Міряю від одиниці• 16 ноября 2023
Спадщина, на 2х синів, один з яких знаходиться в росії
Померла мати, залишилось 2 сини. Один з них проживає в росіі, але 100% має паспорт України. Опікувались мамою син, який в Україні, ховав теж він.
Має вступати в спадщину, зрозуміло, що другий зараз не приїде. Але ж після закінчення війни може. Як довго він може претендувати на частину спадку? Що можна зробити, щоб один син отримав все?
АяВсёЗнаю• 16 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Посвідка на проживання?
Ммм
Як в анекдоті...ти ж у мене розумна, придумай сама щось.
Міряю від одиниці
• 16 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Логично, что тот, кто досматривает мать, тому и наследство ее. А если старенькая мать не нужна была, то и нечего рот раскрывать на ее наследство
Та це все зрозуміло і логічно. Але ж закони інші
Не вмію заміряти• 16 ноября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Він в курсі, можете не сумніватися.
Автор, а що хоч за спадщина? Чи вартує вона того головняка?
Міряю від одиниці
• 16 ноября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Якщо вони обидва пенсіонери, то є нюанси... Здається, не можна в такому випадку лишити спадщини.
Одному 60, рос десь 52-53
Говорю відверто• 16 ноября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Одному 60, рос десь 52-53
Тоді все норм. Він не інвалід часом? Дійсно багато нюансів.
Міряю від одиниці
• 16 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
З суттєвого квартира
Девальвация• 16 ноября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Я думаю він нікуди не поїде, доки війна так точно.
Если наследник не успел в течение шести месяцев принять наследство, то он теряет право на его принятие.
Так что сейчас самое главное, что бы укр сын принял наследство.
Міряю від одиниці
• 16 ноября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Ні
Не вмію заміряти• 16 ноября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
З суттєвого квартира
Ну і навіщо вона російському сину? Що він буде з нею робити?
Не вмію заміряти• 16 ноября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Які нюанси?
Міряю від одиниці
• 16 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
В нього тут донька, бувша жінка. Та продасть частину
Оля_с_киркою• 16 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
Той що в Україні повинен подати заявку (чи як воно там) у нотаріуса, що він претендує на спадщину. Якщо через 6 місяців після смерті матері крім нього ніхто не подав на право успадкування, то все отримує син з України. А той другий в прольоті. Наче так це робиться.
Я думаю що всі нотаріальні процеси в стані війни можна бути оскаржити після перемоги.
Бо тут ще й докажи чому громадянин не може приїхати в Україну, може де в полоні його тримають, а інші цим користаються
Барбітта• 16 ноября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Так, але ж другий може оскаржити
Що оскаржити?
Барбітта• 16 ноября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Може
Також може написати будь кому в Україні доручення займатись спадщиною
Треба особиста присутність в нотаріуса при відкритті спадщини. І де він напише доручення?
Не вмію заміряти• 16 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Серйозно? Оце так і скаже в суді, що його в полоні тримали і суддя відразу повірить без перевірки свідчень?
Барбітта• 16 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Автор, а ще питання, щоб отримати спадщину у воєнкомат йти не треба?
Не треба
Девальвация• 16 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
І що?
Вони обов´язково отримують свою частку спадщини, навіть якщо написаний заповіт на іншу людину.
Оля_с_киркою• 16 ноября 2023
Ответ дляБарбітта
Що оскаржити?
Ви знаєте скільки українців зараз сидять по підвалах, тюрьмах, зникло безвісті і тп??? Тисячі. То сподіваюсь, що війна не стане в прміч ’на радість’ тим, хто хоче хитрістю заволодіти усім майном. Зрозуміло, що багато хто не може перетинати кордон зараз з різних причин.
Оля_с_киркою• 16 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Серйозно. Ви не розумієте як з лівого берега люди евакуюються в рашку від безвихідності, і не всі можуть повернутися в Україну через європу. Вони не перестали бути українцями при цьому. А чекають певної можливості.
Не вмію заміряти• 16 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
Вони мають право на обов´якову частку. Право, а не обов´ язок. Хочуть користаються своїм правом, хочуть ні. І правило шести місяців для інвалідів і пенсіонерів ніхто не відміняв. Не написав заяву на прийняття спадщини протягом цього строку, значить спадщина йому непотрібна.
Не вмію заміряти• 16 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Яке це має відношення до теми, яку створила автор?
Хитрушка-чекушка• 16 ноября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
З суттєвого квартира
Автор, второй сын даже если и подаст когда-то в суд, то как не резидент он должен будет оплатить достаточно большой налог.У меня кума вступала в наследство после смерти мамы, пришлось заплатить почти 2000 € одних налогов, это при том, что это 1/3 квартиры в старом доме в Чернигове.Для него это наследство может стать золотым.
Мольфарочка• 16 ноября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Цілком вірно, у пенсіонерів і інвалідів є обов´язкова частка на успадкування, навіть при наявності заповіту. Тому якщо один брат все успадкує і спробує продати квартиру, або уявімо собі продасть, то другий брат завжди може оскаржити в суді успадкування і договір куплі-продажі буде визнано недійсним. Такі квартири як правило тому і є проблемними і продаються набагато дешевше. Це у інтересах того брата в Україні помогти отримати іншому брату свою частку, обов´язкову. Інакше буде багато проблем.
Не вмію заміряти• 16 ноября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Автор написала, что у него есть украинский паспорт.
Міряю від одиниці
• 16 ноября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Та він має укр паспорт
Не вмію заміряти• 16 ноября 2023
Ответ дляМольфарочка
Автор написала, що російському брату 52 роки і він не інвалід.