Напланетянка• 16 ноября 2023
Прага, планую подорож. Є питання)
Хочу поїхати з донькою, 18 р., треба її вигуляти.
Думаю на 3-4 ночі.
Питання:
Куди можна піти? Про зоопарк вже причитала) по місту будемо ходити, але грудень... треба мабудь десь грітися)
В них крони? Де їх взяти?
Дякую .
Думаю на 3-4 ночі.
Питання:
В них крони? Де їх взяти?
Дякую .
Василина Семеніч• 16 ноября 2023
Беріть пішохідну екскурсію. Вона триває 3-5 годин. Після екскурсії у вас буде уявлення по місто, а далі вже по ситуації
Ванна Тазиковна• 16 ноября 2023
От я думаю чи плаває кораблики в грудні? Також їду вперше в грудні.
Не люблю натовп• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
вигуляти 18р це як, цноту продати?
Всіх підсаджую• 16 ноября 2023
Везде можно рассчитаться картой или €, национальные валюты не покупаю/не меняю лет 10 точно
Ля-ля-ля• 16 ноября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Нуу, в 18 лет выгулять и правда смешно звучит))
Автор, вы дочке скажите, пусть организует маршрут. Она уже взрослая, такое вам забахает, что удивитесь) молодёжь круто шаршруты составляет
Не люблю натовп• 16 ноября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Чому дивно? Моїй доньці теж скоро 18, в грудні як раз, і вона теж хоче зі мною кудись поїхати на свій др. В неї є хлопець, але хоче з мамою ;)
Напланетянка
• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
вигуляти 18р це як, цноту продати?
дуже смішно
вигуляти - це змінити обстановку
Напланетянка
• 16 ноября 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
дякую, можете підказати де її можна взяти, на місці? Україномовні є?
Напланетянка
• 16 ноября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
то брати євро?
карта - зрозуміло, але ж готівка теж потрібна)
Как нефиг делать• 16 ноября 2023
Крони можна на місці поміняти, але не на вокзалах, там курс поганий. Можна українською карткою в більшості місць платити, або вигідніше доларовою.
Якщо любите музеї - прекрасний Національний музей, з макетами і чучелами живих істот з древніх до сучасних.
Празький град, там музей іграшок з колекцією Барбі (от там тільки готівка).
Вишеград є де погуляти, там є виставка чеського скла, не знаю, стаціонарна, або тимчасова.
Є недалеко від Карлова моста собор з Празьким Ісусом-дитям (Празьке Єзулятко), там безкоштовна маленька виставка його одягу і вертепів з різних країн.
Є ще колишній мавзолей Готвальда - зверху там панорамний вигляд на все місце. Сам музей -як пам´ятка архітектури культа особистості.
Всіх підсаджую• 16 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
то брати євро?
Нигде не рассчитываюсь местной наличкой. В крайнем случае какой-то сувенир - они всегда рады евро
из_под_тишка• 16 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
то брати євро?
Евро только чтоб там поменять на кроны.
Немного. Проще картой рассчитываться. Но если боитесь что будет снимать по невыгодному курсу, то можно взять евры и там поменять на кроны сколько вам надо .
Очень советую рестораны ’Козловна’ - черный козел там супер вкусное пиво, закуска с чесночной намазкой - невозможно оторваться и вообще все вкусно.
Напланетянка
• 16 ноября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
обязательно скажу
я то по наивности подумала, что здесь тоже спросить можно
Напланетянка
• 16 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Например в общественном туалете евро не берут, нужны кроны. Я бы имела на руках кроны, можете сдать евро в обменнике в тц Палладиум в центре , там хороший курс
спасибо, про обменники не подумала
Напланетянка
• 16 ноября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Дякую, записала)
Напланетянка
• 16 ноября 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Евро только чтоб там поменять на кроны.
Спасибо, мне просто спокойнее, если есть вариантыпо финансам)
не уверена, что дочь согласится на пиво)))
из_под_тишка• 16 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
Это для вас
Снегурочко• 16 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
В громадському транспорті теж можна платити українською карткою.
Василина Семеніч• 16 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
Спробуйте через фейсбук подивитися. Україномовний гід Прага
Ще є мережеві екскурсії 15:15, але вони там не тільки російськомовні, але і з кацапами на екскурсії. Ми так якось у Венеції в 2017 році попали на масквічей на екскурсії.
Как нефиг делать• 16 ноября 2023
Для громадського транспорту вигідно брати єдиний квиток на 1 або 3 дні (починає діяти з момента першої активації в транспорті).
Не против• 16 ноября 2023
в Чехії гарна їжа, як змерзнете, йдіть в якісь заклади їсти, пити каву, ще на один день можна з´їздити якийсь замок подивитися
Пополняю_Карму• 16 ноября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Евро теж приймають в магазинах?
Всіх підсаджую• 16 ноября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Евро теж приймають в магазинах?
В сетевых нет
из_под_тишка• 16 ноября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Евро теж приймають в магазинах?
Нет. Разве что какие то мелкие сувенирные лавки.
Продукты , одежда , все обычные магазины только кроны
Напланетянка
• 16 ноября 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
дякую, погуглю)
з росіянами не хочу(