Атятя_тётя• 13 ноября 2023

Вы ты хотели получить такую картину на годовщину встречаний?

1 год встреч .
Носки на подтяжках• 13 ноября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Голки, взагалі-то…
Я розгледіла спочатку ту, що з ниткою. Думала, то шви...))) А то голки. То він їй подушечку для голок тримає? Турботливий такий

Тримаю свічку• 13 ноября 2023
я бы вообще в дом это не принесла
трешак какой-то
Носки на подтяжках• 13 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
Классно. Но а если мама в гости приедет? Не поймет женщина искуства
Ховати мистецтво в шафу
Брехушечка• 13 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Перша - шик👍🏻 особливо краничок той😆
Ну, если сравнивать с размером женщины, то норм краник
Застряла• 13 ноября 2023
О, картинный маниак снова в эфире
4есотка• 13 ноября 2023
А цель - намекнуть на скромные интимные данные мужчины? Первая картина как раз для этого.
Rocka Rolla• 13 ноября 2023
Прикольні, але я не люблю будь-які картини, бо не знаю навіщо вони і що з ними робити, якби ще картину як інвестицію когось перспективного або відомого, а так ні..
Горня капучіно• 13 ноября 2023
На первой картинке ото жалкое подобие члена, это капец!) Такие, на любителя картинки.
культУра• 13 ноября 2023
Нет. В квартире бы ее не повесила

Муркамурковна• 13 ноября 2023
На годовщину ні, а так да, класні картини, я таке люблю
СамавиховуюКота• 13 ноября 2023
парень вижу, с юмором)))
сою не люблю• 13 ноября 2023
Якась нісенітниця.
На першій картині типу він такий крутий, а вона до нього не доросла, лише на драбині дотягується. Ні, така творчість мені не зрозуміла.
ЧорноброваЯ• 13 ноября 2023
Полная безвкусица и вульгарщина.
Забрала і не сказала• 13 ноября 2023
Ни такую, ни любую другую. Не особо люблю картины, в любом случае в подарок не хотела бы, могла бы повесить только то, что сама выбрала.
КарамбОлька• 13 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Точно, там вище хтось написав, що автор білоруська художниця. Все зійшлося. Один в один😆
Блін, але ж реально схожий....
Хвильоватиша• 13 ноября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Блін, але ж реально схожий....
Ага, але більш сумний і задуманий😆
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 ноября 2023
Ответ дляГорня капучіно
Це ж алегорія. Він такий типу величний і пихатий, що до нього аж на драбині треба дертись, але по факту там пшик. І жінка маленька, що б показати, як вона на його фоні і в його очах виглядає неприглядно, але вона того не помічає, он ніжку романтично задерла, а він дозволяє себе любити
энциклопУдия• 13 ноября 2023
Вообще картины не понимаю в качестве подарков
КарамбОлька• 13 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Ага, але більш сумний і задуманий😆
Тому що мить така. Це ж не виступ перед громадянами, і тому вже не такий герой.... Тільки й плакати лишилося.

Женщинас• 13 ноября 2023
Ответ дляПожарник
нет, но я знаю автора, это белорусская художника Силивончик... странный подход и философия...
Значит мне не показалось, что на первой там верховный драник))
Хвильоватиша• 13 ноября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Точно, то таке життя за кадром.
КарамбОлька• 13 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Точно, то таке життя за кадром.
Так, от якби він карту показував, то було б веселіше, а не оте посміховисько
Хвильоватиша• 13 ноября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Треба прифотошопити
Швабристка• 13 ноября 2023
мерзкинткакиетоткартины, нездоровые
Горня капучіно• 13 ноября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Та зрозуміло, що алегорія) Але мені реально страшно стало!) Якесь відторгнення відразу виникло.
Хвильоватиша• 13 ноября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Неідеально, але немаю в чому зараз зробити краще:
Уаджит• 13 ноября 2023
Нет, такую картину точно бы не хотела получить, а вот от такой, я бы не отказалась.
Не против• 13 ноября 2023
жесть,такую ахинею вообще в дом не нужно тащить.Это больная фантазия творца))
Замрійлива• 13 ноября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Голки, взагалі-то…
Та схоже на подушечку для шпильок. Я дивилася і дивилася, не могла зрозуміти, що там ця подушечка робить. Лиш згодом зрозуміла, що це мабуть срамота якась, а не подушечка
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 ноября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Там є незрозумілі для мене моменти.
Але то дійсно подушечка для голок на причинному місці, а вона пришиває голкою ґудзик-сосок, там і другий лежить на комоді…