БЦАшка• Изменено 17 ноября 2023
Чого ті мужики такі на СЗ? Хоть комусь вдалося там знайти
Адекватну людину? Для нормальних і стабільних стосунків, а не для перепіхона на 1-2 рази
Чи це там якісь отброси общества сидять, не пойму
БЦАшка
• 17 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Мені до 25 теж одні клоуни попадалися. Були серйозні відносини пару раз. Але один був красівий но тупой, другий дисантник, абюзер і газлайтер. В 20 років був женатік, там по класиці- ми майже чужі люди, ось ось розлучення. А я мале, дурне вірила, але швидко очнулася.
В 25 років познайомилась з майбутнім чоловіком і через пів року одружилися, ось цього року 13 років шлюбу.
Так що вище ніс. Відпустіть ситуацію
Та думаю взагалі забити на сз і піти в зал🙃 не можу сказати, що мене це дуже парить, всьому свій час. Тема так більше поговорити, може ще хтось свої історії розповість, цікаво))
Асталависта бэйби• 17 ноября 2023
Ответ дляpersonality
По моєму це психічне відхилення
Не знаю, я не специалист. Сказал ,что нравится путешествовать, а там фиг его знает. Я перестала общаться когда узнала такие подробности. Я гнездоплет )) Для меня дом это самое важное ,нафига общаться с человеком, абсолютно других взглядов на жизнь.
Нічна ненажера• 17 ноября 2023
Нет смысла там тратить время, на кучку самоаоебленных мужиков
Аноним ФЕЯ• 17 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Самоебленных
Оговорочка по Фрейду
Ответ дляЦукрові вишні
У мужчини є своє житло. Про мої гроші він не питає. І не згає. Всі свої заощадження я тримаю в банку і в мами) він знає що моя зп 17тис. І мені потрібно допомагати. А в нього 60 тис.зп. в кращі місяці під 100 тис. Про мою зп не питає, а щомісяця просто дає гроші. За рік я у його присутності не заплатила жодного разу. Ні за що.
Хоча звичайно, що аферистів повно.
в цих відносинах аферист = ви
Воздух в банке• 17 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Удалено администрацией...
Да прям - неликвид
Мочалкин блюз• 17 ноября 2023
Ідіть в зал, але й на сз не забувайте, роки 4 тому я сиділа, були нормальні мужики, я собі не знайшла але 2 було непоганих, то вже мої питання що я не знаю чого хочу
БЦАшка
• 17 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Удалено администрацией...
А ви вже придбали місце на кладовищі?
Na kablukah• 17 ноября 2023
Да все как и в реале-кучу людей перелопатить,чтобы найти близкого по духу.
Чарівна патика• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
А ви вже придбали місце на кладовищі?
Да, в 24 все было подготовлено, я к этому отношусь серьёзно.
празники не помню• 17 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Да. Но я оплачивала эти расходы не методично. Я предъявляла ему претензии по этому поводу
И что после претензий? Каялся и тут же возвращал сумму?)
Брюлик в стразах• 17 ноября 2023
Ответ дляpersonality
По моєму це психічне відхилення
я тоже так думаю
БЦАшка
• 17 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Ну, мягкой вам земельки. А я тусить лучше пойду))
Чарівна патика• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Поздно уже, в таком то возрасте беречь себя надо.
Воздух в банке• 17 ноября 2023
Ответ дляпразники не помню
Обещал, что, как только встанет на ноги, все отдаст. Он уголовник. И на тот момент, когда я с ним познакомилась, находился в местах лишения свободы. Но я не ездила к нему туда и не ждала его оттуда
Меряю от 0• 17 ноября 2023
Я з жовтня там, з трьома вже зустрілася. Всі шукають серйозні стосунки. А я ні. Хочеться романтики, але не більше. А чоловіки чудові, вік 39-41.
Перший. Розлучений, трохи є зайва вага, але не критично. Має гарну квартиру, працює в банку, дохід середній, вистачає на життя і розваги. Авто немає, їздить на таксі.
Другий. Розлучається. Квартира залишається дружині, він знімає, будуються дві квартири, одну отримає, інша зависла. Два авто. Робота цікава, креативна. Грошей вистачає на все, не олігарх, але активний і перспектива розвитку є.
Третій. Розлучений. Має квартиру успадковану. Авто немає. Зарплатня середня по Києву. Мені здалося, що його все влаштовує, про більше не думає.
Якщо узагальнити, всі троє приємні зовні, охайні, розумні. Побачення були цікаві. Чоловіки виховані і тактовні. Є про що поговорити з кожним. Насправді шукають свою половинку. Двоє з них ще планують дітей, але не критично, третій не впевнений. Займаються спортом, другий і третій постійно, перший періодично.
