Маруська Му• 14 ноября 2023
ФОП, який ми не відкривали
Підкажіть, може хто в темі. Чоловіку прийшов штраф за несплату ЄСВ. Виявляється на ньому був ФОП. Але ми не маємо стосунку до нього і ніколи не відкривали. Які мої дії?
Осьминожко• 14 ноября 2023
зайдіть в кабінет платника податків використовуючи уифровий підпис. Якщо ФОП дійсно відкрити, ви це побачите. В розділі ’облікові данні платника’ буде інформація про фоп, кведи, та інше.
Якщо є ФОП не відкритий, то Ви всеодно зможете ввійти в кабінет платника, але меню буде урізане.
Столічна штучка• 14 ноября 2023
Ответ дляМаруська Му
ФОП закритий якось не вірно, є виконавче рішення
То у держреєстратора заява на припинення діяльності. А в податковій пока з обліку не знятий. Зараз перед закриттям проводять перевірки, шукають борги і штрафи і не закриють, поки борги не будуть погашені.
Там великий борг?
Столічна штучка• 14 ноября 2023
Ответ дляСвекруховна
Триндець. Хоча, зараз же то пару кліків в дії
Я також в ахєрє , що так можна
Это сильно преувеличено ’ в пару кликов’.
Процедуру надо соблюсти по всем правилам.
Третьи лица не смогут на ровном месте на кого угодно открыть ФОП.
КротоТо• 14 ноября 2023
Ответ дляМаруська Му
Всі дані співпадають, хто їх використав-не знаємо. Справно 6 років платили, по телефону з податкової сказали не вірно закрили. Але це якась афера. Думаю завтра їхати може хоть скажуть хто платив, якісь рахунки. А договори як підписуватись, якийсь сюррр
Це дійсно, якийсь сюр) Оптова торгівля- це і рахунки в банках повинні бути відкриті, і підписи його, і паспорт. Питайте його маму, паспорт хтось його не брав? Це не родичі таке зробили? У вас хтось з рідних займається бінесом/торгівлею?
Маруська Му
• 14 ноября 2023
Ответ дляУжгород
Фоп можно открыть удалённо, как и расчётные счета
Ваш муж что-то вам не договаривает
У мене у чоловіка освіти 2 класи. Він роботяга. Електрозварювальник, працював на будовах за кордоном. ФОП і він як два різних всесвіти.
Uebersetzerin• 14 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Тем более автор уже написала, что был открыт в 2017 году - тогда через Дию ещё ничего не открывали
Значит он должен был или лично это сделать или дать доверенность на открытие фоп
Ацетилсалициловая кислота• 14 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Открываешь дию, заполняешь ´анкету´, подписываешь электронным ключем и вуаля.
Столічна штучка• 14 ноября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А у левых людей есть доступ к Вашей эл. подписи?
Они могут ей за вас воспользоваться и ФОП открыть?
КротоТо• 14 ноября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вы можете открыть чужую Дию?)
Столічна штучка• 14 ноября 2023
Ответ дляМульйонерша
А, здається, зрозуміла, за яке ЄСВ можуть штрафувати. Якщо в фопа наймані працівники?
Ні. Скоріш за все борг виник, коли ввели положення, що незалежно від наявності доходів треба сплачувати ЕСВ не нижче мінімалки. Потім це скасували і більшості борги списали, але треба було тоді побігать добиваться списання. деяки встигли сплатити ці борги більше 20 тис., бо на квартири та авто податковий арешт наклали.
Ответ дляСтолічна штучка
А почему нет? Многие ее себе в электронную почту скидывают или на тел скачивают. Даже случайно к ней могут получить доступ, если знают человека да и пароль 12345 стоит, вообще нет проблем заполнить данными
Столічна штучка• 14 ноября 2023
Ответ дляUebersetzerin
Вы какой-то бред несёте
Чтобы открыть тов нужны подписи учредителей, все данные учредителей, копии паспортов и другое
Невозможно открыть тов, подав только адрес
И протоколы (копии) у нотариуса заверить при личном присутствии учредителей. Ни один нотариус не будет нарушать и заверять с нарушениями, они за это могут лицензии лишится.
Маруська Му
• 14 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Там великий борг?
То як сказати десь 7 тис грн. Я не дуже зрозуміла чи там ще пеня не росте. Сказали йти в податкову. Ми думали, може то штраф за якусь землю, хоча у чоловіка нічого не має, просто був прописаний в селі
Хочу на Балі• 14 ноября 2023
Можливо хтось із рідні взяв та відкрив на нього ФОП, маючи документи. Хтось має бізнес? Чи працював у мережах?
