рукиЖимолости• 16 ноября 2023

Як же мене дістало все!!

Я живу знаючи вже заздалегідь що 2024 рік буде для мене жестяковий рік (((
Мене чекає розлучення , тому що він почне їздити світом сказав заради роботи ескорт імпорт аби заробляти свої великі гроші, а я сказала що сама бути не хочу і все на мені. Вдома і так було постійні скандали то вже кінець стосункам і так давно приходив
Але то таке
Здоровʼя підвело вічно все болить. Робота низькооплачувана . На душі гівно повне . Як же все набридло мені……… просто виговоритися…….
автор рукиЖимолости • 16 ноября 2023
Вічні проблеми проблеми проблеми
Фізичні моральні фінансові і решту
очки_ннадо• 16 ноября 2023
Можете не чекати 2024 а встигнути розлучитись у 2023
So_so• 16 ноября 2023
Вас с собой брать не хочет?
Мне без сахара• 16 ноября 2023
И как вы будете жить ещё и без его денег?
автор рукиЖимолости • 16 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Вас с собой брать не хочет?
Діти щ ким будуть? Школа і решту
Але як писала вище то в нас давно вже стосунки зіпсувались і до розлучення вже йшло давно.
автор рукиЖимолости • 16 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
А як я жила до того без ного?
Тишком_нишком• 16 ноября 2023
,,Везёт вам,, а я не знаю что будет через неделю, не нагнетайте , автор. Вы не знаете куда крутнется колесо фортуны , возможно всё что не делается к лучшему)
So_so• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Діти щ ким будуть? Школа і решту
Это не его дети?
автор рукиЖимолости • 16 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Это не его дети?
Його.
оксюморон• 16 ноября 2023
Ви на негативі, змініть свій образ мислення.
автор рукиЖимолости • 16 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
На який?..
Щедрик ведрик• 16 ноября 2023
Ескорт и импорт.
оксюморон• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
На який?..
На позитивний!
Згадайте Поліанну, вона в усьому бачила щось хороше!
5cmhybyna• 16 ноября 2023
чоловіки не можуть виїхати за кордон, сидять як в карцері від ТЦК тікають. Такшо не треба нити.
автор рукиЖимолости • 16 ноября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Ескорт и импорт.
Вибачте зробила помилку 🙄
Злюка бобер• 16 ноября 2023
мужик в эскорте? вот это Вы его довели
Веккy• 16 ноября 2023
Моя мечта развестись в 24 году)))
Маю натхнення• 16 ноября 2023
верьте в лучшее
So_so• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Його.
И в чём логика решения? Какой развод? Пусть уезжает и работает. Вам спокойнее.
So_so• 16 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
Тоже не поняла логики автора.
автор рукиЖимолости • 16 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Він буде там зраджувати така моя думка + самій важко + мені тут важко буде ні сексу вибачте з цим і так напряжно було в стосунках , ні допомоги взагалі ніякої не буде. А чи мені таке треба? Ні
So_so• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Ничего не поняла. Какая разница, что он будет Вам изменять?
Как наличие (отсутствие)) мужа мешает Вам иметь секс?
Самий важко и не будет никакой помощи, как развод решит эту проблему?
Эту проблему отлично решат деньги отсутствующего мужа (не бывшего, от бывшего Вам капнет 2000 алиментов).
автор рукиЖимолости • 16 ноября 2023
Ответ дляSo_so
От мені цікава ваша логіка можна дізнатись?
«Яка різниця чи буде він вам зраджувати?». Тобто вас не хвилює чи ваш чоловік вам зраджує?
Раздражевская• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Автор, может и хорошо, что Вы разьедетесь на время. Сможете принять обдуманное решение НЕ на эмоциях. Советую не спешить с разводом. Поживете-увидите как оно лучше.
Диверсификация• 16 ноября 2023
Эскорт - импорт. Такого таможня ещё не оформляла)
Раздражевская• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Людина Вам каже, шо хоч з розлученням, хоч без, та зрада буде Вам болюча. Але розлучення Вам не вигідне. Бо Ви шо? Не можете одна, сексу після розлучення навряд чи додасться так швидко (у вас же діти), зрада (якщо вона буде, що не факт, чоловік же кар´єру їде будувати) все одно болітиме. То нашо відмінусосувати ще й гроші? Логіка.
Мадам Подлинник• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
ясно, понятно. все проблемы от недотраха.
Наездница• 16 ноября 2023
Я вообще ничего не поняла. Вас ждет развод потому что муж будет ездить в командировки за границу?
Мадам Подлинник• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
так он уже и не ваш чоловик как бы. дело к разводу.
Госпожа_тамагочи• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
У меня есть знакомая, которая именно так и живет - муж часто в командировках и 100% ей изменяет. При этом она сама никто, ни дня не работала, но ее все устраивает - его деньги, отличная квартира и т.д., регулярные дорогие подарки и все прочее. Он тоже не стремится с ней развестись - она отличная хозяйка, готовит обалденно, всегда его из командировок ждет с накрытым столом и т.д. Это не семья, конечно, такие себе партнерские отношения. Но такой вариант тоже имеет право на жизнь, разве нет? Всем нормально, комфортно - и это главное.