БЦАшка• Изменено 17 ноября 2023

Чого ті мужики такі на СЗ? Хоть комусь вдалося там знайти

Адекватну людину? Для нормальних і стабільних стосунків, а не для перепіхона на 1-2 рази
Чи це там якісь отброси общества сидять, не пойму
НуКаНаКа• 17 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
ну блин.
из-за вас мне пришлось зайти в гугл
Прочитала взагул
автор БЦАшка • 17 ноября 2023
Ответ дляБез образів
Удалено администрацией...
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Водив мене 5 годин парком, ну я ж скромняшка, мені рестікі не треба, особливо на першій зустрічі, ніхто нікому нічого невинний, але ж він мене сам на КАВУ запросив. Все думала, що запропонує чи випити кави, хоч просто на вулиці чи ще жесь. Короче, я не витримала, задовбалась ходити, кажу ’слухай, може зайцем кудись, я пити хочу’, він мені ’так, добре, зараз знайду тобі магазин, щоб ти води купила’. думаю шо за крінж такий. І точно, він мені в центрі находить ларьок, ми заходимо і він чекає поки я куплю собі воду. Діло не в грошах, я можу собі купити, але без трати свого часу, тим паче він мене запросив НА КАВУ. В ітогі, ми вийшли і я різко сказала, що вибач, але я їду додому. Пока
Вибачте а скільки вам років?
І не звертайте ви увагу на тих йобіків. Всіх хворих не вилікувати. Хтось просто нєжилєц 🤷‍♀️
Асталависта бэйби• 17 ноября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Ви знаєте, я вас чекала і дуже виглядала.) Бо тут або не вірять.або дика заздрість. Мені 42.йому 45. На носі 46 в січні.
Лише тут після 30 записують у пенсіонерки. Напевно, як я вам скпжу, що я ще маю дочку 15річну,то ви взагалі..)))) хто не рощмінюється на шо-небудь,то має шанс мати джек-пот))) одні заміж виходять по 2-3 р.а дехто не може жодного. Як казала моя колишня полруга- що вони в тобі находять?з дитиною..не рои грошах..а я..
Вы меня конечно же сейчас не услышите. Но расскажу одну историю. В начале войны женщина, вообще не глупая ,врач . Выехала и познакомилась с идеальным мужчиной ,вот прям все супер и предложение сделал и в доме поселились шикарном. И предложение с золотым колечком . А перед свадьбой она осталась с ребёнком абсолютно без денег ,без золота и в сьемном жилье неоплаченном. Теперь эта женщина доказывает в суде ,что она не мошенник . Сказки бывают ,но не так быстро и не так часто((
автор БЦАшка • 17 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
а чем вы были заняты в 20 лет ?
В мене була любоффф, яка закінчилась
Тільки не кажіть, шо якщо тобі до 30, то це всьо вже
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
написано, что ’ 1/e-закон наилучшего выбора принадлежит Ф. Томасу Брюссу (1984) ’
Кожен розвʼязок оспорений. Задача не має ідеального рішення.
Без образів• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Удалено администрацией...
автор БЦАшка • 17 ноября 2023
Ответ дляБез образів
Удалено администрацией...
О, ви і тут вже прокоментували)) жаба вона така
Кіна не буде• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Які брюлікі? Там фіаніт найти складно
Удалено администрацией...
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляТаракашечка
А мне зек писал, я не поверила, присылал кучу фото из тюрьмы и себя с любыми жестами что я просила, я так и не поняла сфигали им телефоны дают
Їм не дають, вони їх купують на зоні. То ж цілий бізнес. Колись читати жлуль в вк було моїм гілті плеже. Я там такого понавичитувала, що йо-йой. Кого тільки не є…уть як то кажуть 😂
Без образів• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
а є чому завидувати?
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-81901341
Love_Love_Love_• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
І скільки копали? Руки не опускалися?
Довго, років 6 з перервами, опускалися
автор БЦАшка • 17 ноября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Я без образ, ви що?) Це просто жарт))
Рада за вас, хай все буде добре кохання та поваги
Цукрові вишні• 17 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
У мужчини є своє житло. Про мої гроші він не питає. І не згає. Всі свої заощадження я тримаю в банку і в мами) він знає що моя зп 17тис. І мені потрібно допомагати. А в нього 60 тис.зп. в кращі місяці під 100 тис. Про мою зп не питає, а щомісяця просто дає гроші. За рік я у його присутності не заплатила жодного разу. Ні за що.
Хоча звичайно, що аферистів повно.
автор БЦАшка • 17 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Вибачте а скільки вам років?
27✌️
Воздух в банке• 17 ноября 2023
Ответ дляТаракашечка
Официально телефоны в тюрьмах запрещены. Зэки ими пользуются нелегально
Асталависта бэйби• 17 ноября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Хоча звичайно, що аферистів повно.
Мне очень очень хочется за Вас порадоваться. Пусть Вы будете одна на миллион, которым реально повезло.
Вилами по воде• 17 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Может Вы как и я просто не умеете увидеть брильянт? Мне такие пишут ,что даже встретиться стремно. Дело даже не во внешности. Просто поговорить не о чем. Даже бомж был ,самый прям настоящий))
Откуда у настоящего бомжа интернет?
Брюлик в стразах• 17 ноября 2023
Ответ дляpersonality
так ведь мужчин около 4 млрд
автор БЦАшка • 17 ноября 2023
Ответ дляБез образів
а є чому завидувати?
Удалено администрацией...
Кіна не буде• 17 ноября 2023
Коротше, автор, якшо Ви там є (а Ви ж апріорі вважаєте себе нормальною), то і мужики нормальні там є також. Залишилося вам двом тільки знайти одне одного. І це вже питання терпіння та везіння
Асталависта бэйби• 17 ноября 2023
Ответ дляВилами по воде
Откуда у настоящего бомжа интернет?
У него даже айфон есть)) это не отменяет понятия бомж. Я выше написала его историю.
Брюлик в стразах• 17 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
а ему не холодно ночевать на улице ?
Без образів• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Удалено администрацией...
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
27✌️
Мені до 25 теж одні клоуни попадалися. Були серйозні відносини пару раз. Але один був красівий но тупой, другий дисантник, абюзер і газлайтер. В 20 років був женатік, там по класиці- ми майже чужі люди, ось ось розлучення. А я мале, дурне вірила, але швидко очнулася.
В 25 років познайомилась з майбутнім чоловіком і через пів року одружилися, ось цього року 13 років шлюбу.
Так що вище ніс. Відпустіть ситуацію
автор БЦАшка • 17 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
Ні, то я ж звичайно не думаю, що там 100% Г, просто за короткий період часу мене здивував майже кожен чоловік, який писав. Ну це моя думка, бо вже поналітали на мене і кажуть, що я сама не бриліант))
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
так ведь мужчин около 4 млрд
Це математика. Ви не знаєте точного числа чоловіків і не зможете з усіма перезнайомитись, тому вибірка вважається умовно незліченною.
Асталависта бэйби• 17 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
а ему не холодно ночевать на улице ?
Холодно конечно, он обычный человек со своими особенностями ,но при этом даже не глупый. Он может деньги ,пусть и небольшие ,но зарабатывать вполне легально. Просто ему не нужен дом. Не нужен ремонт и хлам в виде мебели. Он свободен от вещей ,живёт с парой сумок вещей и его это устраивает.
Брюлик в стразах• 17 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
у нас возле дома тоже бомжи ходят с сумками
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
По моєму це психічне відхилення