НаливайКа• 14 ноября 2023

Поговоріть зі мною, підлітку купила взуття.

Попросила мала дорогі красовки, вона довго просила. Мені було дуже дорого, але враховуючи що це зима і якість хороша, то вже не пошкодувала і купила.
Пішла сьогодні вона у них в школу і зараз дзвонить і каже, мама поверни їх назад - з мене всі сміються і кажуть що вони модні були ще в минулому році і зразу з маніпулює типу вони не зручні навіть.
Б..ть я готова її прибити зараз ((((
Злості не хватає 🥵🥵🥵🥵
nezhinka• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Але ми ж не знаєте як вона себе повела у колективі?)
До чого ваші фантазії і додумані слова?
Якби вона відстояла себе, то не просила б інше взуття, розуміючи, що її і далі будуть висміювати.
автор НаливайКа • 14 ноября 2023
Ответ дляnezhinka
Ви точно маєте підлітка?
Конфиденциальность• 14 ноября 2023
Ви б бачили в чому ходять діти в Европі...
В тих же найках, але під морями бруду і не побачиш що за модель.
Хто в чому, хоч в піжамі. І ні разу не чула щоб хтось коментував одяг.
Тільки наші мами бубоніли, які вони прекрасні і доглянуті, а німці неряхі.
nezhinka• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Ви точно маєте підлітка?
Точно.
А що таке?• 14 ноября 2023
Ответ дляФуліганка
Якщо то не пальонку ви купили, то класичні і завжди актуальні. По-друге, ваша дочка, якщо б сумнівалася не просила б застарілу модель, з якої хтось там сміється.
1. Ейр форси з хутром то 99.9% паль
2. Навіть оригінал це не еталон зручності, дубова підошва, дубовий верх із шкіри з синтетичним покриттям. На зиму дуже невдалий варінт
оксюморон• 14 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Чогось нагадало мені ситуацію з мого дитинства. Всі на перший дзвоник прийшли в лакових туфлях, я так заздрила їм, цілий рік про них мріяла, ледь вмовила маму на наступне 1 вересня придбати, прийшла така довольна, а виявляється вони вже не модні, і всі дівчата вже в якихось інших нових фасонах, а я так і топталась рік в неактуаній моделі.
Ех, навіяли спогади про бідне дитинство.
У меня в 90х мамьіниьі бьіли, у нее 38 у меня 38)
60 метрів сметани• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
У вас є підліток?моя лідер у класі , знає собі ціну, але іноді збої навіть у таких дітей бувають
Їй просто позаздрили,тому і сміються.Поясніть це і хай носить далі.
автор НаливайКа • 14 ноября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Дякую
Щедрик• 14 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
Це в звичайній школі сміються? Мені дивно, бо моя дитина в приватну ходить, і може ходити в одних і тих самих штанах по два тижні. Бо так їй хочеться. Звісно я їх перу і в сушильну машину, і вони вже за декілька годин готові до носки. І ніхто навіть слова за речі не каже.
Тому що в приватній школі рідше зустрічаються у дітей комплекси стосовно одягу та взуття. Якось соромно обговорювати хто в чому ходить
Крошечка-хаврошечка• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Вы сможете вернуть эти кроссовки, вам деньги за них вернут?
Фуліганка• 14 ноября 2023
Ответ дляА що таке?
1. Ейр форси з хутром то 99.9% паль
Вже бачу, що з хутром. І вважаю що проблема саме в цьому, бо паль. А оріг модель зручна, бо і таку маємо))) мої діти фанати Найку, але звичайно тільки оригінал.
Бурундучиха• 14 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ото діточки в людей і це тільки початок
Від мамок-шмоточниць навчились
Бурундучиха• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Бурундучиха• 14 ноября 2023
Ответ дляКонтрольница
Тим більше лідер. Це мабуть якась завислива подружка набвлакала..
’Лідер’
Бурундучиха• 14 ноября 2023
Ответ дляНагайна
лідер. вся в мамку...
Я таки не посилилась в своєму першому пості)
Нагайна• 14 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
шта?
Бурундучиха• 14 ноября 2023
Ответ длямегамоСГ
Друзья спрашивают почему он в брендах?????
У вас точно комплексы.......
Ніщебродські комплекси) а ’бренди’ - то куплений на розпродажу массмаркет
ДолькиКабана• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Если бы она была лидер, тогда бы с нее не смеялись . А если она таки лидер, тогда подчиняйтесь и покупайте другие кроссовки
Бурундучиха• 14 ноября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Вже і ціна є в малих дівок, рання пташка
ЛідОри- вони такі)))
Бурундучиха• 14 ноября 2023
Ответ дляНагайна
шта?
Не помилилась)))
Ку-кусик• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Якщо вона вам такі казки розказує, то в неї явно проблеми з колективом, або самооцінкою. Підкажіть до шкільного психолога на консультацію. Якщо щось таке є, то він це побачить в своїх попередніх тестуваннях.
Я тут Живу• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Як бачите) але це ж якісь копії, по ціні оригіналу
сміються не те що не модні (ця модель в моді дуже давно, це бесцелер найків), а те що репліка. Діти зараз весь час на це звертають увагу. Ну що робити, хай носе, а хто у вас репліку прийме після того як носили. Навіть оригінал можна повернути лише не ношену.
Блондинка в Шоколаде• 14 ноября 2023
Кросівки репліка і це одразу видно.
Перед тим, як купляти, щось дуже модне і для, вашого бюджету дороге, можна подивитися, наприклад, у модних блогерів чи дійсно зараз це модно. Це на випадок, якщо самі не дуже розумієтесь.

