Наверняка• 14 ноября 2023

якось дивно - в особисті написали про шахрайство та кібеополіцію

Сталася дивна ситуація-на олх написали по товару в особисті- спитати про олх доставку. Я написала, що лише по передоплаті відправлю (оплату приймаю лише на р/р). Мені почали пропонувати зустрітись та на місці купити товар. Я написала - що при зустрічі оплата неможлива - кошти на р/р заходять не миттєво. Уточнила - забирати товар можете - а оплачувати перед візитом.
На що мені написали відповідь про - шахрайство з мого боку та типу передано до кіберполіціі.
Я звичайно залишила скаргу на цей акаунт.
Але не знаю що ще зробити.
ТигрЛьвович• 14 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Олх допускає такі умови. І на олх багато не тільки неадекватних продавців, але і куриць-покупців.
У мене покупець один раз пише. Слиш, на тебе адрес высылай наложкой. Я ему оформляйте олх отправкой. Он мне : я имею право выбирать я ему не работаю с наложкой. Короче, пока он мне мозг выносил, купила другая женщина по олх доставке. Я бы на платформе сделала бы оценку покупателей ещё бы и переписку вставляла. Адекватен ли сам ещё покупатель

НаБалКоніХодять• 14 ноября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
100%. І це ще нормалтний ’челік’ ’па панятіям’, бувають і гірше.
автор Наверняка • 14 ноября 2023
Ответ дляНе за Будка
Для чего терять время и ждать? Иногда платеж проходит несколько часов.
Я це намагаюсь сказати. Мені не зручно очікувати, тим більше я вже двічі так чекала.
автор Наверняка • 14 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Зараз можна з телефона зробити оплату на р/р миттєво і для цього потрібно тільки IBAN рахунку, решту підтягує банк. І це вже років 4 точно. А до цього треба було вводити реквізити всі, але все рівно можна було онлайн.
Ви можете мені пояснити, чому одні оплати приходять на рахунок миттєво, а інші 1-6 годин? Буває таке що й з привата на Приват йде зарахування довго. Тому миттєво може й є, але не завжди.
автор Наверняка • 14 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Мені за товар який коштував у мене 3600 писали куплю за 1000. Я сказала вибачте, але моя ціна кінцева. Мене послали
НаБалКоніХодять• 14 ноября 2023
Автор, тут або проігнорити, або написати, що вам телефонували з кіберполіції і поспівчували що бувають такі покупці. Перше краще.
НаБалКоніХодять• 14 ноября 2023
Ответ дляНаверняка
Не можу. Допускаю, що це залежить від банку. Але якщо клієнт адекватний, він це розуміє.

Не за Будка• 14 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
І буде стояти поруч з автором годинами , у очікуванні передачі товару?
НаБалКоніХодять• 14 ноября 2023
У мене був випадок коли продавець боявся скидати карту, телефон і таке інше, бо боявся шахраїв. І це було дуже незручно, бо замовляла багато товару. Але довелося переписуватись і через ОЛХ доставку брати.
НаБалКоніХодять• 14 ноября 2023
Ответ дляНе за Будка
От тому на р/р в такому випадку незручно. Але можна показати що платіж зроблено на потрібний IBAN і все. Та і взагалі, якщо багато продаєш, виходити, зустрічатися щоб передати якийсь товар -- банально незручно. Бо це все час.
Не за Будка• 14 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Тому автор і працює виключно по передоплаті. І так, знайти шахрая ФОП ну дуже просто, тому у більшості випадків, сплата на рахунок ФОП - це страховка від шахраїв
НаБалКоніХодять• 14 ноября 2023
Ответ дляНе за Будка
Слово знайти тут лишнє. Це вже явка з повинною. Вся інформація в р/р. Просто іди і пиши заяву.
Упругая попка• 14 ноября 2023
Ответ дляНаверняка
Тому що я не приймаю готівку - лише передоплата на розрахунковий рахунок. Це мій спосіб оплати. Якщо когось не влаштовує-я ж не змушую купувати.
Ну серйозно, змініть профіль роботи, бо продажі то явно не ваше, невже не дойшло ще?

То краще виставити умову, що приймаються тільки біткоїни - хоч покупці шарахатись не будуть 🙄
Нульовий сантиметр• 14 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Именно так это трактует налоговая инспекция города Киева.
Уточните в своей инспекции. Возможно для вас будет много новостей.
Все что не является индивидуальной или обобщающей налоговой консультации - не более чем частное мнение конкретного инспектора в конкретный момент времени.
сЛАдКОежКА• 14 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Допустим, понимает. И что дальше? Где гарантия, что продавец с такими заскоками вернет деньги, если тебе товар не подойдет?
сЛАдКОежКА• 14 ноября 2023
Ответ дляНе за Будка
Не смешите! Никто не будет его искать. Тем более, что ФОП зарегистриован по домашнему адресу. За редким исключением. Все проверяющие структуры проверяют только в рабочее время. Т.е., если не застали ФОПа дома днем, на этом все и закончится.
Сиреневая цапля• 14 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Оплата за допомогою платіжного сервісу (он-лайн банкінг) трактується налоговою як розрахункова операція, яка потребує проводити її через РРО.
Сиреневая цапля• 14 ноября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Вы явно не в теме реалий РРО/ПРРО.
НаБалКоніХодять• 14 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Оплата за допомогою платіжного сервісу можна трактувати по різному, якщо оплата на карту -- погоджуюсь, РРО треба. Якщо оплата на р/р по IBAN не потребує РРО і щоб її зробити не треба йти у фізичне відділення банку. Так що ваше початкове повідомлення таки невірне.

Сиреневая цапля• 14 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я вже з півроку з налоговиками сперечаюсь на цю тему.
Я досі не розумію, чому так.
Але вони трактують однозначно: якщо платіж був здійснен фізичною особою даже на рахунок ФОП, але через он-лайн банкінг - треба чек.
НаБалКоніХодять• 14 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Я досі не розумію, чому так.
На рахунок ФОП по IBAN?

Є навіть роз´яснення:
РРО/ПРРО не застосовують у разі оплати покупцем коштів виключно на поточний рахунок ФОП, окрім карткового, оскільки така операція не є розрахунковою. Тобто, продавець надає покупцю повні банківські реквізити для оплати (поточний рахунок у форматі IBAN). Натомість при розрахунках в інший спосіб - готівкою, платіжною карткою тощо, РРО/ПРРО треба застосовувати обов´язково.
Нульовий сантиметр• 14 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля

с 2:50 прямая речь, говорит Роман Добрянський - заступник керівника управління фактичних перевірок, керівник відділу контролю за готівковими операціями
НаБалКоніХодять• 14 ноября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
https://youtu.be/20cmo4ffIDU
Дякую за відео