Форточка• 16 ноября 2023

Киев, проезд в трамвае.

Всем доброго дня.
Сто лет не пользовалась наземным общественным транспортом. В основном маршрутки.
Как оплатить поездку в трамвае ?
Есть ли там кондукторы ?
У меня есть транспортная карта, которой пользуюсь в метро.
За ранее спасибо.
Пез Году Неделя• 16 ноября 2023
Транспортна карта дійсна і трамваї теж.
автор Форточка • 16 ноября 2023
Спасибо.
автор Форточка • 16 ноября 2023
Хочу уточнить, на транспортной карте есть количество поездок.
Или на нее нужно положить деньги для списания.
милон аск• 16 ноября 2023
А как платить за проезд не киевлянину
Без Баяна• 16 ноября 2023
а где купить и пополнить транспортную карту?
Клин_Кляйн• 16 ноября 2023
Там заоаз на валідаторі здається можно просто телефоном розплатись. Або просто киньте кошти на проїзну карту
Клин_Кляйн• 16 ноября 2023
Ответ дляБез Баяна
Я в метро купувала, там же відрозу і поповнювала, можна через Київ цифровий поплвнювати, в додатку можна просто qr квиток купити разовий
Джем Шакіри• 16 ноября 2023
Транспортна карта зніме поїздку
Якщо немає фізично картки створити qr квиток і відсканувати з телефону
З банківської карти, як в метро не списується
автор Форточка • 16 ноября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Транспортна карта зніме поїздку
Спасибо.
Peggy• 16 ноября 2023
Можно поставить приложение на телефон ’Київ цифровий’. Там можно оплачивать трамвай, автобус не покупая никаких специальных карточек. Удобно, если редко в Киеве или проездом.
Потринділиця• 16 ноября 2023
Ответ длямилон аск
А как платить за проезд не киевлянину
Банковской карточкой.
Мастер Пис• 16 ноября 2023
Кондуктора нема давно.
Оплата можлива вашою транспортною картою, спишеться поїздка.
Мастер Пис• 16 ноября 2023
Ответ длямилон аск
А как платить за проезд не киевлянину
1) Найпростіше - телефоном з оплатою nfc або банківською картою з підтримкою безконтактної оплати.
В метро є турнікети, зазвичай жовті, біля контролера, які приймають банківські карти або телефон. В наземному транспорті встановлені валідатори, до яких треба прикласти карту і спишеться оплата за проїзд. Але як потім контролерам показувати, що ти оплатив - я не знаю. Може тут хтось розкаже?
2)Встановити додаток Київ цифровий, в ньому купувати qr-квитки і сканувати їх на валідаторі або турнікети
3) купувати паперові qr-квитки в автоматах. Вони є на всіх станціях метро, іноді можна зустріти на зупинках наземного транспорту, але там їх дуже мало. Потім скануєте квиток на валідаторі.
4) Цей спосіб більше для киян - придбати транспортну карту, поповнювати її на бажану кількість поїздок через додаток Київ цифровий або через автомати на станціях метро.
милон аск• 16 ноября 2023
Ответ дляМастер Пис
Дякую, про метро я знаю, буду карточкою з пей пас
Анна02070• 16 ноября 2023
Ответ длямилон аск
А как платить за проезд не киевлянину
Картой, або телефоном