НаливайКа• 14 ноября 2023
Поговоріть зі мною, підлітку купила взуття.
Попросила мала дорогі красовки, вона довго просила. Мені було дуже дорого, але враховуючи що це зима і якість хороша, то вже не пошкодувала і купила.
Пішла сьогодні вона у них в школу і зараз дзвонить і каже, мама поверни їх назад - з мене всі сміються і кажуть що вони модні були ще в минулому році і зразу з маніпулює типу вони не зручні навіть.
Б..ть я готова її прибити зараз ((((
Злості не хватає 🥵🥵🥵🥵
Б..ть я готова її прибити зараз ((((
Злості не хватає 🥵🥵🥵🥵
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляmikshyta
Але вони ж не зимові
Зимові. Якраз на наші зими. Там є хутро
Ответ дляТрамвайGirl
я мама підлітка 13-річного, яка дуже вередлива по одягу і по взуттю. Скажу з приводу кросівок - можливо вже не топ, але це класична модель. І, до речі, це що оригінал? Наче не бачила таких утеплених.Можливо проблема в тому, що це копія тому всі сміються. Є в них такі бзікі. З приводу що робити - носити. Без варіантів.
Теж так подумала, але для копії вони занадто респектабельно виглядають. В будь якому випадку я б нові не купляла принципово. Хотіла - отримала, нехай вчиться бути дорослою
trickywicky• 14 ноября 2023
Ответ дляШопингмонстр
Не, извините, но это не лидер!
Лидер моя) И ей кто то как то сказал, мол а у тебя вещи из сека! Она так отбрила, что в этом не только нет ничего плохого, но она ещё и о планете заботиться, а не покупает новое чтоб планету убивали и уничтожали ради новых шмоток, что закрыло своё ото под названием рот и с ото ещё и смеялись полдня, пока моя не сказала хватит! Вот это лидер! И себя в обиду не даст, и других, но и на место поставит. И это только 11 лет ещё моей.
У вас не лидер!
Удалено администрацией...
trickywicky• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Не має різниці скільки, для мене дорого.
Сміються бо підробка
А дитина ваша думала, що справжні
От в неї і розрив шаблону
А дитина ваша думала, що справжні
От в неї і розрив шаблону
ХуАнита• 14 ноября 2023
Зимове взуття має бути технологічним, водонепроникним і зручним.
Мені шкода вашу доньку, якщо ви купили її такі ЗИМОВІ кеди.
Жирафовое варьенье• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
фото
Нормальная модель. Всё в них ходят. Пусть не жужжит.
Жирафовое варьенье• 14 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ото діточки в людей і це тільки початок
Лидеры и принцесски😇
После 18• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
фото
Моя на днях купила собі такі, теж підліток. Сама вибрала, які до мене можуть бути претензії?!
І що це таке: з мене всі сміються? Це які друзі у вашої доньки? Вона не може дати відповідь їхнім насмішкам, якщо вона у вас лідер в класі?
trickywicky• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Ну ну) ми якось самі розберемося )тема була не про дірочки ❤️
Чого ви Від усіх відгавкаєтеся? Тему тоді нащо створили?
Вам люди все по ділу написали
Жирафовое варьенье• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
У вас є підліток?моя лідер у класі , знає собі ціну, але іноді збої навіть у таких дітей бувають
А в семье у вас кто лидер?)
Прикуси Язика• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Нога виросла (
Який клас? В нашій гімназії діти на одяг і взуття не звертають уваги. На гаджети-так.
Точу ляси• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
фото
Это ж вечная классика в мире кроссовок. Модели лет 40 уже. И еще лет 50 выпускать будут, не сомневаюсь. Я себе такие бежевые купила. Белые правда универсальнее. Если они ей по размеру, то довольно таки удобные.
Жирафовое варьенье• 14 ноября 2023
Ответ дляШопингмонстр
Не, извините, но это не лидер!
У вас не лидер!
Удалено администрацией...
Конотопська відьма• 14 ноября 2023
эх, я в детстве дико мечтала о модных лосинах, их тогда все носили, кроме меня. Долго упрашивала родителей, но не было денег. И вот наконец родители ужались и мне их купили! Но я посмотрела и поняла, что ни за что не надену, так как они вышли из моды. К счастью, родители ничего не сказали и носить их не заставляли. В жизни все бывает
Посмотрела фото кроссовок - понимаю реакцию детей
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Удалено администрацией...
