90x60x90• 14 ноября 2023
Когда и чем закончится война? Ваши мысли и предчувствия
Я думаю, что в следующем году, в 2024 г. Так как ощущается наша усталость на фронте (по словам За, мы в тупике), нет достаточного кол-ва оружия, гражданские хотят нормальные школы и садики детям, нормальное детство. На многих предприятиях уже женщины работают вместо мужчин, экономика в жопе, а в полную жопу ее нельзя опускать, так как Украине еще отдавать долги. Европа вообще на расслабоне, избавилась от старого военного хлама, Америка протестировала что-то новое из вооружений у нас, сделала рекламу своему оружию. Увидев, что наши власти воруют, ничего больше давать не будет. Война - это вливание денег. Нет денег- нет войны. Это сугубо мое мнение. ЕС и НАТО не будет, нас кинут и оставят в состоянии двух Корей. Может кто-то думает по-другому?
Ответ дляTakamaka
На поверхневий погляд нічого, якщо не враховувати його звʼязки та симпатії до раші і ряд висловлювань щодо України. Залишився би він на другий термін, все було б набагато гірше. В даному випадку, саме зараз Байден і демократи - далеко не поганий варіант для нас. Хоча б порівняйте політику Обами і Байдена щодо України в контексті війни з рашею.
У них там теж непонятки.
Рівень життя за Байдена знизився, наїхала купа нелегалів. Плюс вік.
А Трамп пропонує вийти з НАТО і зайнятися своїми проблемами. Хоча йому теж 76!
З іншого боку релігійні республіканці хочуть заборонити аборти, тому в деяких їх штатах на сьогодні Байден бере більшість.
Ще є третій( товариш маска по духу). Роберт Кеннеді. Проти вакцин, прихильник змов. Йде на вибори під гаслом «я просто красавчик». І вже зараз набирає досить високі відсотки.
Що радує, так це те, що наш президент сказав, що будемо працювати з будь-яким новим президентом США. Тобто вже будують місточки.
Ответ дляFilomena
У них там теж непонятки.
Так, внутрішні протиріччя, але ж ми про зовнішнй вектор, зокрема, підтримку України.
Ответ дляtanysha777
Ви це серйозно?
обама наклав вето на зняття збройного ембарго з України, коли та стікала кров´ю і дав сухпайки і ковдри, а перед цим дозволяє анексію Криму, а ротом байдена забороняв відкривати вогонь погрожуючи Україні повною економічною блокадою!
А Трамп зняв ембарго - тільки за це українці повинні поставити йому пам´ятника з чистого золота в повний зріст !
Або уявіть, що б зараз Україна робила з ембарго?
А заяви байдена, що маленьке вторгнення путіна не буде рахуватись вторгненням?
І після зустрічі в Женеві путін таки наважився. А блокування ленд-лізу, який доречі розробили республіканці
Мені не треба відповідати, дайте собі відповідь - при кому путін нападає
Це просто жесть!!!
Українці, схаменіться!!!
Це просто жесть!!!
Українці, схаменіться!!!
Все правильно про Обаму. А тепер порівняйте з тим, що вже було зроблено за каденції Обами та Байдена, тобто, демократа та демократа. Повторюсь, я не є прихильником демократів. Але ви аж занадто переоцінюєте роль Трампа. Не порівнюйте політичну систему США, де президент не є такою фігурою, що ледь не одноосібно приймає рішення, бо значний вплив та важелі мають Конгрес, Сенат, різні комітети, служби тощо, з політичними системами, де президент фактично є цар і бог.
Ответ дляTakamaka
Трамп небезпечний своєю непередбачуваністю. Він може говорити одне, а робити інше.
Тут не зрозуміло як на нього вплинули події в Ізраїлі. Які висновки він зробив. У нього ж зять єврей і донька іудаїзм прийняла.
Але той Кеннеді як на мене більш небезпечний. Товариш Маска. В маска вкладає гроші москва.
На днях має там виступати.
Colombina.• 15 ноября 2023
Ответ дляlus_so
А навіщо вам це знати? Для себе ви вже програли війну. Тож і займайтеся собою - емігруйте, вивчіть мову країни перебування, ’живіть життя’, як зараз модно казати. Не переймайтесь.
