Молода і нерозважлива• 14 ноября 2023

Температура у дитини

Доброго здоров´я всім.
Сиджу, п´ю корвалол і думаю, як діяти.
Є дитина 12 років, яка часто хворіє. Температуру важко збити, от прям дуже важко.
Всі наші спроби схожі на біг по колу.
Намагаємося збити самі - парацетамол, ібупрофен - повний 0, не діють. Трохи допомагає мікс з но-шпи, анальгіна та парацетамола (так, я знаю, що це суміш заборонено-шкідливо-страшних ліків, але по іншому ніяк).
В якийсь момент здаюся і викликаю швидку - вони колять анальгін з папаверином (димедрол не додають, бо на нього реакція) і кажуть звернутися до сімейного лікаря для постановки діагноза і виявлення причини стійкої температури.
Звертаємося, здаємо аналізи і нам кажуть - вірусна інфекція (типу я сама цього не знала), стійка температура через спазм судин (ще одна новина), і призначають по черзі - парацетамол і ібупрофен, в критичній ситуації но-шпу, якщо зовсім пагано - швидку (сімейних лікарів міняли тричі, зверталися і до приватних, нового ніхто не пропонує).
От в мене вже корвалол закінчується, в дитини 38,4 після всіх таблеток тримається вже декілька годин, а я не знаю, що робити.
В лікарню лягати? Так тут я хоч за нею слідкую (температура, чаї в асортименті, що покушать, якщо захотіла), а там хто буде? Та й лікарня на кожен вірусняк теж не варіант, після дистанційного навчання хворіє, як в садочку - тиждень ходить, тиждень вдома.
І що робити, не знаю...
Шлях до зірок• 14 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
До 12 років протипоказаний, при гарячці протипоказаний.
Дитині вже 12, якщо ви читали пост автора.
Завтра не пью• 14 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Так, і в неї атипова гарячка. А ще серйозні проблеми з нирками були, зі слів автора, з операціями, імплантами і довгими курсами антибіотиків
Пасхальний тролік• 14 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Вона після 38 лежить пластом, ломить всю, пагано переносить.
І якщо починати збивати, коли вище 39, то взагалі не збивається, навіть укол пагано діє(((
Лежить, хворіє, виробляє антитіла, а що, повинен скакати?
Людина хворіюча
Шлях до зірок• 14 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Думаю, автор сама доросла людина і може зважити всі за і проти, а також проконсультуватися у свого лікаря.
Вмію заміряти найкраще• 14 ноября 2023
Автор, Вам би до психотерапевта і пропити щось від тривожності. Дитині мабуть не вірну дозу жарознижуючого даєте, або мало пье води. При 38.4 пити корвалол зарано )) і да, у нас ліки знижують температуру через півтори години. І звичайно , не до 36.6
Завтра не пью• 14 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Ви через кому нарадили тут медикаментів. Які не є ліками першої лінії у дітей. Тим більше, у дітей з певними проблемами по здоров´ю. Вам ОК взагалі?
Шлях до зірок• 14 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Удалено администрацией...
Ермолайчик• 14 ноября 2023
А яку температуру Ви починаєте збивати дитині? Якщо спазм сосудів - ношпа, через 30 хвилин жарознижуючий препарат.
автор Молода і нерозважлива • 15 ноября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Знаєте, може й тривожність, але ми з тією температурою забагато вже пережили. Коли у дитини за 15 хвилин температура з 36,6 піднімається до 40, починаються судоми, а швидка ніяк не приїде. А коли приїжджає, то терміново пре дитину до лікарні, бо укол не допомагає. Ми так декілька років жили. Через хворі нирки у доньки така особлива реакція на температуру. Так, тепер трохи легше, бо донька почала переростати. Але все одно, якщо я не почну їй збивати температуру при 38,2, то потім можна й не встигнути, і знову швидка буде. Бо до 38,5-38,7 вона ще може повільно підніматися, а потім різко пре вгору.
Дозу жарознижувального погоджували з лікарями, а п´є донька дуже багато, водохльоб по натурі. Коли хворіє, може не їсти, але пити - то святе.