Наверняка• 14 ноября 2023
якось дивно - в особисті написали про шахрайство та кібеополіцію
Сталася дивна ситуація-на олх написали по товару в особисті- спитати про олх доставку. Я написала, що лише по передоплаті відправлю (оплату приймаю лише на р/р). Мені почали пропонувати зустрітись та на місці купити товар. Я написала - що при зустрічі оплата неможлива - кошти на р/р заходять не миттєво. Уточнила - забирати товар можете - а оплачувати перед візитом.
На що мені написали відповідь про - шахрайство з мого боку та типу передано до кіберполіціі.
Я звичайно залишила скаргу на цей акаунт.
Але не знаю що ще зробити.
Ку-кусик• 14 ноября 2023
Если вы не мошенник, то вам нечего бояться. Но на месте покупателя меня бы тоже смутила такая схема продажи товаров
Нульовий сантиметр• 14 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Я б теж так на вас написала
Яка предоплата? Є ж олх доставка
Если человек работает официально и принимает оплату только на р.с., то ваша доставка ему до одного места
Наверняка
• 14 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Я б теж так на вас написала
Яка предоплата? Є ж олх доставка
Я не продаю цей товар через олх доставку. Я маю на це право. Чи Ви вважаєте, що лише покупець завжди має права, а продавець ні?
Мені здається це дивним
Як_наготую...• 14 ноября 2023
Цікаво а шо ви продаєте?
Яка ціна питання?
Я б не стала оплачувати перед візитом- надто багато зараз шахраїв.
Ви можете легко вказати іншу якусь адресу, де вас потім шукати?
Яка ціна питання?
ТигрЛьвович• 14 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Я б теж так на вас написала
Яка предоплата? Є ж олх доставка
Там є багато варіантів і не обов´язково тільки олх відправкою. Зараз вони теж знімають 10 грн.+% нашо воно переплачувати. Люди іноді самі пропонують на карту кидати.
З Вашої логіки всі шахраї, якщо домовились не так
Я наложкою взагалі не відправляю. То теж шахрай?
Наверняка
• 14 ноября 2023
Ответ дляМалинка
Ну а почему нельзя наличкой за товар взять? Вы странная
Тому що я не приймаю готівку - лише передоплата на розрахунковий рахунок. Це мій спосіб оплати. Якщо когось не влаштовує-я ж не змушую купувати.
Малинка• 14 ноября 2023
Ответ дляНаверняка
Мені здається це дивним
С этим согласна. А самовывоз и оплата наличными почему нет?
ВсеЧетко• 14 ноября 2023
Ответ дляНаверняка
Мені здається це дивним
Права у всех есть. У покупателя тоже есть право считаться вас мошенницей и написать на вас заявление
Добротная• 14 ноября 2023
Ответ дляНаверняка
Мені здається це дивним
Так а що ви тоді на олх робите?
ТигрЛьвович• 14 ноября 2023
Ответ дляНаверняка
Мені здається це дивним
Підтримаю Вас іноді так мозг винесуть шо капець. Можуть і олх відправкою не забрати ту посилку
Добротная• 14 ноября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Нехай продає в іншому місці
Людина на олх шукає олх доставку
Сиреневая цапля• 14 ноября 2023
Ответ дляНаверняка
Мені здається це дивним
І при таких умовах ви не продаєте за нал при зустрічі?
Мені б це теж здалося підозрілим.
Добротная• 14 ноября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ну так і що? Людина оплатила олх доставку в обидві сторони
Админко• 14 ноября 2023
Ответ дляНаверняка
Мені здається це дивним
Я б теж була рада продавати лише по передоплаті або 100% оплаті. Но коли заходиш на платформу то приймаєш правила цієї платформи, а не диктуєш свої.
ТигрЛьвович• 14 ноября 2023
Ответ дляНаверняка
Ну в принципі у Вас є свої умови. Кому потрібно, той купить. Але ж дійсно багато є шахраїв. Тут таке діло палка з двох сторон.
Наверняка
• 14 ноября 2023
Ответ дляМалинка
Я приймаю оплату лише на розрахунковий рахунок. Це принципове питання. У мене купують хто хоче без проблем.
Післяплатою я також не відправляю.
Якщо виходить так, що хтось живе поруч - вони зазвичай оплачували на рахунок-та забирали особисто. Але у момент візиту оплачувати - мені це не зручно-бо бували такі ситуації, коли гроші на рахунок зараховувались декілька годин.
Післяплатою я також не відправляю.
ТигрЛьвович• 14 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ну це ще треба докази. Олх просто так не заблокує. Треба докази
ТигрЛьвович• 14 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Так а що ви тоді на олх робите?
А там є прям умови як потрібно продавати
? Іноді люди самі приїзджають. Так шо тепер там не продавати?
ТигрЛьвович• 14 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Нехай продає в іншому місці
Людина на олх шукає олх доставку
Так хай та людина іншого знайде за її умовами
Не за Будка• 14 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Нехай продає в іншому місці
Людина на олх шукає олх доставку
Дана людина шукає самовивіз
ТигрЛьвович• 14 ноября 2023
Ответ дляАдминко
Так там немає прям чітких правил на олх.
Це торгова площадка як та барахолка на базарі
Не за Будка• 14 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Мені б це теж здалося підозрілим.
Автор ФОП і не має касовий апарат, щоб носити із собою. Тому і продає виключно тим, що платять на Р/р .
Сиреневая цапля• 14 ноября 2023
Ответ дляНаверняка
Післяплатою я також не відправляю.
Цікаво, у вас якісь дуже унікальний товар? Що ви при таких умовах ще маєте покупців.
І, да: якщо ви ФОП, то вас не врятує прийом платежів через і-нет банкінг від застосування РРО/ПРРО.
сЛАдКОежКА• 14 ноября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Тогда он не выставляет товар на тех площадках, условия которых ему не подходят.
Нульовий сантиметр• 14 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Есть конечно. У любого дурака такие же права, как у всех. Никто такое заявление рассматривать естественно не будет, так как отсутствует состав престуления.
ТигрЛьвович• 14 ноября 2023
Ответ дляНе за Будка
Дана людина шукає самовивіз
Ну так продавець озвучив умови на р/р так багато хто працює. Можно на зустрічі оплатити почекати зарахованість коштів.