сою не люблю• 16 ноября 2023
В кого діти вибрали серйозні професії ?
Ви їм якось допомагали з вибором, знайомили з різними чи вони завжди знали, ким хочуть бути ? І в якому віці прийшло розуміння?
Результат:
вже голосів:
28 (45.16%)
Результат
21 (33.87%)
Самі визначилися
10 (16.13%)
З допомогою
3 (4.84%)
Інші варіанти
Шаманю второпях• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Практично весь офісний планктон, торгівля
180 тыс -офисный планктом, мне 40,сын ветеринар-пошел сам
Трільчиха• 16 ноября 2023
Ответ дляUebersetzerin
Конечно, бывают
На этом сайте много чего бывает
Как в одной из тем тут писали - есть реальные профессии и нереальные))) Вот учитель, менеджер, экономист и т.д. - это нереальные профессии)))
На этом сайте много чего бывает
Умгу... Я работаю удаленно в компании, которая занимается разработкой и продвижением сайтов. Одна моя знакомая сказала, что ’работа в интернете - это не работа’. По ее мнению, работа - это куда-то ходить каждый день, желательно всю жизнь на одно место. Так и у автора.
Шаманю второпях• 16 ноября 2023
Ответ длянеДоПриличий
Вы не правы
И сейчас по-моему унизили хорошее количество руководителей, которые занимаются продвижением товаров на рынке.
И не только , мне тоже обидно ’хнык’ , банк
Uebersetzerin• 16 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
В мене дизайнер одягу, хлопчик. Цікаво, це яка професія?
Понятное дело, что по версии автора - несерьёзная)
Шаманю второпях• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Банківський працівник , не вважаю свою професію монументальною
...гм, бездна возможностей заработка . она таки монументальная, если про хороший доход
Борщичок• 16 ноября 2023
Ответ дляМусик Пусик
Раскажите это руководителю Амазона или Ибея, что торговля это не серьезная профессия
а деякі ідіоти ще й MBA отримують, не знають, що то несерйоно
Шаманю второпях• 16 ноября 2023
Ответ дляUebersetzerin
у меня вообще..ветеринар еще и с узкой специализацией.
Борщичок• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Так, треба потратити багато років на навчання , щоб стати хорошим лікарем
об стати хорошим профі в будь-якій сфері треба вчитися постійно. це так, декому для роздумів
Сиреневая цапля• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Моя тема взагалі не про це. От, наприклад, дитина захотіла вчитися в ядерній енергетиці чи стати хірургом, як вона до цього прийшла, саме такий досвід мене цікавить.
Трохи згодом напишу Вам про свого ’хірурга’.
Почну вже, скільки встигну.
Мрія років з трьох.
Книжка на ніч - анатомія людини (медики в родині- вже покійні бабусі).
9 клас йде подає документи в медколедж, щоб звідти на 3 курс універу поступити, типу на рік ближче до мрії. Навчається на відмінно, має стипендію.
2 курс. Перша практика в лікарні. Наступного дня повернулись в 11 клас школи.
’Зрозуміла, що медицина - не моє’.
Почну вже, скільки встигну.
Мрія років з трьох.
’Зрозуміла, що медицина - не моє’.
Синиця у спідниці• 16 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Почну вже, скільки встигну.
Мрія років з трьох.
’Зрозуміла, що медицина - не моє’.
Почну вже, скільки встигну.
Мрія років з трьох.
’Зрозуміла, що медицина - не моє’.
А что ее так напугало?
Админко• 16 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Мої підказки були лише такі - дивись, щоб це тобі приносило задоволення і нормальні гроші.
Бо вічна слава це круто, але...
Фармацевт- це стільки так важко вчитися щоб бути продавцем ліків
Фиктивная• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Так, лікар, як варіант , інженер - ядерних теж круто , саме щось таке важливе і монументальне
Син закінчує навчання на пілота. Визначився в 5 років. Професія серйозна?
