Заздрість то погано• Изменено 16 ноября 2023
Як відмовитися від спадщини людині за кордоном?
Померла бабуся, є 2 сини, заповіту немає. Один за кордоном, хоче відмовитися від спадщини, але як це юридично зробити? Йому в консульство іти? По його довіреності тут хтось може? Чи він повинен особисто написати але як і де? Розкажіть, хто стикався. І ще таке питання, внуки ж не мають права на спадщину?
Сплюшка• 16 ноября 2023
Мали б, якби не було синів.
Якщо присутній син довіряє відсутньому, то він просто сам подає на спадщину, а відсутній не подає. Через 6 міс присутній вступає і все.
Заздрість то погано
• 16 ноября 2023
Ответ дляСплюшка
Мали б, якби не було синів.
До кого потрібно звертатися? До нотаріуса?
Сплюшка• 16 ноября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Так. Відкривати спадкову справу.
ЛеньГуглить_правда• 16 ноября 2023
Та людина, що хоче вступити у спадщину іде до нотаріуса і подає документи впродовж 6 міс на відкриття справи, а через 6 міс вступає, відмова не потрібна, не хоче, то й не треба)
Син що за кордоном там же не прописаний?
Кракадэ• 16 ноября 2023
Он просто никуда не обращается, все, никакого отказа писать ему не нужно, если такое требуют, это противозаконно