Может у кого-то есть знакомые военные, тцк?
Сейчас по области облавы полные, сотрудники с пригорода уже ехать не хотят, переходят на удалённую.
Fashion_Cafe• 17 ноября 2023
Ответ дляJimson
Слава тебе господи, а то недруги все наговаривают ’Сеня в Лондоне, Сеня в Лондоне, променял родную украинскую морковку на их клятый Fish & Chips’.
А он фермером заделался на Алабамщине или Оклахомщине, кукурузу выращивает, овес и люцерну, пашет в поте лица (кто знает, подскажите, что любят кролики?) Теперь у меня от сердца отлегло, не подвел Арсений.
В Лондоне, кстати, Гонтарева (тоже одиозный персонаж)
Все эти деятели воспринимают Украину, как золотой прииск, где можно намыть бабла по-быстрому и спетлять в неведомую даль.
Гонтарєва була найкращим головою нацбанку за всю історію України. Її за кордоном дуже цінують і поважають. Вона викладає в Лондонській школі економіки. Але ви всі промиті каналами Коломойського, якому вона дуже не подобалась, тому що вона діяла проти інтересів олігархів.
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2023
Ответ для5thelement
А я так поняла у вас с логикой дружбы нет .
При чем тут блогеры , которых я смотрю , для понимания обстановки на раше и уничтожение малого бизнеса Леркой гонтаревой?
Тому що ви не розумієте , як працює банківська система
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляЕленнн
..поки що Україну на міжнародній арені представляє пан Є., ... а цікаво,не маючи у нього повноважень -вони на що надіялись,відправляючи його до головного партнера?( на якісь неправильні думки наводить..)
А чому Зеленський не представляє чи хоч прем´єр? Як вони це пояснили?
Fashion_Cafe• 17 ноября 2023
Ответ для5thelement
Дуже смішно. А вас не бентежить, що зараз відбувається з малим бізнесом?
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2023
Ответ для5thelement
Індекси їх економикі потрібно дивитися
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
У вас банківська освіта ? Я так розумію ви знання отримуєте від перегляду блогерів ))))
В нас не банківська освіта,але вкрала ця сук* в мене особисто чимало.Тепер в Лондоні чудово живе на вкрадені у вкладників гроші.
Ответ дляanducci
Не будет он применять админресурс. Просто очень удивится, когда его не выберут.
Велика вірогідність,що виберуть..---
1адмінресурс будуть приміняти влада на місцях- бо так солодко зараз дерибанити, про таке кілька років назад і не мріяли.. наче з цепу зірвались..
2. біженці за кордоном,котрі на допомогах--вони і дальші будуть хотіти там сидіти, а якщо прийде хтось, крім Зе ,і зміняться обставини- прийдеться вертатись в жебрацьку країну.
3. біженці за кордоном- котрі пам’ятають ту щасливу Україну в веселим НАШим, вони в голові живуть минулим,і не розумієть,наскільки катастрофічно змінилось тут життя.
4. фанати ’Цар хороший,бояри погані’- таких вистачає..
5thelement• 17 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Я как раз понимаю как работает экономика и БС .
И что поддержка малого бизнеса , это существенная часть бюджета , на выходе . А ваша гонтарева с петюней душили малый бизнес на корню,сейчас это продолжается
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляFashion_Cafe
Вона діяла проти інтересів олігархів,але олігархи не постраждали) на відміну від вкладників зруйнованих нею банків
5thelement• 17 ноября 2023
Ответ дляFashion_Cafe
Так начало всему этому положили петюня с лерчиком , нынешние успешно продолжают их дело .
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2023
Ответ дляFashion_Cafe
Ви бачите , як називають ’ леркою ’
Всі тут економісткі , банкіри , бізнесмени
А то що наша банківська система витримала під час війни , то і є наслідки її реформ
5thelement• 17 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Заело ?
В отличии от вас понимаю как раз
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2023
Ответ дляFashion_Cafe
Блогери про це мабуть не кажуть
5thelement• 17 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви бачите , як називають ’ леркою ’
Ахаха
Банковская система выдержала за счёт вливаний запада .
Цирк на дроте .
Шо секта пэ, шо секта зе-це капець 😂
Цирк на дроте .
Шо секта пэ, шо секта зе-це капець 😂
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Як вона вкрала ? Може банк шахрайський вас кинув , бо проценти золоті обіцяв
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Гонтарева все правильно робила , так
Для кого? Її маніпуляції з банками заставили коливатися курс валют до 40 і вище.
Звісно для себе і друганів заробила. Ви попали в те число? Чи так, альтруїстка?
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Правильно , закрила всі кишенькови банки олігархів і по дрібницям , розвелось їх тоді , що тарганів
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляYamarisha
Поддерживаю, тоже оставила в подписках некоторых блогеров, наблюдаю. Не вижу там никакого кризиса. Точно так же, как и у нас наплодилась куча отечественных брендов, которые они усиленно продвигают. Остальные поменяли вывески и так же торгуют. Любимый тут всеми Синсей, прекрасно продается в рашке, сменив вывеску. При чем вывески эти очень узнаваемы, часто просто переставляют буквы местами, или меняют парочку. Тот же мак прекрасно у них продается.
Сенсей і не виходив з мацковіі. Ви щось плутаєте
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2023
Ответ для5thelement
Ахаха , малий бізнес , звісно є частина бюджета , але на виході не стільки , як ви собі уявляєте )
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Чому КредитДніпро не закрила?
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2023
Ответ для5thelement
Заело ?
В отличии от вас понимаю как раз
Мені просто смішно )))))
Ну розумієте і добре
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляLizavel
Ну,при Януковиче было вообще-то 260 тысяч, а сейчас 140 тысяч...
Точно? Он в центральному апараті їх 3,5 тис сидить і це без поліції охорони. Тих ще під пару сотень набереться
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2023
Ответ для5thelement
Ахаха
Цирк на дроте .
Шо секта пэ, шо секта зе-це капець 😂
Цирк на дроте .
Шо секта пэ, шо секта зе-це капець 😂
А ви з какої секти ’ на раше все зашибісь ’
5thelement• 17 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Основная часть бюджета нашей страны - это как раз малый и средний бизнес , крупный бизнес весь в тени и офшорах .
Но вы продолжайте строить из себя эксперта, очень весело читать )
5thelement• 17 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ваша секта - матрёшка тоже не интересна )
Не угадали )
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А реформи треба робити відразу , а не тягнути
Вас влаштовували ті банки - кульки ?
Це як стабільність при янеку ((((була
Вас влаштовували ті банки - кульки ?
Це як стабільність при янеку ((((була
Fashion_Cafe• 17 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
та ви що? А як же націоналізація Приватбанку? А як же коломойський який потім вимагав 2 млрд компенсації? Він її просто фізично ’вижив’ з фінансового світу України.
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Чому КредитДніпро не закрила?
Мабуть тому , що вони підтвердили свій капітал в відведений для цього термін
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляFashion_Cafe
Вижав все,що хотів, і ще вважав,що мало