Попельшка• 14 ноября 2023
Кто-нибудь подавался в Германии на беженство?
Не на 24, а именно на беженство?
СпайдерВумен• 14 ноября 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
В Израиле такой войны не было со времён основания.
И? Весь Израиль эвакуируется?
Личко Невеличке• 14 ноября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
И? Весь Израиль эвакуируется?
Не весь, но многие уезжают, у кого есть куда. Вы нас прямо ненавидите.
Куплю орехи• 14 ноября 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Дійсно, виїздять? Масово?
Цікаво, я цього навіть не знала.
Бачите, в ЗМІ про це не пишуть взагалі. На цьому не акцентуючи увагу.
Цікаво, я цього навіть не знала.
Khmelnichanka• 14 ноября 2023
Всім моїм знайомим відмовили в поданні на біженство.
Деяким - тому що вони спочатку не розібрались, що до чого, і подались разом з усіма на 24 параграф. Деяким - скзали, що українцям зараз лише тимчасовий хаїист дають, аина біженство иожна буде подати лише по його закінченню.
Лише одному із знайомих наче саме asyl оформлюють. Якщо каже правду.