А ще так смішно, як тут мами лідерством дітей міряються. ’От мій справжній лідер. Нє ваш фігня, от мій!)))’
Я тут Живу• 14 ноября 2023
на майбутнє - ніколи не купуйте репліку, якщо нема на оригінал, краще якісний ноунеймет, бо така ситуація буде повторюватися весь час. Мені сини також весь час розказують про перевірки в класі усіх на предмет *пальонки*. Розказую, що це безглуздо (мої завтди ходят в оригіналі, сама замовляю), але діти є діти....
Добра всем!• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Зимові, не знаю як) там мєх і шкіра. На наші зими підійде. Два роки підряд носила схожі але не NIKE
В мене схожі рібоки. Зуже зручно. Вони в моді останні 10 років, і ще стільки ж будуть.
Агент Пинкертона• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Намагаюся
Автор в цій ситуації потрібно донести дитині відчувати себе самостійною і не залежити від інших думок. Бо наступні кеди будуть ще проблематичніше.
По-перше вона обирала ’як у когось’, по-друге засмучується що хтось її принижає. Це все залежність від інших. Так не повинно бути. Вона може вдіти і взуття минулого століття, головне як вона себе буде в ньому почувати і інші не зможуть з неї глузуватись.
Стрекозей• 14 ноября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
це дивлячись де ви мешкаєте та коло вашого спілкування.
Я звертала увагу, що багато школярів в Хельсінки носять кроси НН, Nike , Puma і взутя дуже трендове та охайне.
Агент Пинкертона• 14 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
А тракторні подошаи пам´ятаєте? Мода одного року. Жалюгідно це виглядало на якісному взутті, шкіряному. Яке купується не на один рік, але потім як рукою зняло, куди ж всі ці тонни тракторного взуття поділи
Молода і нерозважлива• 14 ноября 2023
Ответ для100pudov
Не всем по карману оригинал.
Сейчас реплика стоит по цене оригинала. Так что не рассказывайте.
Я тут Живу• 14 ноября 2023
Ответ дляСтрекозей
В Німеччині дуже неохайні. Взуття страшне брудне, але 90% взуття це nike air force 1. Тому і кажу, що говорити про неактуальність моделі смішно. Скоріш за все, якщо донька втора *лідер* прийшла до школи та почала хвалітися, а її поставили на місце, бо рєпліка то не круто.