ЗдесяЯ• 16 ноября 2023
Чим знищити мурах у квартирі?
Живу на високому поверсі, в шоці, звідки тут мурахи, маленькі такі руді входять хороводи на кухні по плитці. Чим їх вивести?
Впораюсь зі всим• 16 ноября 2023
Я покупала средство в Еве в виде шприца и обмазывала все плинтуса, края столов на стыке со стеной и т. п.
english book• 16 ноября 2023
На старій роботі керосин покапали їм серед дороги, і вони передумали в нас жити.
Пасхальний тролік• 16 ноября 2023
Я звичайним дихлофосом пшикала, де їх бачила. Зникли швидко. Були і на кухні і у ванній, хоча ці приміщення знаходяться в різних кінцях квартири.
Я таке знаю• 16 ноября 2023
Я з ними з 22року живу, 7поверх. Періодично сиплю отруту. Але в мене діти, кішка. То повністю вивести не можу. Бо діти кришвть, їдять солодощі, у кішки корм і вода. Коли зима їх меншає. Читала що в нас на районі х початку війни з´явилися з цим пов´язують чому хз.
Я таке знаю• 16 ноября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
А мої на той шприц не звертають увагу, роблять доріжки в інших місцях
Котомафия• 16 ноября 2023
Раптор гель купите. он наносится точечно, не надо все обмазывать. ТОлько в местах скопления. Очень хорошо помогает от всех насекомых.
Злюка-закусюка• 16 ноября 2023
К меня с первых дней войны они появились из ниоткуда, вообще не поняла откуда они пришли и куда потом ушли. Паника была когда они начали яйца свои переносить из пункта А в пункт Б, но я так и не вычислила эти пункты. В итоге достала ловушку, хоть и думала что она уже не фурычит, но они пропали и больше не появлялись.