Я тоже посміялася) але з люди з різного кола по різному себе ведуть)
Фуліганка• 14 ноября 2023
Якщо то не пальонку ви купили, то класичні і завжди актуальні. По-друге, ваша дочка, якщо б сумнівалася не просила б застарілу модель, з якої хтось там сміється.
Тракторні війська• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
фото
Це в звичайній школі сміються? Мені дивно, бо моя дитина в приватну ходить, і може ходити в одних і тих самих штанах по два тижні. Бо так їй хочеться. Звісно я їх перу і в сушильну машину, і вони вже за декілька годин готові до носки. І ніхто навіть слова за речі не каже.
Я только спросить..• 14 ноября 2023
одни спецы по лидерству! моей 13 и тоже могу с уверенностью сказать, что она лидер, НО жалобы на кого-то, психи и резкие страдания на не пойми какую тему, тоже бывают. Стараемся говорить, потихоньку отходит, со слов ’да нормально у меня всё’ переходит к объяснению что же случилось, слушаем, вместе пытаемся найти решение.
Здесь автор потратил кучу нервов пока собрал деньги, урезал траты где-то, в чем-то себе отказал и тд, надеялся, что всё это окупится радостью ребенка, а тут такое..Девочка позвонила маме и пожаловалась, не в школе истерику устроила, не послал подружек за их ’оценки’;, с подружками скорее всего она отшутилась, но разочарование куда-то же надо отнести, поделилась с мамой.
Автор, у меня такие случаи были, мы говорили, объясняли, что всем не угодишь, слушай себя, выбирай себя, не оценивай других по одежке и не позволяй так делать другим с собою, ’мне эти кросы нравятся, пусть и прошлогодние, мне норм, я их хотела’, всё! Если совсем всё плохо и будет не хотеть носить, тоже проговаривать, что мы их уже взяли, других нет и на покупку других денег тоже нет, бывают неудачные покупки, сейчас нужно принять ситуацию и носить то, что есть, как появится возможность, возьмем другие.
Главный посыл: ты классная в кросах и без, я в этом уверена на все 100, мы их взяли осознанно, мы их мерили, тебе они подошли, и тебе они идут, отстаивай свой выбор. Если мы ошиблись это не конец света, исправим, но не моментально, выбор сделан, пока носим, дальше поменяем
ОноВамнадо• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Нога виросла (
Говнодавы купите в секе как альтернативу новым не модным.
Совсем дети показались, если честно (((
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляЯ только спросить..
Спасибо большое!!❤️❤️❤️
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Совсем дети показались, если честно (((
Та є таке… трохи борзіє((
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
В звичайну школу
ОноВамнадо• 14 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Чогось нагадало мені ситуацію з мого дитинства. Всі на перший дзвоник прийшли в лакових туфлях, я так заздрила їм, цілий рік про них мріяла, ледь вмовила маму на наступне 1 вересня придбати, прийшла така довольна, а виявляється вони вже не модні, і всі дівчата вже в якихось інших нових фасонах, а я так і топталась рік в неактуаній моделі.
Ех, навіяли спогади про бідне дитинство.
То не бедное детство, а ваша зависимость от мнения окружающих.
Я ходила в одних джинсах и двух свитерах. Причем если джинсы ещё покупали, так как выросиала, то свитера относила с 5-8 класс включительно. В 5 свитера были за бедро. А в 8 уже на талии. Ниче. Тогда все так ходили в чем не попадя.
ОноВамнадо• 14 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Аа понятно. Значит вашего лидера обсмеяли за новые крассовки.
Вы точно уверенны, что лидер ?
Растят не пойми кого, потом сами плачут.
Вы точно уверенны, что лидер ?
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Вы точно уверенны, что лидер ?
Точно впевненна)
А ще знаю що підлітки бувають з різним настроєм)
Тут справа не в кросівках, а у тому,що ваша донька в колективі займає низький соціальний щабель. У такій ситуації вона повинна була всіх послати до пекла з незворушним фейсом, а не вимагати у мами нові кросівки. Однокласники можуть висміяти ще 10 пар взуття, то що тепер? Її слабка реакція їх і провокує.
Просто Фіфа• 14 ноября 2023
Ответ дляШопингмонстр
Не, извините, но это не лидер!
У вас не лидер!
почему вы на ’лидере ’ економите ?
реально у вас вещи из сека ?
они же воняют
реально у вас вещи из сека ?
они же воняют
НаливайКа
• 14 ноября 2023
Ответ дляnezhinka
Але ми ж не знаєте як вона себе повела у колективі?)
До чого ваші фантазії і додумані слова?