КинДза• 16 ноября 2023
А чому в Сирії нерухомість не дорожчає,а навпаки за безцінь?А в нас жах,
як все зросло і продовжує.
На пів ставки• 16 ноября 2023
Наверное в Сирию столько денег не вливают со всего мира, как в нас.
КинДза
• 16 ноября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Ничего не знаю о рынке недвижимости в Сирии
У них війна,путька і там людей вбиває
Бесбардак• 17 ноября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Скоро і в нас перестануть, пустять на госпрозрахунок
КинДза
• 17 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Не растет, просто соответствует реальному курсу доллара и ценам. А поскольку доходы ’стоят’ у большинства, то кажется что растёт
Не смішіть.Які курси.Подивіться ціни 21-22рр і зараз.Особливо ЦУ і Західна
ИзЮмрудная• 17 ноября 2023
Ответ дляКинДза
И где ужас, все хорошо
Дівка в намисті• 17 ноября 2023
Тому що ми боремося за свою країну хочемо тут жити працюємо донатим, тих хто виїхав не стосується
КинДза
• 17 ноября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Боюсь что бы у нас а итоге так не стало как в Сирии
Быстрее в Крыму,Донецке и Луганске так станет
Сіґеле-міґеле• 17 ноября 2023
Ответ дляКинДза
ну то подивіться на курс, а ще краще - порівняйте ціни на матеріали, які вже давно по росту курс валюти випередили. Це новобудови. Ну і вторичка у доларах чи євро майже однаково
Сіґеле-міґеле• 17 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
а тих, хто виїхав і донатить, передає машини на передову, організовує за кордоном збори, закуповує хлопцям необхідне і за свій кошт доставляє, щоб по дорозі ті, хто залишився, не розікрали, стосується?
Дівка в намисті• 17 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Таких стосується, але в основному більшість виїхала назавжди і у них своє життя. Я не говорю що це погано, але їм явно вже не до квартир в Україні, у них інші реалії вже
Сіґеле-міґеле• 17 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
от дивина, а по всіх соціологічних опитуваннях, причому європейських інституцій, більшість планує повернутись
Дівка в намисті• 17 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
На все готове хочуть 😀
Сіґеле-міґеле• 17 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
На все готове хочуть 😀
ще цікавіше))))) а як же Ваш попередній пост ’в основному більшість виїхала назавжди і у них своє життя’? Ви вже якось визначтесь))) І на що ’на все готове’ у зруйновану війною країну?
Дівка в намисті• 17 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Скажіть будь ласка якби всі всі 40 мільйонів чи скільки нас виїхало, залишилися тільки ЗСУ що зараз булоб із Україною ?? Дуже добре виїжджати за рахунок тих хто тут залишився, а як війна закінчиться то можна і повертатися. Скажіть що булоб із Україною якби так зробило б 40 мільйонів людей, тобто всі крім ЗСУ?
Дівка в намисті• 17 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Чому я повинна визначитися, це ви пишете що всі хочуть повернутися а не я
Сіґеле-міґеле• 17 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
скажіть, а якби ті 7 млн не виїхали, де б їх розмістили і з якого бюджету їм ВПО платили, коли і тим, що є, не вистачає? І не треба тут ліпитись до ЗСУ. Бо серед тих, хто залишився, далеко не всі хоч пальцем об палець б’ють, щоб тим ЗСУ допомогти, це раз. Друге, про виплати, котрі зжирають бюджет воюючої країни, взагалі мовчу. Третє, тих, хто залишився і никається від мобілізації, до яких причисляєте?
НичеНипанимаю• 17 ноября 2023
Ответ дляКинДза
Чому у нас в 2-3 рази не здешевіло житло і земля?
Бо у нас є попит на землю і житло, а в Сирії цього попиту недостатньо для здорожчання
Сіґеле-міґеле• 17 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Чому я? Це ж Ви спочатку розпинались, що ’в основному більшість виїхала назавжди і у них своє життя’, а потім розказуєте ’хочуть на готове повернутись’. То або труси, або хрестик
Дівка в намисті• 17 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це ж ви написали що вони хочуть повернутися, а я написала що на все готове хочуть?
Дівка в намисті• 17 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це ж ваш пост, а не мій, ви забуваєте що пишете за секунду ?
Сіґеле-міґеле• 17 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
але вертитесь, як вуж на пательні)))) то чого тоді розказували, що більшість виїхали назавжди?