Хлопаю ресницами• 15 ноября 2023
Тривоги ,школа
Блін ,цей й…й міг і тривога по 4 години це щось ,але головне ,що в школі мені дитину не віддають не під яким приводом!
Що робити ,чи це правомірно ?
Якщо писати заʼяву ,що вся відповідальність на мені ?
Це жесть (
Що робити ,чи це правомірно ?
Це жесть (
Mrs.Sexuality• 15 ноября 2023
У нас вчера даже полдничали дети и уроки на продленке делали. Но школа частная. И забирают родители, если нужно
ПампушОК• 15 ноября 2023
у нас отдают без заявлений, вторая смена - вторую неделю почти не учатся(
Наизнанку• 15 ноября 2023
У нас - Рівне- віддають , але хто забирає пишуться в журнал, а 10-11 класи батьки написали заяви, то діти самі йдуть в кого є заява. Але в нас відносно спокійне місто...
Оце фіфа• 15 ноября 2023
Я правильно понимаю. Во время тревоги вы идете в школу за ребенком? И во время тревоги вы с ним возвращаетесь?
Рятівник Малібу• 15 ноября 2023
Не віддають, це просто неможливо(( навіть заяву пропонувала написати, що відповідальність на мені буде. Категорично ні(( Київ звичайна школа.
Любительница• 15 ноября 2023
Ответ дляОце фіфа
Саме так
Відповідальність батьків
Хлопаю ресницами
• 15 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Вірно !
Одне діло коли ракети літають ,інше цей довбанний міг по 3-4 години