люблю_тортики• 13 ноября 2023
Як ви думаєте, він може вдарити чи у мене фантазія розігралась?
Раніше був просто золотим, але після того як у нього був поганий настрій, чесно - злякалась.
Коротше ні з того ні з сього він почав мені грубити ‚відчепись, відвали‘. Потім ввечері я сіла біля нього, притулилась головою до його руки (там де від ліктя до плеча частина). Притулилась, розслабилась, він як трусане тою рукою, ще й грубо так, я була шокована
Результат:
вже голосів:
78 (86.67%)
Може вдарити
12 (13.33%)
Ні, здалось
Психологічка• 14 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Наркоман? Им свойственны резкие перепады настроения и агрессия на ровном месте.
Мне это тоже свойственно. Не наркоманка
Кавуся• 14 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Ну він після цього аж шовковий став, хоч до рани прикладай
Не знаю
Прям реально стелився
Не знаю
Прям реально стелився
Типичное поведение абьюзера. Избить до полусмерти, потом ходить как шёлковый, обещая, что это в первый и последний раз. Стоять на коленях, засыпать розами.. В конце добавляя: но ты сама виновата, под руку подлезла, когда я злой был.
Вы конечно можете дождаться следующего раза, у вас еще не слишком всё запущено, может толкнуть или там уже конченной овцой обозвать.
Но вот второй раз уже точно должен стать последним.
Иначе точно рано или поздно ударит, прогнув кордоны.
Звоночек• 14 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Чесно, не помічала щоб він коловся)))
То може травку курить? Її по запаху чути!
Летюча помилка• 14 ноября 2023
Как в анекдоте, рот есть - значит берет. Автор, если у вас страх на интуитивном уровне, то просто теряйтесь. С мужчиной должно быть спокойно, а не наоборот