БЦАшка• Изменено 17 ноября 2023

Чого ті мужики такі на СЗ? Хоть комусь вдалося там знайти

Адекватну людину? Для нормальних і стабільних стосунків, а не для перепіхона на 1-2 рази
Чи це там якісь отброси общества сидять, не пойму
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Аааа )) То у Вас такие фото значит. Ко мне скромнее подкаты и то я удаляюсь через пару недель.
Типово. В усьому винна жінка. Ти навіщо міні напялила, да?
Брюлик в стразах• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Ні звичайно, мені почті 30, але ж бляха муха я хочу ще мужика нормального, любов, секс, страсть все дела. Неліквід нам не треба
а чем вы были заняты в 20 лет ?
автор БЦАшка • 17 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Та там одне в купальніку виставила, ну а шо? Я прошарила який там сегмент пациків, думаю фотка залетить точно, шанс на адеквата є. А хрен там. Думаю хай дивляться, в мене норм фігура
Ангелок з ріжками• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
І шо, ви хочете сказати, що я помру старой девой?
Знакомьтесь в реале , а не на СЗ
Воздух в банке• 17 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
В смысле на каждом? Их несколько было?!
Да. И это при том, что на первом свидании он украл у меня из сумки где-то 1700 и свалил в ночь, придумав легенду, что идет в магазин. До меня даже не сразу дошло, что поблизости нет круглосуточных магазинов
Без образів• 17 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
не приведи Господи так оголодати
автор БЦАшка • 17 ноября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Так.я знайшла в цьому році.в лютому. Сиділа з жовтня. На днях зробив пропозицію.
Розумний. Красивий.серйозний. коханець просто ас. .при хорошій роботі. Щедрий - золоте колечко подарував вже на 3 побаченні. З квартирою. Дітей нема. Рукастий і хазяйновитий, полагодить від фену до пралки. Я все шукала десь підвох. Нема. Хіба що палить. І дуже добрий.прямо фан фан тюльпан.всім допомагає.всіх рятує. Але я цю лавочку швидко прикрила. На першому місці лише я. Довго неміг знайти собі жінку, бо клювали на його гроші.а він хоче кохання і дуже романтмчний. Короче, я дочекалась.але я 15р чекала і відмовила купі чоловіків.
И тут я просыпаюсь, конец сказки
Якщо серйозно то скільки вам і йому років?
Броніки для Моніки• 17 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Кроме мачо и неликвида на сайтах знакомств есть и нормальные мужчины
Да?))
автор БЦАшка • 17 ноября 2023
Ответ дляБез образів
а чого Ви там сидите?
Максимально странее та тупе питання
Леся Українка• 17 ноября 2023
Все тут мужчин с СЗ поливают грязью
А как вот парню найти среди множества претенденток ту самую, которой в первую очередь он сам нужен, а не его деньги? Чтобы потом не оказалось накануне свадьбы, что у нее уже и ребенок есть от прошлых отношений или еще какие то скрытые сюрпризы? Вот из за таких опасений многие парни, мужчины и опасаются заводить отношения на СЗ.
Брюлик в стразах• 17 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Є така математична задача- синдром перебірливоі нареченої(нєвєсти). При переборі будь якої нескінченної вибірки наречена думає що кращий ще попереду. Ця задача вважається невирішеною до сих пір.
ну блин.
из-за вас мне пришлось зайти в гугл
Без образів• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Максимально странее та тупе питання
Удалено администрацией...
Асталависта бэйби• 17 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Та нет)) Я не об этом. У меня фот без фильтров ,одно и только до пояса. Я себя в полный рост не выставляю. Реально не хочу писюнов на весь экран. Есть женщины Реально с такими фотками ,что я б сама им только пошлости писала. Так же сложно сориентироваться когда все козыря и сразу)) Вот они и заходят с козырей. Мою фотку предлагали купить ,но я реально не понимаю зачем ,я не красотка ,подрочить врятли понравится.
Ангелок з ріжками• 17 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Мужчина, с которым я встречалась 4 года назад, разводил меня на оплату посуточной аренды квартиры (для совместного времяпровождения), еды (для нас обоих), сигарет (для него) и алкоголя (в основном для него, т.к. я водку не люблю). Делал он это почти на каждом свидании
А зачем вы пошли с ним на второе свидание и ещё 4 года встречались ?
