Планшетница• 14 ноября 2023
Діти - малоіжки
Які не голодні, їдять макарони, хліб, молоко, кашу одну і ту ж і дуже обмежений список продуктів. Риба і м’ясо не їсть. Коли ваші почали їсти нормалтно? Аналізи всі здали, дефіцитів нема, а їсти не хоче.
Майор Медуза• 14 ноября 2023
Тю- проблема. У меня два сына подростка под 190 уже. Еду сдувает
Но я бы обратил внимание , что Вы не перечислили ни белка, ни растительной клетчатки в рационе- ни мяса, ни рыбы, ни фруктов с овощами. Дефицитный рацион
Планшетница
• 14 ноября 2023
Ответ дляМайор Медуза
В мене 2 дітей, одна не їсть від 3 років нормально. Спочатку все гарно, прикорми, правильно, а потім як перемкнуло. Ми їмо стейк, дитина макарони. Щодня макарони, вівсянка з молоком, какао, хліб з сиром, один вид ковбаси. Банан з фруктів та овочів та вода з лимоном. Все. Перекуски не даю, можу дати жменю горіхів. Нічого нового не хоче пробувати. М’ясо всі риба - фу.
Плакулька• 14 ноября 2023
Позавчера была тема, смотрите. И кто лучше вас знает ваших детей?перегиб желчного, рпп? В Гугле всё есть. Стейки и шницеля не все дети любят так как жевать трудно, предпочитают котлеты.
Соображалочка• 14 ноября 2023
А я хитрю: делаю типа пасты с мясом и макаронами, еще сверху сыр тру, чтобы он не могу не съесть мясо, иначе придётся же выбросить любимый сыр
Стебель березы• 14 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
В мене така сама. Зараз он 18р ще й веганкою стала
А поговорить?• 14 ноября 2023
7 лет , ест мало с самого малого. Вес 17 кг, худая, ребра видны.. думаю что так и будет всегда , пока не вырастет
Бамбарбия! Кергуду.• 14 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
У мене старший після кашлюку у 3,5 року їв ще менше продуктів, ніж Ваш.
В гості брала їжу з собою. Був худющий.
Аж до 10 років, поки почав швидше рости.
Зараз йому 13 і апетит нормальний.
Але. Маю знайомого чоловіка під 40 років, який в основному п´є кефір.
Високий, м´язистий. Крім кефіру, майже нічого. Хіба що в поїздках якусь піцу з´їсть.
Ані матір, ані дружина ніяк не можуть вплинути на це. Аналізи нормальні.
В гості брала їжу з собою. Був худющий.
Зараз йому 13 і апетит нормальний.
Княгиня пітьми• 14 ноября 2023
Після курсу залізовмісних препаратів. Виявилося,що у доньки прихована анемія, показав це аналіз на феритин.
Давала протягом 4х місяців препарати, + постійно експериментувала з меню , готувала без перебільшення по 8-9 страв в день 😰 це жесть який період був. Але, виходу не було - донька їла дуууже мало і дуже вибірково, худенька була, втомлювалась швидко