Котомафия• 15 ноября 2023
УЗД Соловей роддом #2
Чи має хтось відгуки про УЗД- лікаря з роддома #2 Соловей Вадим? Прекомендуйте УЗД органів малого тазу Київ правий берег.
Обижулька• 15 ноября 2023
Раджу відділення УЗД при 4 пологовому на Оболоні. Без направлення платно. У 2021 було 300 грн. Запис за тел. 411-91-55. Хороші спеціалісти Карлова, Радченко, Марущак.
ЯспАкойнаЯ• 15 ноября 2023
Я робила у нього колись УЗД. Настрій був у нього не дуже, але , коли народила через пару-тройку днів, то його показники збіглись повністю. Хоча, коли озвучив, я здивувалась.
Але це було 10 років тому.
До речі, народжувала теж в 2му, за домовленістю. Тоді була гарна палата, з новим ремонтом, чудові умови. На зараз не підкажу.
Але це було 10 років тому.
Котомафия
• 15 ноября 2023
Ответ дляОбижулька
Вони працюють з 9 до 18?