Хомо_сапиенс• 16 ноября 2023

Чому люди не можуть віддати кредит, якщо це так легко?

Мала 20 тисяч. Уже 10.
Віддаю раз в місяць дві тисячі - і одразу знижую кредитний ліміт. Все. При цьому це означає, що в цьому місяці вже не треба платити обов´язковий платіж. Чому інші так не роблять?
Щоб було зрозуміліше: обов´язковий платіж там 500 грн. Я кидаю на карту 2 тисячі і знижую. Потім через годинку з´являється що обов´язковий платіж в цьому місяці не потрібен.
Статус Ква• 16 ноября 2023
Яке вам діло до інших?
автор Хомо_сапиенс • 16 ноября 2023
Ответ дляНезнакомлюся

Автор, я, звісно, дуже рада, що ви свій кредит погашаєете, і дуже співчуваю, що інші не можуть, але логіка ваша - повна нісенітниця.
Те, що ви віддвєете щомісячно 2000 не означає, ’що в цьому місяці вже не треба платити обов´язковий платіж’. Повідомлвення про необхіждність його внесення зникає саме тому, що ви внесли обов´язковий платіж.
І зменшення кредитного ліміту крім психологічного - жодного сенсу не має, бо ніяк не впливає на суму боргу та відсотків, що нараховуються. Всі ж це розуміють. Чому ви не розумієте?
Наступний обов‘язовий платіж з‘явиться в наступному місяці. Що тут не зрозуміло?
автор Хомо_сапиенс • 16 ноября 2023
Ответ дляНезнакомлюся

Як це погашення ліміту не впливає на суму боргу? 🤦‍♀️
Незнакомлюся• 16 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
саме так, не впливає.
Незнакомлюся• 16 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Свй борг ви зменшуєте своїми платежами.
А зменшення лімііту - це не зменшення боргу, а зменшення тієї суми кредитних коштів, що вам доступна.
Natalia505• 16 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
я запитала чому інші так не роблять
Взагалі кредитів не маю. Для чого ви їх берете?
Natalia505• 16 ноября 2023
Ответ дляparele
Я залажу в кредитки ежемесячно на 20-50 тысяч, с зарплаты закрываю полностью, почему Вы так не делаете?))
А для чого? Якщо у вас є можливість отримати таку суму без кредиту?
автор Хомо_сапиенс • 16 ноября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Свй борг ви зменшуєте своїми платежами.
я зменшую ліміт щоразу, коли кладу гроші. наприклад, маю борг 10. поклала 2 тисячі - і одразу змінила ліміт на 8 тисяч. Хіба я цього не казала в пості?
parele• 16 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Ну например, у меня сейчас идет ремонт. Я понимаю, что если сейчас внесу предоплату за мебель с кредитки, то не потрачу ни копейки лишней, при этом она успеет приехать до Нового года, мне не нужно будет продавать валюту или снимать депозит, и я безболезненно закрою эту сумму 21-го числа.
Или сейчас начались распродажи на инсайтах: покупаю все, что нужно, потом закрываю в льготном периоде.
Также я активный пользователь покупок в оплату частями. Это удобно, бесплатно, и доступно)
Незнакомлюся• 16 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Розумієте, ось маєте ви борг 10 000 на всю суму кредитного ліміту 10 000.

Поклали 2 000.
Хоч зменшити ви при цьому кредитний ліміт, хоч ні - сума вашого боргу зменшилась і стала 8000.
Просто якщо ви зменшили кредитний ліміт відповідно до суми вашого ьоргу - ви не зможете додатково витратити кредитні кошти.

Якщо не зменшили - можете ті 2000 знов витратити, якщо треба, і тоді сума боргу відповідно збільшиться .
автор Хомо_сапиенс • 16 ноября 2023
Ответ дляНезнакомлюся

Поклали 2 000.

так мені і не треба підвищувати. зараз я маю стабільний дохід і кредитка мені не треба. я її закриваю. а кредитка у мене пуста
Незнакомлюся• 16 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Я вам намагаюсь пояснити, що ви свій борг зменшуєте завдяки вашим регулярним платежам в сумі, що перевищує суму обов´язкового щомісячного платежу, а не завдяки зменшенню кредитного ліміту, яке ви тут презентуєете як свій геніальний лайфхак.