Так мы так и делаем...Или вы думаете, все кто видят реальное положение вещей, рвут на себе волосы и размышляют о самоубийстве? Нет, планируем, как выходить из ситуации и как строить свое будущее заново
Ответ дляFilomena
На днях має там виступати.
Повністю підтримую вашу думку. Про Маска читала, чомусь зовсім не здивована. Ще один непередбачуваний «товарищ», в розпорядженні якого купа всього, включно із засобами формування нових суспільних трендів та думок.
Ответ для_Alekssandra_
А откуда у Вас такие познания, что они считали или считают?
Я никогда ними не интересовалась. Из всех моих познаний о рашистах: одноклассник переехал в рашку жить, нормальным и остался и муж мой давно очень работал в рашистской компании, располагалась она в Киеве, там такое было шикарное отношение к людям, что мы поначалу не верили, что такое вообще может быть.
К нам приезжали на посуточную аренду на 2-3, месяца две семьи ,у обоих грудничка и няни.Одна более побагаче ,вторые менее ,сутки 1500- 2000т.Очень приятные .Те что менее вот странный случай ,может это экономия , малышу 1годик дожили вместо памперсов - тряпочки ,стирали их.Для меня когда это увидела был шок.Выезжали одни только только перед 22м ,вторые 23го,вещи практ.все отдали пастору от церкви .
Ответ дляnadia-74
Может поклонники натурального всего для ребенка? Я здесь, на форуме, тоже встречала предубеждения относительно памперсов и прокладок.
Ответ дляColombina.
Ну і молодці. Ви закінчили війну в своїй голові (с). Просто не лицемірте, що вас турбує доля України.
Colombina.• 15 ноября 2023
Ответ дляШтош
Так если вам ваше СМИ докладывает это не значит, что это есть. Вы русня, уже вообще второй год побеждаете, побеждаете и никак не победите, по словам ваших СМИ))))
Украина уже победила и лето в Крыму мы как давно уже слышим?
Ирина-bbd0• 15 ноября 2023
Ответ дляlus_so
Угу.рассказывать что Буча постановка и придумка марафона.а потом тут картинно ручки заламывать))))
Лицемерие просто зашкаливает
Ирина-bbd0• 15 ноября 2023
Ответ дляColombina.
Страшно было?)))) Ото ж!
Colombina.• 15 ноября 2023
Ответ дляStylUashop
Україна буде у Європі після війни!
І буде у нас, як у Румунії.
Така ж корупція.
Кордони в середині Європи, власна грошова одиниця (у Румунії досі леї). Найменша по Європі зарплата 516 EUR та всі на заробітках по інших країнах Євросоюзу, як зараз румуни.
І буде у нас, як у Румунії.
Така ж корупція.
Та это еще хороший сценарий...Хоть разрешение на работу в Европе у всех бы было, а не непонятный статус полубеженца
Ирина-bbd0• 15 ноября 2023
Ответ дляlus_so
Це ви про що?
Про Коломбину тут страдающую . Которая рассказывала с подружками.что Бучи то постановки марафона и вранье
Ирина-bbd0• 15 ноября 2023
Ответ дляlus_so
Ого, оце нахабства в людині так аж через край.
Так тут по всем темам бродит секта хороших оккупантов и вранья про Бучу. Просто не все ники еще знают.а эти расчитывают .что не все помнят их дописи.
tanysha777• 15 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
Не вчіть ученого їсти хліба печеного
Саме за обами Конгрес проголосував за зняття ембарго на постачання зброї, а обама взяв і наклав вето
байден повністю блокує ленд-ліз, видаючи Україні по піпетці допомогу, щоб вже зовсім не палитись
Трамп наклав санкції на північний потік ( а байден зняв), вийшов з ракетної угоди, повністю опустив ціни на нафту, почав наводити порядок в НАТО і т.д.і т.д
Але, бачу, в Україні вже як заповідав Оруєл -
війна - то мир
свобода - рабство
зеленський - патріот
байден - найкращий друг України
Від душі раджу послухати хоч одне інтерв´ю Трампа в оригіналі, а не вирвані з контексту, перекручені маніпуляції лівацьких засобів масової дезінформації
війна - то мир
свобода - рабство
зеленський - патріот
байден - найкращий друг України
tanysha777• 15 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
Ирина-bbd0• 15 ноября 2023
Ответ дляlus_so
Для них это нормально. Сейчас просто тактику сменили. Но компаниями так и ходят по темам
Одно из.....