интайм_не_предлагать• 16 ноября 2023
Чоловік в декреті
Чи можуть зараз чоловіки йти в декрет, замість дружини?
Чоловік звісно військовозобов*язаний. І чи може компанія його не відпустити, саме в декрет, а просто звільнити?
Працює в компанії офіційно, вже більше 5-ти років.
Люблю ВалЄру• 16 ноября 2023
В законе о мобилизации нет такого что мужчина в декрете - причина для отсрочки.
ЯблокоРаздора• 16 ноября 2023
У нас сотрудник год в декрете.
Организация серьезная.
Военнообязанный.
Отпустили.
При этом ему в декрете выгоднее, так как жена получает больше его и ему не нужно платить алименты первой жене (не с чего). Вот такой жук.
Организация серьезная.
Военнообязанный.
Отпустили.
интайм_не_предлагать
• 16 ноября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Це я розумію, йде в декрет не через відтермінування, а замість мене. Має проблеми зі здоров*ям, але поки не комісували(
интайм_не_предлагать
• 16 ноября 2023
Тут питання в тому, чи може компанія просто звільнити -відмовити в декреті? Влаштований на ТОВ-ку, але я б не сказала що компанія серйозна(
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2023
В загальному випадку чоловік може брати декретну відпустку замість дружини. Але якщо військовозобов´язаний, то тут не підкажу, чи є нюанси.
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ні, з цієї причини (що він чоловічої статі) не може звільнити/відмовити. За українським законодавством він має на це право.
Аноним_• 16 ноября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Нет, не может. Да и смысл им увольнять? Просто будет числиться в отпуске, деньги же не нужно платить за него