Кокосиха• 15 ноября 2023
Повернення на шафі, якщо є підписка
Може хтось має досвід повернення товару на шафі, якщо є смарт-підписка (тоді повернення безкоштовне) Воно безкоштовне тільки, якщо відмовитись від посилки у відділенні? Служба підтримки шафи мовчить.
Бринзолетта• 15 ноября 2023
на шафе нет ничего бесплатного. продавец с продажи платит им драконовские %
Бринзолетта• 15 ноября 2023
два дня назад написала в ’поддержку’ так называемую- до сих пор не ответили. В прошлый раз ответили дней через 5
ТихоЯ• 15 ноября 2023
Шафа это дно.Не успеешь ответить на вопрос по вещи,как сразу шафа пишет,чтобы отметил ’Товар продан’ Сами переводят в бизнес аккаунт, чтобы больше процент снимать
Незламна Україна• 15 ноября 2023
Ответ дляБринзолетта
Покупатель))
Кокосиха
• 15 ноября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Платне. Служба підтримки тільки проценти вираховує.
По смарт-підписці повернення безкоштовне, але от чи відразу на відділенні треба відмовитись чи не обов´язково ця умова.
Я не про безпечну оплату і повернення.
неДоЖиру• 15 ноября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Покупатель))
При чем тут покупатель?продавец оплачивает 14 процентов
Можу брикнути• 15 ноября 2023
Ответ дляКокосиха
Я не про безпечну оплату і повернення.
На відділенні ,наче