Зрадорозганячка• 15 ноября 2023
Як би ви відреагували на такий випад?
Свекруха була в нас, діставала кастрюлю з тумби і там загуркотіла якась посудина, впала, і свекруха така видає одразу: "Господи-Боже, шо це за каліка так посуду у вас складає? " Я в той момент була в ванній кімнаті і це все почула. Ви б це проігнорували, чи якось би відреагували на такий випад? Що б їй сказали? Це ж явно в мою сторону був такий собі риторичний випад.
Результат:
вже голосів:
161 (50.63%)
Сказала б, що це все чоловік
85 (26.73%)
Мовчки проковтнула б
72 (22.64%)
Пух і пір´я полетіли б
Туфли в чешуе• 15 ноября 2023
зараз відповіла, що рознесла бы в пух і прах, але ще кілька років тому мовчки би проковтнула. Я змінилася, розставляю кордони і не дозволяю себе ображати, бо чим далі, тим гірше
Любимка-анонимка• 15 ноября 2023
На вечерю подати пельмені зварені прямо в пачці. Каліка так каліка, шо поробиш
Угги в горошек• 15 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Ну не подумав, можна було посто матюкнутися чи ще якось, а тут прям явно в мою сторону випад
Я бы сказала что-то типа сложная нормально а вот достать по-чпловечески не всем дано. Но это я в фантазиях умная, а на деле может и промолчала бы. Но у меня свекровь по шкафам не лазит.
Зрадорозганячка
• 15 ноября 2023
Ответ дляРву и мечу
Та люди яким 50+ завжди щось подібне говорять,навіть не відчуваючи зла до адресата.
Я згадала як з чоловіком приїхали до його мами і приїхали їх родичі повна квартира,я з мамою його салати робили і на підвіконні стояв вазон виглядав як цибуля зелена,я пощипала та покришила в салат и зверху і всередину,вона побачила і в шоці була,поржали ,та вона теж щось подібне сказала,але без злості,вона мене любила дуже.
А я от по її тону прям відчула оцю агресію, хоча по факту, це вона незграба, потягнула знизу і завалила все. І ще розповідає потім, по якій ієрархії посуд треба складати
Точная копия плова• 15 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Бля, вона живе у вас а дістала і мене в цій темі. Як можна допустити щоб вас у властному прмешкані повчали? Та й ще хто?
Зрадорозганячка
• 15 ноября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Це якби її хата з чоловіком була, потім вона сину перейшла, а свекруха живе на сусідній вулиці, і оце приходить іноді, умнічає, як треба господарювати
празники не помню• 15 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
А якби вона почала вчити и причитати вам? Як треба господаркою бути
ну поддержала бы диалог, сказала бы, что меня все устраивает и муж вроде не страдает, а если вам нужен приз за самую чистую кухню - то можете дома поубирать:) моя свекровь регулярно причитает по поводу и без, но со временем ей это надоедает, т.к я не реагирую. но меня и правда не задевает, может если вас задевает прям - то стоит поговорить в более дружелюбном тоне
А у моей мамы привычка взять соль или сахар и не закрывать крышки. У нас ёмкости с закручивающимися крышками. И каждый раз, когда я беру и оно все выпадает из рук, я ругаюсь. Мама знает о своей дурной привычке. И вы думаете, она начала закрывать? А нифига, вот так и живём )
короткопамятна• 15 ноября 2023
Я б сказала, мама ця каліка це я і посміялась би, але в мені відносини з свекрухою супер
Точная копия плова• 15 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
А може ключа в неї забрати? Га? Не пробували?
Зрадорозганячка
• 15 ноября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Так в неї нема ключа, вона ж в гості тіпа приходить, коли ми вдома
Точная копия плова• 15 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Вас немає вдома!; Ніколи.
Ви спите.
Ви не чули у навушниках.
Ви у крамницю вмйшли саме в той час, як преться свекруха.
Ви спите.
Ви не чули у навушниках.
Зрадорозганячка
• 15 ноября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Вас немає вдома!; Ніколи.
Ви спите.
Ви не чули у навушниках.
Ви спите.
Ви не чули у навушниках.
Ну так ми на подвір´ї можемо гуляти і що, не впускати її, коли вона через калітку заглядає і бачить нас?)
Точная копия плова• 15 ноября 2023
Люди добрі, хто знає як вимкнути автозамінник слів? Одне тільки і виправляє, мабуть то свекрухи розробляли таку річ.
Зрадорозганячка
• 15 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
МамО так это вы в прошлый раз когда приходили , порядок навели !
То було б непогано так відповісти)
Гарантую неперелевки• 15 ноября 2023
Мне бы хотелось дать совет не обращать внимание... Но сама теперь уже знаю, как это неприятно. От своей чего только я не слышала: кто так хлеб режет? кто так капусту искромсал? кто так мясо варит? кто так суп наливает? зачем свечи за столом зажгли? зачем хлопушку хлопнули (нг был), кто так полы моет? зачем ты столько гладишь, белье испортишь, зачем ты столько стираешь, машинку испортишь, зачем открыли жалюзи, солнце мебель испортит, почему такой чайник шумный? почему заварочный чайник такой неудобный? зачем тебе так много одежды? а обуви? почему пылесос тяжёлый? почему духовка так долго печет? И до бесконечности.
Точная копия плова• 15 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
От завжди кажу, що треба жити в різних містах, а краще областях із свекрухами...
Ответ дляЗрадорозганячка
То було б непогано так відповісти)
У меня так свекровь помыла окна , мы в отпуске были , и такая , какая криворучка окна мыла !? Мой муж ее сын- мам после того как ты окна помыла я еле их скрутил когда приехал и закрыл ( у нас тогда были деревянные ))) , мамо срочно домой собралась!
Точная копия плова• 15 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Зачем ваш рот так много говорит Ирина Сергеевна? Надо его закрыть, а то мозги портятся, вы сами не замечаете?
Зрадорозганячка
• 15 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Аналогічно, а коли щось заперечуєш, навіть гучним тоном, щоб вона осадилась трохи, а воно як наче мимо вух їй, свою бичку включить і не чує нічого ’не нада мені’ і продовжує оцю свою шарманку гнути
Точная копия плова• 15 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Так это криворучка сейчас стоит передо мною))), Ирина Сергеевна, вы сами про себя и спрашиваете.
Точная копия плова• 15 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Хотите я ее выгоню?
Она меня достала уже.
Точная копия плова• 15 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Знаете , мне и говорить обычно не надо было, мой муж замечательно сам осаждал свою маму )))если надо то и грубо .
Ну хоть с мужем повезло.
Мой б/м сказал что будет жить с мамо. Тобто выбирает ее.
Зрадорозганячка
• 15 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
І це в ’пух і прах’ вже на практиці закріплено, чи на бойовому чергуванні поки що?)
пАлАвинкА• 15 ноября 2023
Оу, а мы с мамой (свекровью) оба скорпионы. Вот это смесь! Но мы стараемся перевести всё на юмор.
пу_пугренчик• 15 ноября 2023
А кому вона це казала?
Чоловіку, дитині чи просто собі під носа бурчала?