Дівчата, покажіть сумки в яких носите ноутбук 13. Стало питання покупки нової сумки і щось не можу визначитись.
Буду вдячна за рекомендації та фото
Nezabydka-2365• 14 ноября 2023
Ответ дляAlianna88
Хочу 2 в 1, щоб повісити на плеча і піти як леді не обвішуючись торбами
Обычный Шопер тогда.
Ответ дляAlianna88
Как леди)) Возьмите любую сумку ,можно даже пакет ,повесьте на плече,догрузите обычным содержимым Вашей сумки и поймёте какой будет общий вес ,поверьте этого будет достаточно ,чтобы понять ,что леди ,которые носят ноуты на плече это тот ещё мужик))
Ответ для--Елена--
У мене ноут 1,2. кг, як більшість сучасних і звички тягати непотріб в сумці не маю