сою не люблю• 16 ноября 2023
В кого діти вибрали серйозні професії ?
Ви їм якось допомагали з вибором, знайомили з різними чи вони завжди знали, ким хочуть бути ? І в якому віці прийшло розуміння?
Результат:
вже голосів:
28 (45.16%)
Результат
21 (33.87%)
Самі визначилися
10 (16.13%)
З допомогою
3 (4.84%)
Інші варіанти
сою не люблю
• 16 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Если мама и папа прокуроры, то выбор очевиден.
Не завжди діти йдуть в ту ж галузь
Виннипуховна• 16 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
или врачи
Виннипуховна• 16 ноября 2023
что вы вкладываете в понятие серьезная профессия? Физик-ядерщик? Военный? Врач?
Поддакиваю иногДА• 16 ноября 2023
Сама пришла и сказала - хочу быть Врачем! Сама нашла репетиторов, лицей, программу и все документы. Средняя так же сама выбрала, но еще до конца не уверенна, да и время есть
сою не люблю
• 16 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Так, лікар, як варіант , інженер - ядерних теж круто , саме щось таке важливе і монументальне
сою не люблю
• 16 ноября 2023
Ответ дляparele
Бывают несерьезные профессии?)
Наши дети сами определялись. В итоге только маркетолог работает маркетологом, зато в ИТ.
Машиностроитель тоже в ИТ, свой бизнес.
Специалист по менеджменту пока сидит в декрете и думает, куда податься.
Машиностроитель тоже в ИТ, свой бизнес.
Звичайно , бувають прості професії, які не потребують великих зусиль
Джонсонюк• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Например?
Ласковая_львица• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Нет, бывают люди, которые занимаются нелюбимым делом
Сиреневая цапля• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Не завжди діти йдуть в ту ж галузь
Серйозні це що?
Мої одна фінансист, інша фармацевт. Самі обирали. Ну трохи підказки Долі були.
сою не люблю
• 16 ноября 2023
Ответ дляДжонсонюк
Например?
Практично весь офісний планктон, торгівля
сою не люблю
• 16 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Серйозні це що?
Лікар, інженер, архітектор , науковець в інших сферах
Медсестричка• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Ну Ви даєте. Директор з продажів не серйозна професія? Без продажів весь сенс бізнесу втрачається
Сиреневая цапля• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Мої підказки були лише такі - дивись, щоб це тобі приносило задоволення і нормальні гроші.
Бо вічна слава це круто, але...
сою не люблю
• 16 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Я не про посаду , а інтелектуальні вкладення, директором з продажу можна стати з будь-якою освітою, якщо мати до цього здібності і досвід
неДоПриличий• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
А если у ребёнка предпринимательская жилка, есть талант и он решил занятся торговлей, продвижением товара, то он несерьёзный? Сразу стал легкомысленным?
Медсестричка• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
То вам так здається. Там інтелектуально добряче потрібно вкластися
Иванка Бур• 16 ноября 2023
Донька сама вибрала серйозну професію, сама поступила на бюджет, сама провчилась 3 роки, сама покинула універ на 4 курсі, сама тепер працює і заробляє на оплату універа по іншій спеціальності.
Все сама, її життя - її правила.
Мене свого часу батьки впихнули всупереч моїм бажанням в мед, нічого хорошого з того не вийшло, тож я їх помилки повторювати не хочу.
Все сама, її життя - її правила.
сою не люблю
• 16 ноября 2023
Ответ длянеДоПриличий
Не маю нічого проти , але це інший тип професій
сою не люблю
• 16 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Під час навчання не потрібно, ви ж не будете заперечувати , що багаторічна спеціальна освіта не потрібна, можна перекваліфікуватися з різних напрямків
неДоПриличий• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Вы не правы
И сейчас по-моему унизили хорошее количество руководителей, которые занимаются продвижением товаров на рынке.
Кринжова баба• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
По вашому , всі лікарі прикладають зусилля?
сою не люблю
• 16 ноября 2023
Ответ длянеДоПриличий
Вы не правы
Моя тема взагалі не про це. От, наприклад, дитина захотіла вчитися в ядерній енергетиці чи стати хірургом, як вона до цього прийшла, саме такий досвід мене цікавить.
Мусик Пусик• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Раскажите это руководителю Амазона или Ибея, что торговля это не серьезная профессия
сою не люблю
• 16 ноября 2023
Ответ дляКринжова баба
Так, треба потратити багато років на навчання , щоб стати хорошим лікарем
сою не люблю
• 16 ноября 2023
Ответ дляМусик Пусик
Керівник якраз вже найманий офісний планктон, винахідниками ідеї були інші люди
неДоПриличий• 16 ноября 2023
Интересно, автор, а кто вы по образованию, что на столько примитивно, делите профессии.
У Вас очень ограниченный кругозор
И Нобелевскую премию экономисты тоже получают, тогда из ваших рассуждений , они получают не за что, ведь там как Вам кажется интеллектуального ничего нет
У Вас очень ограниченный кругозор