Весела моль• 13 ноября 2023
Я дуже люблю дощ, вітер, холод і сіру погоду.
Може то щось в психології означає?) цікаво просто)) а може і ні)))
І ще сніг обожнюю. Сонце не люблю страшенно в мене якийсь відповів депресняк від сонця а спека то тим більше
Смажена полуничка• 13 ноября 2023
и я обожаю! Метель и грозу люблю больше всего. У меня просто прилив энергии в эти моменты и я готова горы свернуть. Жару просто ненавижу. Солнечные дни скучны, если нет красивых облаков.
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Я канешно поважаю чужі хотелки, але можна не постійно?) хоча б пару днів якогось просвета
Не гавкаю- но охраняю• 13 ноября 2023
Я дуже люблю спати під дощ і чути як він тарабанить по вікнах.
Ненавиджу сніг, тому що він засипає вулиці і не можливо машиною виїхати з мого провулка. І взагалі на дорогах жопа. А потім ожеледиця. Щє більша жопа
Роковуха2002• 13 ноября 2023
Аналогічно,автор.Коли зранку бачу,що за вікном сонце-втрачаю настрій)).Завжди радуюсь,коли злива,гром і молнія.І взагалі,чим гірше погода-тим краще!)
Неместная Я• 13 ноября 2023
Это потому, что у вас работа не на улице. Я ненавижу дождь и ветер. И холод. И жару, солнце не люблю. Такая погода радует только если я дома сижу в тепе или под кондеем
Звоночек• 13 ноября 2023
Я с вами, летом вообще полуживая, особенно при нынешних температурных режимах, для меня отдых в жарких странах то еще удовольствие 🤯