Uebersetzerin• 14 ноября 2023
Ответ дляХочу на Балі
Это ж нужно было доверенность подделать у нотариуса
Без доверенности фоп бы не открыли чужому человеку
Или представиться тем человеком (
Столічна штучка• 14 ноября 2023
Ответ дляUebersetzerin
Я же и написала - и другое
И да, я специалист
А вы чушь написали
И да, я специалист
А вы чушь написали
Специалист, бредящий, что можно пойти на Васю ТОВ зарегистрировать без его присутсивия с паспортом или нотариальной доверенности?
дааа... точно ’спицЫализД’
Uebersetzerin• 14 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
дааа... точно ’спицЫализД’
Это я написала?
Внимательно читайте, кто об этом написал!
Я как раз и ответила той девушке, что это невозможно
Столічна штучка• 14 ноября 2023
Ответ дляUebersetzerin
Это я написала?
Пардон, всё как-то в кашу перемешалось )))
Полностью поддерживаю, что невозможно!
Мульйонерша• 14 ноября 2023
Автор, відпишіться, будь ласка, по результату
Хочеться розуміти як таке можливо
Маруська Му
• 14 ноября 2023
Ответ дляХочу на Балі
Його сестра працювала в оптовий торгівлі. Але вона відказується, що робила це. Дата реєстрації і закриття співпадає з часом її роботи в цій компанії. Я навіть пішла далі і дзвонила в цю організацію, але вони сказали що наш фоп їм не відомий
КротоТо• 14 ноября 2023
Автор, якщо це все правда, відпишіться будь-ласка. Без його паспорта це ніхтоб не зробив. Питання тоді, де був паспорт і хто його брав? Або все таки чоловік щось забув. Він був у відрядженні? До цього де працював?
Uebersetzerin• 14 ноября 2023
Ответ дляМаруська Му
У регистратора остаются заполненные документы на открытие фоп - там должна быть подпись заявителя. Если подпись подделана, то это можно доказать. Но понятно, что это будет не просто, дорого и долго(
КротоТо• 14 ноября 2023
Ответ дляМаруська Му
От це на щось схоже. ІІ організація не до чого тут точно. Це 90% рідні, у яких був доступ до паспорта.
Столічна штучка• 14 ноября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Спасибо, что подсказали ваш пароль. Будем знать.
Щас пойдём ФОПа оформим.
Ответ дляМаруська Му
Зайдите в кабинет плательщика налогов, и посмотрите подавалимь ли декларации и оплачивали ли налоги
Если вы не знаете как посмореть напишите мне в личку, я вам помогу
Расскажу как сделать электронную подпись и как проверить
Банковские счета к фоп если были тоже помогу проверить и узнать в каких банках были счета
Маруська Му
• 14 ноября 2023
Ответ дляМульйонерша
Хочеться розуміти як таке можливо
Обов´язково відпишусь, завтра піду. Якщо вдасться щось з´ясувати. Я колись працювала на роботі, на нас хотіли відкривати фопи, щоб переганяти ПДВ. Я звільнилася, оскільки мало в тому що розумію. Так на тобі..
Ответ дляСтолічна штучка
Щас пойдём ФОПа оформим.
Уже оформлено
Столічна штучка• 14 ноября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Уже оформлено
Тогда ТОВку. На ваш адрес )))
Ананомчикус• 14 ноября 2023
Ответ дляМаруська Му
Мені здається, що пазл склався. Часто фірми оформлюють працівників своїх , як ФОПів, щоб менші податки платити. Працівники нічого не платять, тільки зарплатню отримують, як у звичайної фірми. Потім , як звільняються, то « забувають» закрити ФОП , адже до цього ним опікувалася фірма роботодавців. Борги ростуть , а працівник і не в « курсі», що має фірму і борги . А чому дані Вашого чоловіка подані - теж цілком зрозуміло. З ваших слів виходить, що чоловік « не дружить» з сучасною технікою , перебував за кордоном. Невідомо з яких причин сестра подала його дані, можливо, щоб не ризикувати самій, сподівалася, що він все рівно нічого не дізнається . Допитуйте сестру
Ананомчикус• 14 ноября 2023
І якщо сестра паспорт взяла у мами чоловіка без дозволу - тим більше буде все заперечувати, бо це крадіжка по суті