КоролеВешна• 16 ноября 2023
таргани, прусаки
Дівчата плиз порадьте що робити. Живу в квартирі 25 років, ніколи не було цих тварюк, побачила тиждень тому у ванній одного, вбила, сьогодні вже на кухні побачила, вбила, продивилась всі шафи на кухні - більш нікого не знайшла. Чи можуть вони лізти від сусідів (багатоповерхівка) ? якщо від сусідів, які є запобіжні засоби ? може отруту якусь купити ? Що робити, хелп плиз, бо це моя фобія (((
ВундерКИНГ• 16 ноября 2023
Наше правление вызывало спец. контору и они травили в подвалах и на этажах, в квартиры не заходили. Через пару дней тараканы у всех исчезли.
КоролеВешна
• 16 ноября 2023
Ответ дляИри_на
Колись стикнулась з цією гидотою, дякуючи дівчатам тут купила той шприць американський)) і забула шо то за горе ті прусаки, потім всим рекомендувала і всі задоволені
а шо за шприць ?
Ужгород• 16 ноября 2023
Ответ дляКоролеВешна
а шо за шприць ?
Адвіон. Його ціна ≈500 грн. Але дієвий, сама їм вивела ціх тварюк
КоролеВешна
• 16 ноября 2023
Ответ дляУжгород
а де треба їм мастити ?
У нас були на минулій квартирі, теж лізли з ванної кімнати і засранці тут ні до чого. Як що в когось із сусідів розвелося, а стояки, як було у нас, наскрізні, то вони ходять по трубах і навіть по вентиляції. Я тоді взагалі все пережили, відтягувала все що можна і не знайшла ніякого розсадника. Вони повзли вночі до нас. Фу, така гидота, як згадаю. І гель мазали і порошок сипали - нічого не допомогло. Але нам пощастило що квартира зйомна, ми переїхали і забули про них (жодного з собою не перевезли, так що проблема точно не в нас). А до цього я їх бачила в студентському гуртожитку на поверсі, де прибиральниця в санвузлах збирала недоїдки для своїх тварин і тримала їх там по декілька днів. Вони там були саме в санвузлах, в кімнатах не було, в усякому разі там де чисто
Кракадэ• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
в мене нема, тарганам нема в мене шо їсти. В засранців вони є
Угу. А воші лише в тих, хто не миється.
Засранці просто живуть з тими тарганами і їм норм. Нормальні люди їх позбуваються і живуть собі спокійно далі.
Ответ дляКракадэ
Угу. А воші лише в тих, хто не миється.
я маю великий досвід і точно знаю, що засранців більшість. Вони навіть ноги з вулиці не миють, миються раз в тиждень-два.
КоролеВешна
• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
прикро, що ви зустрічали таких людей у вашому житті (((
Кракадэ• 16 ноября 2023
Ответ дляКоролеВешна
а де треба їм мастити ?
На клаптики фольги потроху вичавлювати і розкладати там, де їх бачили.
Але, здається, ця паста містить аттрактант, аби таргани її жерли. Тому, якщо від сусідів повзуть, то гірше б не зробити, бо можуть почати більше лізти.
Ужгород• 16 ноября 2023
Ответ дляКоролеВешна
а де треба їм мастити ?
По кутах, за холодильником, на робочій поверхні я теж розкладала по кутках на картонку. Перший раз чим більше, тим краще. А там дні через три повторити, потім ще дні через 3-4 повторити і так до повного знищення. В мене вони повністю пропали за півтора тижні. Але я по кутках на підлогу, плінтуси не клала гель, бо маю кота. На засобі написано, що безпечний для хатніх тварин, я не ризикнула перевіряти це
Кракадэ• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Дивне у вас коло знайомств.
В мене була тільки одна знайома засранка. Доречі, тарганів в неї не було.
Ужгород• 16 ноября 2023
Ответ дляКракадэ
Ні, гірше не буде. Ми виводили цим гелем донці в студ. гуртожитку, а там тарганів купа. Так більше не лізуть. У всіх є, у доньки не має. Але вона розкладає гель постійно кожні 2 тижні по кутках.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Я рідко зустрічаю чистоплотних людей
Цікаво подивитися на ваше оточення, мабуть, ви його варті 🙂
Засомневаю• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Я рідко зустрічаю чистоплотних людей
Подібне притягує подібне, це факт
Засомневаю• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
я чистоплотна
Ага, ага. Дуже чистоплотна, якщо голову миєте раз в 10 днів
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Я рідко зустрічаю чистоплотних людей
То у вас таке оточення...які самі таких і знаходите...причому ще зверхнє ставлення в загалі до людей