Стетоскопуло• 15 ноября 2023
Вы бы встречались с мужчинами, в которого доход 25к грн
Возраст 32, образование юриста, работает в городской администрации, честно говоря не совсем поняла его должность.
У меня доход больше. 27 лет.
Сиреневенькая• 15 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Ну, конечно, рестораны виноваты, что ваш муж их нагибал 😂 Он не хотел, но они настаивали 🤦♀️
Він не міг їх нагнути, навіть, як би хотів 😂
Він був звичайним працівником юристом в 25 -27 років, у юридичному відділі міста, яке дуже швидко будувалось )
Ще, над ним було багато керівництва, які роками нагибали
Їх теж легко нагибали, але вже керівники області
Ви, мабуть не розумієте, якщо працюєш - то така система
Або, не працюєш
Або, працюєш проти системи, але з проблемами
обрали перший варіант, змінив він роботу , втрапив в нову систему, там 2 роки, зарплатня правда достойна офіційна, але за день буває звільняв 15-20 людей, можливо, хороших людей,а потім прокльони
А що поробиш ? То такий наказ
Все. Вже не в системі
Боріться - поборетесь
Або, не працюєш
А що поробиш ? То такий наказ
Все. Вже не в системі
Боріться - поборетесь
Ванна Тазиковна• 15 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Або, не працюєш
А що поробиш ? То такий наказ
Все. Вже не в системі
Боріться - поборетесь
Або, не працюєш
А що поробиш ? То такий наказ
Все. Вже не в системі
Боріться - поборетесь
А кормился на шару почему, если он никого не мог нагнуть? Чем он был ценен для ресторана?
А то какой-то образ святого чиновника, который брать не хочет, но отказываться как-то неудобно, люди ж настаивают накормить его и еще всех его девушек 😆
Сиреневенькая• 15 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
А я звідки знаю
Бо,мабуть,був в комісіях про приватизації
І, якщо вас так турбують ті вечері в ресторанах , то можу заспокоїти, то був просто пшик в порівнянні з тим, до чого можна було допрацюватись
Але, то минуле
Я краще поговорю про майбутнє
З минулим покінчено
Але, то минуле
Я краще поговорю про майбутнє
З минулим покінчено
Ванна Тазиковна• 15 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
А я звідки знаю
Але, то минуле
Я краще поговорю про майбутнє
З минулим покінчено
Але, то минуле
Я краще поговорю про майбутнє
З минулим покінчено
А вы за годы брака так и не узнали чем ценен. Охотно верю.
Больше никому не хвастайтесь, это мерзко и давность преступления не уменьшает ненависти к таким как ваш муж. Он вор, корчащий из себя жертву, избежавший наказания и не раскаявшийся. Наворовал и свалил из страны.
Мексиканочка• 16 ноября 2023
У мене зарплата 10 тисяч, тому так, жила б з таким, мільйонера б не чекала бо розумію реалії. В вашому випадку мабуть ні, не зустрічалась би.
Сиреневенькая• 16 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Хто жертва ? Чому не можна про то говорити ?
Якщо про то не говорити - то щезне ? Куди ?
Ну не став би він чиновником, став би лікарем, пожежником, викладачем ВУЗу, митником, поліціантом, то жив би тільки на свою зарплатню ?
Це такий прикол ?
Ніхто так не живе.
А те, що виїхав, то ж добре - перестав красти. Так би ще на війні підзаробив)
То радіти треба, тепер заживете
Як би всі вже поїхали, на чолі з головою антикорупційного суду )) - то було б вам щастя
Але, українці чудові - їм треба, щоб всі були на місцях і головне, не хвалились
То значить всі чесні, хто не хвалится
Ок 👌 най буде так
Це такий прикол ?
Ніхто так не живе.
То радіти треба, тепер заживете
То значить всі чесні, хто не хвалится
Ок 👌 най буде так
Меряю от 0• 20 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
И как любимый, зарабатывает?
А куда он денется)))