празники не помню• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Водив мене 5 годин парком, ну я ж скромняшка, мені рестікі не треба, особливо на першій зустрічі, ніхто нікому нічого невинний, але ж він мене сам на КАВУ запросив. Все думала, що запропонує чи випити кави, хоч просто на вулиці чи ще жесь. Короче, я не витримала, задовбалась ходити, кажу ’слухай, може зайцем кудись, я пити хочу’, він мені ’так, добре, зараз знайду тобі магазин, щоб ти води купила’.
думаю шо за крінж такий. І точно, він мені в центрі находить ларьок, ми заходимо і він чекає поки я куплю собі воду. Діло не в грошах, я можу собі купити, але без трати свого часу, тим паче він мене запросив НА КАВУ. В ітогі, ми вийшли і я різко сказала, що вибач, але я їду додому. Пока
Напомнили). В ранней молодости у меня был кавалер, который в постели был огонь, а в ’быту’ странный до невозможности)).
Зимой, помню, пошли после кино в Макдак погреться чаем с пирогом). Ну как ’пошли’ - я пошла, а он ждал меня на морозе, потому что у него не было денег за себя заплатить и ему просто было бы стыдно тупо сидеть рядом)). А я же, наблюдая за ним через окно, специально долго сидела внутри, чтобы он замерз и пришел греться)). Долго сидела, а это чудо уже почти синий стоял, но так и не зашел)))
БЦАшка
• 17 ноября 2023
Ответ дляМеряю от 0
Прям цілі кейси, вау
і шо , ви їх послали?
От де ви були відразу, я підсуєтилась, номерок би мій їм в карман закинули
і шо , ви їх послали? От де ви були відразу, я підсуєтилась, номерок би мій їм в карман закинули
БЦАшка
• 17 ноября 2023
Ответ дляпразники не помню
Жесть
празники не помню• 17 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Ну хоть тут Вам хватило самоуважения... А то читаю Вас, простите, и диву даюсь... (
БЦАшка
• 17 ноября 2023
Ответ дляпразники не помню
Ви мені нагадали також прикол був з колишнім, але там діло не в грошах було. Той час коли по ковід сертифікатам тільки пускали в заклади; ми гуляли на набережній, також холодно було і я так захотіла мак ну капец. В мене був сертифікат, а нього ні, відповідно його не пустили б. І він каже, що ну йди поїш, а я на вулиці почекаю
я пішла, бистро поїла, на виході йому кави купила, він змерз, але більше таке не практикували, мені його шкода стало)) казав, що я їла вічність
празники не помню• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Жесть
Да, тот еще оригинал был)). Все мечтал найти на улице большую сумму денег)). Спрашиваю, а чего в лотерею тогда не играешь, чтобы шансы разбогатеть увеличить (дело было в конце 90-х)? Ответил, что за выигрыш в лотерею нужно государству отдать часть денег (налог какой-то), а находка вся его будет, до последней копеечки)))
БЦАшка
• 17 ноября 2023
Ответ дляпразники не помню
Я валяюсь)))
сказочнік, блін. Як то кажуть ’дурний думкою богатіє’
Воздух в банке• 17 ноября 2023
Ответ дляпразники не помню
Удивляться этому можно только если не знать, что у меня психические отклонения, комплексы и заниженная самооценка. И нет, мне не хватило самоуважения. Меня посещали мысли о том, чтобы приехать к нему на свидание в тюрьму (он об этом просил). Но для меня это было слишком сложной задачей. К тому же длительное свидание нам бы не дали, а короткого свидания он не хотел. Говорил, что это его только раздразнит
празники не помню• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Добрая Вы, нет у Вас моего злорадства)))
празники не помню• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Я валяюсь)))
100%)))
Ответ дляОсьминожко
20 процентов мужчин это мачо, которые нравятся большинству женщин, остальные 80% это неликвид. Но дело в том, что мачо не хотят семью, потому что они заняты осеменением множества женщин. Если хотите семью, то приходится выбирать среди неликвидов.
шооооо
БЦАшка
• 17 ноября 2023
Ответ дляпразники не помню
Так у вас, як я зрозуміла, був додік мімопроходящий, а в мене були довгі і стабільні стосунки, почуття, нормальна людина взагалом))
Меряю от 0• 17 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Прям цілі кейси, вау
і шо , ви їх послали?
Першому відмовила, бо він кожного дня кудись запрошував, набридло шукати причину, чому не піду.
З другим ще зустрічаємося, хоч він і шукає свою половинку, але, можливо, одразу після розлучення не буде наполягати на шлюбі) побачимо…
З третім ще не вирішила, та якщо він дізнається, що я не маю серйозних намірів, швидше за все, сам відсіється, бо розповідав мені, що була дівчина, яка хотіла просто розважитися, а він сприймає це так, ніби втрачається час даремно)
Кому з них підкинути ваш номер?))