? В состоянии войны?
Ответ дляЛерусикП
У кожного своє відчуття справедливості.
Думаю, що занадто то не здраво.
Це те саме,якщо дитина померла і бажати щоб вона у всіх навколишніх померла, бо твою несправедливо забрали, хай і у інших теж заберуть.
Це крайнощі. Якщо зараз зібрати усіх чоловік і навіть два тижні їх повчити, ми просто залишимось без чоловіків, ось і все
Flower Girl23• 13 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Без комментариев...
Ответ дляБасина
Ну чомусь же вони це роблять, знаючи, що незаконно, що інші вже по шапці отримали... я вважаю, що спеціально, щоб викликати негатив в народу.
Т е ’командоры Тцк как вредители?
Да, уже есть случаи разбиратеств и сцдовых, почему снова и снова? Я не знаю, какое то вредительство.
Как будто речь о коллекторах, что на откате, и гребут должников за большие суммы комиссионных, ну отказался от повестки - ну внесли в реестр- дальше по Кодексу пошли - админка или криминальне впровадження, смотря какой этап. Есть же процесуальные ступени.
Вообще дурно все пахнет.
Ирина-bbd0• 13 ноября 2023
Ответ дляБасина
А тут?))) ’Русския своих не бросают!’))))
Ответ дляSlavnaja
От не потрібно переводити стрілки.
А якщо війни не було б, хлопців хапали б?
Першочергово винне те старе, гниле ..... уйло!
Я рахую, що Зеленський винен, що допустив корупцію! це так!
А ось с ТЦК має розбиратися воєнне керівництво! Міністр оборони, Залужний, це все їх співробітники!
ёжовые рукавицы• 13 ноября 2023
Ответ дляdeep soul
Прекрасно розумію їхню злість на тих , хто живе далі своїм життям, подалі від війни.
Ирина-bbd0• 13 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Без комментариев...
Почему это без комментариев?
Сколько Ваш поганый совок сгноил срочников в афгане?
sukeviciene• 13 ноября 2023
Ответ дляdeep soul
тобто ви за те щоб голими руками іти воювати? реально?
без логіки і аналітики, брати м´ясом?
Нет, посидеть подождать полной оккупации
Ответ дляdeep soul
Думаю, що занадто то не здраво.
Ви так і не відповіли на питання. У людини болить. Як їй діяти?
Агресувати-по Вашій субьєктивній думці, їй не можна. Що їй робити?
Ирина-bbd0• 13 ноября 2023
Ответ дляЛерусикП
Обычное смещение фактора ответственности. Не кацапстан напал.а зеленский плохой))))
Он может быть триста раз полудурком.это не дает права кацапской мразоте влезать и убивать украинцев!!!!!
ёжовые рукавицы• 13 ноября 2023
Ответ дляdeep soul
без логіки і аналітики, брати м´ясом?
Ні, я просто розумію її злість, ви ж не були в її шкурі. Чому її батько повинен був з голими руками йти воювати, а ваші чоловіки вдома відсиджуються.
Ответ дляИрина-bbd0
Ось-ось! без першочергової причини, не було б всього цього гівна, смертей взагалі!
tanysha777• 13 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Можно цитату с прямой речью?
Если взять вдруг Вам будет негде.то подскажу.этот фейковый бред уже раз сто на этом форуме разбирали .
Казав на якійсь прес-конференції ще десь за рік до війни
Відповідав на запитання, що ми будемо робити, якщо путін піде повномасштабною - будуть воювати всі, і чоловіки, і жінки, всі і воювати до останнього
І не питайте про пруфи, вже давно все зачистили
Ирина-bbd0• 13 ноября 2023
Ответ дляЛерусикП
Какого ответа Вы хотите от постоянно переодевающегося радетеля за Украину?))))
Постоянные смены ников
Ответ дляИрина-bbd0
Та я Вам обещаю душераздирающее видео с полноценными якорями)))) мы ж тут с Вами ежедневно читаем)))
За нарушение я написала -найти и расстрелять и заказчиков и исполнителей
Ооо представляю
Видео и фоточки для местных хейтеров. Думаю руководству
Кому подчинается Тцк? Вроде оперативному командованию рн. Надо как то решать эти проблемы.
Ответ дляdeep soul
Жаль таких рассуждающих
Жаль что и во главе у нас все делается без логики, есть цель, мечта, не вижу препятствий, а там хоть что будет, увидим потом и в мае шашлыки обязательно пожарим
Мне кажется реально никто сейчас не знает как можно угомонить маньяка пуйла, с кучей ядерного оружия.
tanysha777• 13 ноября 2023
Ответ дляЗаёбушек
Не може бути такого, це все брехня!
(с)
Звичайно, чергова дискредитація найвеличнішого гаранта паплюження Конституції
Ирина-bbd0• 13 ноября 2023
Ответ дляtanysha777
Нет никаких пруфов. Есть искаженные слова и рашапропаганда тягающая это сутками
Ирина-bbd0• 13 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ооо представляю
Надо. Не понимаю почему не расстреливают.
sukeviciene• 13 ноября 2023
Ответ дляtanysha777
Конечно нет пруфов
Потому что и речи такой не было
ёжовые рукавицы• 13 ноября 2023
Ответ дляdeep soul
Жаль таких рассуждающих
Майте повагу до загиблих і їх рідних, зараз ви знецінюєте, все те ,що вони зробили, ще й такою страшною ціною. Я не знаю, чим і як це все скінчиться, але ми в неоплатному боргу перед тими людьми.