сою не люблю• 16 ноября 2023

В кого діти вибрали серйозні професії ?

Ви їм якось допомагали з вибором, знайомили з різними чи вони завжди знали, ким хочуть бути ? І в якому віці прийшло розуміння?
Результат:
вже голосів: 62
28 (45.16%) Результат
21 (33.87%) Самі визначилися
10 (16.13%) З допомогою
3 (4.84%) Інші варіанти
автор сою не люблю • 16 ноября 2023
Ответ дляФиктивная
Син закінчує навчання на пілота. Визначився в 5 років. Професія серйозна?
Так, від нього залежать життя людей , це завжди серйозно

автор сою не люблю • 16 ноября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Тобто ви взагалі не вважаєте важливим, чи продасть вам хтось молоко і м´ясо? Чи хтось порахує і виплатить вам зарплатню? Чи хтось повезе вас по місту чи на відпочинок? Чи приготують страву в ресторані, чи подадуть, чи довезуть ваші замовлення? Це ж так неважливо , правда? Ви самі можете це все робити?
З такими професіями дефіциту нема, але є комусь треба і органи пересаджувати і техніку створювати
автор сою не люблю • 16 ноября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Окей, поживіть місяць без магазинів. Може, задумаєтесь
Щоб працювати в магазині , вчитися не обов´язково. Якщо ж можливості вибирати складні професії, то чому ні?
автор сою не люблю • 16 ноября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
У мене теж нерозумний і інфантильний профессор у родичах є.
І є розумний, практичний і успішний будівельник без во. Який нещодавно найняв людину з трьома вишами і мба.
Хто з них серйозніший? 🤔
Я не про людські якості питаю, і не про посади, а саме про ті професії , які фундаментально важливі, в яких без тривалого часу повчання ніяк
автор сою не люблю • 16 ноября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Сначала детям вбивают в голову у серьезных - несерьёзных профессиях, а потом они с неврозом реализуют то, что нравится.
А можно ж просто поддержать
Я готова підтримати все, що вибере
Угги_в_горошек• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
1) а може людині не хочеться складну професію?
2) так, не треба довго вчитися. Що не робить професію ні легкою, ні несерйозною, ні неважливою
автор сою не люблю • 16 ноября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Не хочеться , то не буде вчитися. Моя справа показати всі можливі варіанти , але вибирати не мені

Угги_в_горошек• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
От саме фундаментально важливими є продавці, прибиральниці, вчителі, будівельники, трактористи, швачки і т.п.
Без фізиків-ядерників людство може прожити, а без цих - ніяк
автор сою не люблю • 16 ноября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Без лікарів, інженерів і науковців людство точно не виживе
Угги_в_горошек• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Чудово виживе без науковців. Просто на тому рівні, що й зараз. В от без отих ’несерйозних’ - відкотиться.
Лікарі, звичайно, теж одні з найнеобхідніших
автор сою не люблю • 16 ноября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Науковці не вічні, їх потрібно заміняти , без винаходів і медицина зупинться
Угги_в_горошек• 16 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Зупиниться, а не пропаде.
Я все життя працюю головою, але такі базові речі розумію, і не вважаю своє тицяння по кнопочках серйознішим, ніж миття туалету.

Самі бачите, як вас накинулися, підбирайте слова
автор сою не люблю • 16 ноября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Зупиниться, а не пропаде.

Тобто не треба нікому вчитися і так вистачить?