Воздух в банке• 17 ноября 2023
Ответ дляБез образів
не приведи Господи так оголодати
Думаете, я была сексуально оголодавшей? Нет. Мне даже не особо нужен секс
Цукрові вишні• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
И тут я просыпаюсь, конец сказки
Ви знаєте, я вас чекала і дуже виглядала.) Бо тут або не вірять.або дика заздрість. Мені 42.йому 45. На носі 46 в січні.
Лише тут після 30 записують у пенсіонерки. Напевно, як я вам скпжу, що я ще маю дочку 15річну,то ви взагалі..)))) хто не рощмінюється на шо-небудь,то має шанс мати джек-пот))) одні заміж виходять по 2-3 р.а дехто не може жодного. Як казала моя колишня полруга- що вони в тобі находять?з дитиною..не рои грошах..а я..
Воздух в банке• 17 ноября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Да не 4 года я с ним встречалась, а 4 года НАЗАД
Брюлик в стразах• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
а у меня админы фотку в купальнике не пропустили ((
Пліткарка• 17 ноября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Все тут мужчин с СЗ поливают грязью
Чоловік у якого грошей стільки, що заради них жінки готові стати його дружиною, завжди знає, заради грошей з ним жінка чи тому що любить. Бо він не тупий)
personality• 17 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
ну блин.
из-за вас мне пришлось зайти в гугл
І що там пишуть? Задачу вже вирішили і я відстала від життя?
Леся Українка• 17 ноября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Так может он на дочку клюнул, т.к. сказать подрастающее молодое поколение. Таких извращенцев не мало.
Цукрові вишні• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
И тут я просыпаюсь, конец сказки
І з квартирою.і з авто. Посада висока...і одна і і ніконо і вде 41. але блін, вона така різка.не жіночна.ніякого кокетства.жіночого шарму... характер мужицький.романтики нуль. Ну от і має...
автор БЦАшка • 17 ноября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
А что было?)
Водив мене 5 годин парком, ну я ж скромняшка, мені рестікі не треба, особливо на першій зустрічі, ніхто нікому нічого невинний, але ж він мене сам на КАВУ запросив. Все думала, що запропонує чи випити кави, хоч просто на вулиці чи ще жесь. Короче, я не витримала, задовбалась ходити, кажу ’слухай, може зайцем кудись, я пити хочу’, він мені ’так, добре, зараз знайду тобі магазин, щоб ти води купила’. думаю шо за крінж такий. І точно, він мені в центрі находить ларьок, ми заходимо і він чекає поки я куплю собі воду. Діло не в грошах, я можу собі купити, але без трати свого часу, тим паче він мене запросив НА КАВУ. В ітогі, ми вийшли і я різко сказала, що вибач, але я їду додому. Пока
Брюлик в стразах• 17 ноября 2023
Ответ дляpersonality
написано, что ’ 1/e-закон наилучшего выбора принадлежит Ф. Томасу Брюссу (1984) ’
Таракашечка• 17 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Может Вы как и я просто не умеете увидеть брильянт? Мне такие пишут ,что даже встретиться стремно. Дело даже не во внешности. Просто поговорить не о чем. Даже бомж был ,самый прям настоящий))
А мне зек писал, я не поверила, присылал кучу фото из тюрьмы и себя с любыми жестами что я просила, я так и не поняла сфигали им телефоны дают
Леся Українка• 17 ноября 2023
Ответ дляПліткарка
Не всегда так. Иногда любовь так глаза застилает, что много не замечаешь.
автор БЦАшка • 17 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Пхахах)) тримайся малишка і на твоїй вулиці перевернеться возик з дікпіками😂
Возик не треба, хай буде один, але добротний такий дікпік
празники не помню• 17 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
А Вы, методично оплачивая каждый раз, упорно надеялись, что этот раз последний?)
Цукрові вишні• 17 ноября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Я не сумнівалась що тут так напишуть. У дочки вже є окрема квартира на пізніше. І аже мужик перевірений. Хоча звичайно, я про те думала. Але я бачу як він горить до мене і що він робить. Він робить неможлмве. Як то ксжуть.коли мужик втюрився, то це видно на його лобі. Вже познайомилася з мамою.сестрою. ліпшим другом. Він дужеблагородний. Я знаю з чим лишилася його 1 дружина...
Воздух в банке• 17 ноября 2023
Ответ дляпразники не помню
Да. Но я оплачивала эти расходы не методично. Я предъявляла ему претензии по этому поводу