Да Щас же• 14 ноября 2023
Можно ли такое алоэ использовать для масок?
Да Щас же
• 14 ноября 2023
Ответ дляМарс атакует
Да, всем пучком прикладывайте.
Очень остроумно, не выспалась?
Чумачечая_• 14 ноября 2023
Для чого ви будете використовувати? Лікувальні властивості алоє тільки у дорослих рослин віком від 2 років. Як зволоження, то підійде і це.
Чумачечая_• 14 ноября 2023
Можна запитати? Де ви стільки росточків взяли? Може їх пересадити по горщікам?
Да Щас же
• 14 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая_
Цей що на фото, йому як раз 2 роки
Чумачечая_• 14 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
Цей що на фото, йому як раз 2 роки
Тоді заверніть всі у тканину суху натуральну, і хай лежать у холодильнику. Будете брати по листочку.
Да Щас же
• 14 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая_
Виростила)))
Та там на все хватило і в горщики і на маски
Да Щас же
• 15 ноября 2023
Ответ дляDany Kor
подскажите пожалуйста, в Сильпо купила листья алоэ (очень крупные, 50 см лист примерно) его же можно заморозить?
Я свои заморозила..