Я не чарівниця вам• 14 ноября 2023
Шкодую про свої слова, чи було у вас
У мене була така ситуація, я посварилась з одною людиною.Потім коли розповідала мамі то в шарячці сказала щоб з тою людиною щось сталось.І через деякий час та людина помирає.Я себе тепер дуже картаю за ті слова, чи могли вони вплинути.Та людина іноді сниться, я постійно думаю що вона зла на мене, через те що я сказала, хоча вона того не знала.Може порадите що зробити щоб не відчувати провину, могла я цими словами бути поичетна до її смерті?
Замурмишка• 14 ноября 2023
Ого, какое чувство собственной важности!
Прям от ваших слов человек взял и умер.
Замурмишка• 14 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
А вы так сразу возомнили себя богом, влияющим на жизнь и смерть?
Почти одновременно написали похожее по смыслу)))
Н@Диете• 14 ноября 2023
Я навпаки, завжди злюся на себе, що промовчала і не сказала, що хотіла. В сварці, я маю на увазі.
Одні думки• 14 ноября 2023
Это были просто слова, которые описывали ваши чувства в тот момент. Они мимолетны. Вы никакого вреда тому человеку не нанесли, он даже не слышал их чтоб расстроится, а все остальное это просто забобоны
іронічна антитеза• 14 ноября 2023
Як би словами можна було вбивати, то путін разом з тройніками, прихвостнями і пілоти з саваслєєк давно б вже здохли, а рашка б зникла з карт.
Фляшунька• 14 ноября 2023
Авто, скажите в гарячке, шоб все русофашисты сдохли быстро и война закончилась. Тогда будем судить по результату.
СкрипяСердцем• 14 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Та нє, просто накрутила себе. Мені коли було 19 років мене кинув і хлопець, бо від нього інша залетіла. І при сварці я йому сказала- щоб тобі колись було в 1000 разів гірше ніж мені зараз. І що ви думаєте? Та дитинка померла після родів, мала хворе серце. «Добрі» люди донесли мені що він дуже страждав за тою дитиною, прямо побивався. І мені стало дуже погано, я себе накрутила, що то я винна🤦♀️
Фляшунька• 14 ноября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Успокойтесь и не льстите себе
СкрипяСердцем• 14 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Успокойтесь и не льстите себе
Та така собі лєсть…
НуКаНаКа• 14 ноября 2023
Це просто співпадіння. А сниться бо ви думаєте про ту людину, сни вам ваш мозок малює. Мене колись образив один хлопець, я теж поганого йому бажала, а потім через декілька місяців взнала що він вже на інвалідному візку. То що в цьому винна я???
Отчебучкина• 14 ноября 2023
Не могли. Но я понимаю вас. Наверное, я бы пошла в церковь.
У меня было недавно. Проехал мотоцикл рядом, а я после взрывов боюсь громких звуков. И слова тупо вырвались изо рта, ужасные слова. Они вылетели изо рта быстрее, чем я их осознала. К сожалению, мой ПТРС проявляется вот так на громкие звуки, неосознанно. Но человек был на мотоцикле, а я своим языком ляпнула такую гадость. Очень жалею. Надеюсь он жив, здоров и здравствует.
Файна_зупка• 14 ноября 2023
В слова Вы облекаете свою негативную энергию, направленную на другого человека. Конечно, умер он не от того что Вы пожелали этого ему. Но вообще надо быть осторожней с такими пожеланиями и проклятиями.
Щебетуха• 14 ноября 2023
Мене колись вдарила однокурсниця. А на наступний день перевернулася у автівці...
Тоді я стала звертати увагу на результат своїх ’побажань’ людині, яка мене образила.
Найчастіше страждають діти моїх кривдників (ломають руки, наприклад).
Але, автор, у вас інше.