Шаманю второпях• 16 ноября 2023
Ответ дляФиктивная
У меня муж.. сейчас тупик( нема на чем летать и в 45, для большинства стран он ’отлетавший летчик’, про износ организма молчу
Угги_в_горошек• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Тобто ви взагалі не вважаєте важливим, чи продасть вам хтось молоко і м´ясо? Чи хтось порахує і виплатить вам зарплатню? Чи хтось повезе вас по місту чи на відпочинок? Чи приготують страву в ресторані, чи подадуть, чи довезуть ваші замовлення? Це ж так неважливо , правда? Ви самі можете це все робити?
Угги_в_горошек• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Окей, поживіть місяць без магазинів. Може, задумаєтесь
Фиктивная• 16 ноября 2023
Ответ дляШаманю второпях
Наших пилотов отлично берут в других странах сейчас. 45 - ни о чем. Выехать возможность есть пилоту, знакомые выезжали. Но если муж не знает английский, то да, печаль.
Фиктивная• 16 ноября 2023
Ответ дляШаманю второпях
А в какой авиакомпании до этого работал?
Угги_в_горошек• 16 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
мій родич фізик-ядерщик – по життю дурак дураком
У мене теж нерозумний і інфантильний профессор у родичах є.
І є розумний, практичний і успішний будівельник без во. Який нещодавно найняв людину з трьома вишами і мба.
Хто з них серйозніший? 🤔
Баба на горошині• 16 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Серйозні це що?
Мої одна фінансист, інша фармацевт. Самі обирали. Ну трохи підказки Долі були.
Подобається бути фармацевтом? До речі норм професія?
Иванка Бур• 16 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
І Ви не працюєте лікарем?
Ні. Вже в дорослому віці я отримала іншу освіту, ту, яку хотіла сама.
Сиреневая цапля• 16 ноября 2023
Ответ дляАдминко
Продавець ліків - це провізор.
Фармація - це і розробка вакцин і виробництво косметики, парфумерії і ще безліч галузей, включно з нафтовою і газовою.
Сиреневая цапля• 16 ноября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
А что ее так напугало?
Взагалі ’ото усе’. Чесно кажучі я була навіть рада.
Потім ’ну піду в айті’. Поступила на комп´ютерну інженерію, також бюджет.
Але...пішла на фінансиста.
Скільки мені назвонював декан факультету! Казав - прийдіть, подивіться на мене, живого . Так в контакти і занесла ’живий декан’.
Працює зараз сісадміном у фінансовій установі в Європі. Її життя - її вибір.
Від мене - поради, підказки, плече підтримки в разі потреби.
Але...пішла на фінансиста.
Тетя Фрося• 16 ноября 2023
Моя дочка вообще с утра в день выбора экзаменов решила кем будет. Даже не кем будет, а куда пойдет учиться. Абы було.
Сиреневая цапля• 16 ноября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Ще навчається. 4 курс. Навчання дуже подобається. В неї саме промислова фармація спеціалізація.
Весняний Марафон• 16 ноября 2023
Сначала детям вбивают в голову у серьезных - несерьёзных профессиях, а потом они с неврозом реализуют то, что нравится.
А можно ж просто поддержать
Надежда наш компас• 16 ноября 2023
Ответ дляИванка Бур
А в мене уявляєте, навпаки)
Отримала ту освіту, яка я не подобається, а з дитинства мріяла про медичний.
Планую все таки піти в медичний!)
Зоряний Шлях• 16 ноября 2023
Ответ дляТрільчиха
ой, это совковое мышление, парень, на вопрос ’кем работаешь?’ сказал знакомому(ему около 60), что программист, ответ ’ааа, в интернете все время сидишь’)))))
Трільчиха• 16 ноября 2023
Ответ дляАдминко
Особенно в роботизированной аптеке))))
Админко• 16 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Продавець ліків - це провізор.
Ага ага, а потім на виході продавець ліків, це як журналістика, всі мріють бути Аллою Мазур, а потім кавунами на Троєщині торгують.